4:4

konec (2:3)

16.01.2019, 10:30 • Skupina C • Petr Sumbal

Tipsport: 1.78 3.62 3.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek dne. (12:11:02)
Zápas Tipsport ligy mezi Nitrou a Znojmem je u konce, nakonec se končí remízou 4:4. Nitra šla v prvním poločase do vedení, ale pak třikrát ještě do poločasu inkasovala. V samotném závěru pak snížila z penalty. Ve druhém poločase byla Nitra lepší a postupně stav otočila na 4:3 a měla i další šance. V úplně poslední minutě pak ještě dokázalo Znojmo vyrovnat a zachránit aspoň remízu.

90+1

90

Znojmo právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Znojmo dokázalo na poslední chvíli ještě srovnat stav, prosadil se JAKUB TEPLÝ hlavičkou z pokutového území po centru ze strany.

89

Zápas se chýlí ke konci, je vidět, že už hráčům obou mužstev trochu dochází síly.

88

Centr Nitry ale skončil jen v náručí brankáře Znojma Bučka.

87

Nitra bude ještě kopat standardní situaci z levé strany.

86

Míč skončil po rohovém kopu u Hrošša, který byl faulovaný.

86

Nitra šanci Znojma ustála, ale český tým má druhou šanci.

85

Znojmo se ještě v závěru pokouší o srovnávání, kope roh z pravé strany.

84

Po nedovoleném zákroku Nitry na půlící čáře rozehrává Znojmo.

83

Nitra je při chuti a snaží se zápas definitivně rozhodnout. Tentokrát ale po centru z pravé strany nepřišlo přesné zakončení.

82

Pěkná střela Nitry z přímého kopu skončila těsně vedle.

82

Nitra má další standardní situaci.

81

Nitra právě vstřelila branku!
Tentokrát už Znojmo tlak Nitry neustálo a slovenské mužstvo se podruhé v utkání dostává do vedení, nyní díky PATRIKA DANKA.

78

Znojmo přečkalo další akci Nitry a Buček bude vykopávat od branky.

75

Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Richard Križan, přichází Marek Dubeň.

75

Tentokrát už to zajímavá šance Znojma byla, Hroššo musel zasahovat.

74

Znojmo se podívalo po delší době dopředu, ale centrem z levé strany si šanci nevytvořilo.

4:4

konec (2:3)

Branky: 17. Vestenický, 45+3. Vestenický, 63. Taiwo, 81. Danek – 24. Teplý, 29. Čeredea, 42. Helísek, 90. Teplý

FC Nitra: Hroššo – Křižan, Lebed, Valenta, Chovanec, Šimonič (C), Taiwo, Macho, Kunik, Vestenický, Farkaš
Náhradníci: Šípoš, Fabiš, Niba, Kóňa, Danek, Šurnovský, Dubeň, Vrábel, Charizopulos

1. SC Znojmo FK: Buček – Chereda Cihlář, Krčík, Kučera, Kokorovič, Helísek, Marciuš, Teplý, Dramé, Beganoviě
Náhradníci: Atanackovič, Krčik, Avdič, Malár, Hlůže