2:5

konec (0:1, 0:2, 2:2)

09.01.2019, 17:30 • STEZ aréna • 36. kolo • Dana Kontuľová sk

Tipsport: 2.54 4.6 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Záver zápasu si Dubnica už odkontrolovala. Výsledok však vôbec nehovorí o priebehu dnešného stretnutia. Domácim k snahe chýbalo dnes i kusisko šťastia. Hral sa tvrdý hokej a Dubnica si vybojovala cenné body.
Do čítania priatelia, prajem pekný večer. (19:46:00)

58:50

1 minúta do konca tretej tretiny.

57:53

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Findura – 2 min., nedovolené bránenie).

57:53

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Trenčan – 2 min., údery).

57:19

Domáci dva krát za sebou prišli o puk na útočnej modrej, vlastným nedorozumením. Spišíaci majú veľmi nerôzne hokejky.

56:08

Zekucia zakončil priamo do stredu brány. Získal pásmo.

53:03

Dubnica dáva gól! Začala sa naháňačka v predčíslie vo dvojici. Domáci ho nevyužili, hostia áno. Na rýchlu výmenu puku Surák neskoro zareagoval a neskoro sa presunul. Na konci akcie bol DENIS TRENČAN
ASISTENCIA Kanet

52:19

To je škoda domáci v šanci, Findura si korčuľou nespracoval puk, dostal by sa sám pred Gibla.

51:36

2 nepresné strely domácich vo veľmi rýchlom slede.

50:25

Dubnica korčuľuje z pukom a získava cenný časa, hra sa odohráva v strednom pásme,

49:50

Hostia v plnom počte.

48:25

Spišská Nová Ves dala gól!
Prvá strela išla mimo no Ondov sa dostal k puku, rýchlo ho za seba nahral Grebenyukovi a ten našiel FRANTIŠKA KOKYHO

47:43

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Kanae – 2 min., podrazenie).

46:32

Oddychový čas domácich.
227 divákov sleduje dnešný zápas.

46:32

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Matejovič – 2 min., podrazenie).

46:11

Domáci to nevzdávajú Zekucia rýchlo pre korčuľoval stred a nahodil puk, získali pásmo.

45:11

Romaňák dostal veľa času no ani na dva krát puk do brány nestrelil.

43:46

Dubnica dáva gól! Domáci sa z gólu dlho netešili, na rozdiel 3 golov upravil DOMINIK HOHL
Bez asistencie

42:38

Je tam. Polomský Adam tvrdo bojoval o puk za bránou. Nahral a v prehustenom priestore si ho našiel MARKO ONDOV. Brankár nič nevidel.
Asistencie: Polomský

42:09

Hohl tvrdo dohral Václava,

40:33

Hostia vo veľkej šanci, od modrej bol nahodený puk, pred ktorou číhali až dvaja hráči no nik však puk netečoval.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Ďalšia tretina sa začne približne o .12:50

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:46

Dubnica dáva gól! To bola tvrdá strela! V trojuholníkovom tvare si hráči vymenili niekoľko krát veľmi rýchli puk a z prvej to prepálil od modrej z ľavej strany ROBERT KRISTIN
Asistencie: Vladimír Lantoš, Macek

38:28

Ani hostia nevyužili presilovku o 2 hráčov, hrá sa kúskuje a stráca na rýchlosti.

37:53

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Polomský – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

36:33

Medek vie narobiť vietor v obrane, rýchlo korčuľuje a často si robí sám výlety do obranného pásma domácich.

36:33

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Semeňák – 2 min., hákovanie).

35:56

35:15

Je to ako na hojdačke, úvod presilovky bol v prospech domácich, následne hostia prerušili rozohrávku a získali cenné sekundy hrou v strednom pásme. Momentálne sa bránia.

33:47

Snaha sa vyplatila, uvidíme či sa domácim podarí vybojovanú presilovku využiť.

32:38

Domáci útočia už nejaký čas sú v pásme a snažia sa niečo vymyslieť,.

30:32

Dubnica dáva gól! Toto je šport, domáci tlačia a hostia dávajú goli. Kristín vykorčuľoval z poza brány kde vybojoval puk a JAKUB JAKUBEK sa zorientoval v hustom priestore.

28:59

Domáci ustali tlak v presilovke a snažia sa z každej šance, zatiaľ im to nepadlo, no rozhodne by si to vyrovnanie zaslúžili. Teraz však mali obrovské šťastie. Po veľkej chybe mohli inkasovať do odkrytej brány.

28:24

Domáci v plnom počte.

26:51

Lantoš vletel do pásma a skúsil zakončiť z bekhendu, skončil v bráne a hra bola prerušená. Puk však nepretlačil ani telom.

26:30

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Kover – 2 min., držanie).

24:52

Hra sa trochu ukludnila, hrá sa na hokejkách domácich.

22:59

Vhadzovanie v strednom pásme po tom čo jeden z domácich narazil na dvierka svojej lavičky. Hostia hrajú veľmi agresívne, na hranici pravidiel.

22:58

22:50

Hohl v šanci od modrej a následne i domáci obe strely však boli veľmi nepresné.

21:17

Polomský to z medzikruží skúsil i v oslabení.

20:58

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade).

20:24

Jarábek si korčuľoval do tretiny z druhej vlny a skúsil to z otočky.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Ďalšia tretina sa začne približne o 2 minúty.
Prvé minúty jednoznačne patrili Dubnici hrajúcej v modrej farbe. Stav však mohol byť v prospech domácich. Tí však zahadzujú jednú veľkú šancu za druhou. Uvidíme či ich to predsa len nebude mrzieť. Hostia ustali záver tretiny, kedy čelili množstvom vylúčený. Vedú golovím výsledkom, no mali by popravovať na disciplíne.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:45

Bolo nariadene tresne strieľanie, ktoré však Václav nevyužil.

19:42

Hodenie hokejky so strany brankára hostí

19:00

Domáci sa v presilovke o dvoch hráčov rozbiehali pomalšie a stratili sekundy hrou v strednom pásme.

17:52

Na tvrdosti zápas neuberá, za bránou sa strhla i strkanica.

17:52

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Kristín – 2 min., napadnutie).

16:56

Domáci majú zasa šancu

14:59

Golovú šancu v oslabení hostia nevyužili, Spišiaci sa sami obrali o pásmo a začal sa korčuliarsky súboj obrancov, Hráč Dubnice si puk dokOrčuloval, premiešal no Surák sa nenachytal

13:52

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Jarábek – 2 min., faul kolenom).

13:13

Domáci sa naozaj snažia o vyrovnanie, vytvárajú si veľké šance, z blízkosti sa im však zatiaľ nepodarilo doraziť puk.

11:04

Spišiaci v pásme, domáci hráč na úrovni kruhov ostal ležať, zákrok bol v rámci pravidiel. Krásna šanca Zekuciu a Krmenčíka, vo dvojici sa dostali do šance po pravej strane, pozahybovali brankára. Chýbalo k tomu presne zakončenie.

10:13

Hosťom sa nepodarilo využiť presilovku, no rozhodne sa rozstrieľali a zostávajú v tlaku.

8:15

Polomský v strednom pásme vybojoval puk a osamotený sa rútil na Gibla, k strele sa však nakoniec nedostal.

7:38

Od začiatku zápasu sa hrá tvrdý hokej, Grebenyuk si za svojou bránou počínal nedovolene a odišiel si posedieť.

7:38

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Grebenyuk – 2 min., podrazenie).

6:20

Hostia v plnom počte. Prvá presilovka nevyužitá, domácim sa nepodarilo prekonať obranu hostí, ktorá vysoko napadala ich rozohrávku.

5:00

Zekucia v šanci, vypáli od modrej no iba do betónov a hostia sa oslobodili, Surák rozohráva.

4:25

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Krajčí – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

3:07

Dubnica dáva gól!. Kokavec po buly nahodil puk na Surákove betóny a MICHAL KOKAVEC doráškou otvára skoré zápasu.
Asistencia: Robert Krajčí

1:24

Surák si pokryl puk, nebol to jednoduchý zákrok, Dubnica získala pásmo.

0:22

Prvá strela do betónov ide na konto domácich, ktorý dnes hrajú v bielych dresoch.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

HK Spišská Nová Ves: Brankári: Hudáček, Surák
Obrancovia: Novák- Koky (A),Olejník, Mikula, Václav, Findura, Vartovník (C), Vantroba,
Útočníci: Soveľ, Selickis, Romaňák, Semaňák, Pischalnikov, Polomský, Zwick, Kover, Krmenčík, Grebenyuk, Zekucia

MHK Dubnica nad Váhom: Brankári: Gibl, Pajpach
Obrancovia: Rehák, Kozachuk, Hohl, Jarábek, Lee, Hlaváček, Švecec, Matejovič,
Útočníci : Mikolašek, Kanet, Vakhrrameev, Kokavec( A), Krejči (A), Lantoš, Medek, Kútny (C), Kristín, Trenčan, Macek, Jakubík,

Rozhodca: Korba- Wolf, Ordzovenský.
36. kolo ST. NICOLAUS 1.hokejovej ligy sa môže a zároveň nemusí stať rozhodujúcim. Pomaly, ale isto sa dostávame do situácii, keď každý bod môže rozhodnúť o postupe či páde. Uvidíme, na ktorú stranu sa nakloní šťastena dnes. Vítam, Vás pri našom ďalšom online prenose.

HK Spišská Nová Ves sa po dvoch víťazstvách na domácom ľade musí zmieriť z prehrou 2:4. Podľahla súperovi z nášho hlavného mesta. Domáci sa síce dostali do dvoj gólového vedenia, ale až v druhej tretine, keď sa im v priebehu dvoch minút podarilo skórovať . Spišiakov však v presilovke vrátil do zápasu Grebenyuk Alexander. Hráči Osmos sa nepoučili a v 34 minúte si na trestnú odišiel sadnúť Danišovský Patrik. Dlho si tam však neposedel. Po 42 sekundách totižto Marko Ondov strelil vyrovnávajúci gól. Spišiakom sa však dokonalí obrat v zápase nepodaril. Nevyužili presilovku v úvode tretej tretiny, nakoniec v nej inkasovali ešte dva krát. Posledný gól v zápase padol v čase 59:18, zaznamenal ho Musliv Kroni. Verím však, že mužstvo HK Spišská Nová Ves na tento zápas už zabudlo a plne sa koncentruje na dnešného súpera z Dubnice nad Váhom. V tíme HK Spišská Nová Ves, nastala malá zmena v individuálnych štatistikách. Na pozícii najlepšieho strelca Mareka Nagyho vystriedal Michal Findura. K 12 gólom v tejto sezóne mu pomohol i nedávni hetrik v zápase proti Zámčanom. Naj produktívnejším hráčom je Lukáš Vartovník.

Posledný domáci zápas MHK Dubnice nad Váhom, bola hotová gólová kanonáda. Svojmu súperovi z Trnavy postupne nastrieľali až tucet gólov. Vymaľované bolo už v prvej tretine i keď sa ako prvý z gólu tešili hráči Trnavy- Lindeman Marek. Neskutočný gólový večer sa odštartoval gólom Vladimíra Kútného. Domáci sa v tejto tretine tešili ešte tri krát. Ďalší gól padol až v polovici druhej tretiny, Robert Krajčí, skóroval až v tretej presilovke za sebou. Hostia sa dobre a obetavo bránili. Paradoxne im hra v plnom počte vôbec nešla . O 8 minút neskôr to už bolo 8:1. Časový rozdiel medzi gólom sedem a osem bol iba 29 sekúnd. Posledný gól v druhej tretine však padol po trestnom strieľaní, ktoré premenil Lantoš Vladimír. Golom v oslabení zvýšil Michal Kokavec, ktorý si o necelé osem minúty pripísal i 10 gól zápasu. Hostia na hráčov Dubnice Fyzicky nestačili a často si pomáhali nedovolene, čím to Dubnici veľmi uľahčili. V posledných minútach zápasu dostala Trnava šancu v podobe presilovky o dvoch hráčov, no zahodila ju. Michal Kokavec i vďaka tomuto zápasu pokoril hranicu 20 gólov v sezóne a suverénne kraľuje štatistikám svojho tímu. Uvidíme či sa mu ich dnes podarí vylepšiť.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.

2:5

Branky a nahrávky: 43. Ondov (Polomský), 49. Koky (Grebenyuk, ONDOV) – 4. Kokavec (Krajcí), 31. Jakubek (Kristín), 40. Kristín (Lantoš, Macek), 44. Hohl, 54. Kanet (Trenčan)

HK Spišská Nová Ves: Brankári: Hudáček, Surák Obrancovia: Novák- Koky (A),Olejník, Mikula, Václav, Findura, Vartovník (C), Vantroba, Útočníci: Soveľ, Selickis, Romaňák, Semaňák, Pischalnikov, Polomský, Zwick, Kover, Krmenčík, Grebenyuk, Zekucia

TSS GROUP Dubnica: Brankári: Gibl, Pajpach Obrancovia: Rehák, Kozachuk, Hohl, Jarábek, Lee, Hlaváček, Švecec, Matejovič, Útočníci : Mikolašek, Kanet, Vakhrrameev, Kokavec( A), Krejči (A), Lantoš, Medek, Kútny (C), Kristín, Trenčan, Macek, Jakubík,

Rozhodčí: Korba- Wolf, Ordzovenský

3:07 DUB 0:1 Kokavec (Krajcí)
4:25 DUB 2 Krajčí, vysoká hůl
7:38 SNV 2 Grebenyuk, podrážení
13:52 DUB 2 Jarábek, faul kolenem
16:56 DUB 2 Macek, hákování
17:52 DUB 2 Kristín, napadení
20:58 SNV 2 příliš mnoho hráčů