09.01.2019, 02:00 • Bell MTS Place, Winnipeg • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.05 3.96 3.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Blake Wheeler (WPG) 1+3
2. Jaccob Trouba (WPG) 1+2
3. Mark Scheifele (WPG) 1+2 (04:33:54)
Statistiky: Střely na bránu: 21-41; Zablokované střely: 18-16; Vhazování: 56%-44%; Hity: 30-14; Přesilové hry: 3/4-1/5; Trestné minuty: 10-8.
Winnipeg uprostřed zápasu vedl rozdílem tří branek, Colorado ale v závěru druhé třetiny vstřelilo během 1 minuty a 33 sekund dva góly a dostalo se na dostřel jedné jediné branky. Třetí třetina ale patřila Jets, kteří skórovali dvakrát v řadě a po snížení Avalanche při hře bez brankáře posedmé do prázdné brány. Byli jsme svědky nádherného zápasu, jehož největší hvězdou byl kapitán Blake Wheeler (1+3). Konečný výsledek střetnutí. Winnipeg Jets 7 Colorado Avalanche 4.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:54

58:54 Jacob TROUBA - 7:4

58:54

Winnipeg právě vstřelil branku!
JACOB TROUBA po zpětné přihrávce Blakea Wheelera napálil puk od modré čáry o tyč do prázdné brány a je hotovo! Winnipeg vede nyní 7:4. Asistence: Blake Wheeler a Mark Scheifele.

58:10

Tyson Barrie mohl skórovat z bodu pravého kruhu, když krásnou střelou zápěstím mířil do předního horního rohu brány, Connor Hellebyuck ale puk lapačkou skvěle vyrazil!

57:22

Gabriel Landeskog fauloval v útočném pásmu a dostal v závěru zápasu dvě minuty za vysokou hůl.

57:06

Connor Hellebuyck zastavil ránu Colorada z pravého kruhu a následuje poslední reklamní přestávka.

56:43

Philipp Grubauer znovu naskočil na střídačku a Colorado to znovu zkouší při hře bez brankáře.

56:24

56:24 Nathan MACKINNON - 6:4

56:24

Colorado právě vstřelilo branku!
NATHAN MACKINNON na levém křídle od modré čáry nahodil puk směrem na bránu a kotouč skončil ve vzdálenějším pravém horním rohu! Avalanche skórovali při hře bez brankáře, nutno ale dodat, že Connor Hellebuyck přes dvojnásobnou clonu vůbec nic neviděl. Asistence: Tyson Barrie a Mikko Rantanen.

56:07

Winnipeg nerozehrál podél střídaček dobře a poslal puk pouze na zakázané uvolnění.

55:53

Philipp Grubauer naskočil na střídačku a Colorado zkouší alespoň snížit při hře bez brankáře.

55:40

Colorado sice vede na střely 36:19, jenže mu to není s blížícím se koncem zápasu vůbec nic platné.

54:41

Ben Chiarot zkusil na ose útočného pásma vystřelit zápěstím od modré čáry a jeho pokus byl mezi kruhy zablokován. Philipp Grubauer v bráně Avs zasahovat nemusel.

53:26

Nathan MacKinnon na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Connor Hellebuyck puk pravým ramenem vyrazil.

7:4

Branky a nahrávky: 4. Perreault (B. Tanev, D. Kulikov), 14. Connor (Wheeler, Trouba), 24. Wheeler (Scheifele, Trouba), 27. Little (T. Myers, Morrissey), 44. Copp (Lemieux, T. Myers), 52. Scheifele (Wheeler), 59. Trouba (Wheeler, Scheifele) – 17. Landeskog (Barrie, MacKinnon), 37. Söderberg (Calvert, E. Johnson), 38. Graves (Rantanen, Söderberg), 57. MacKinnon (Barrie, Rantanen)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey, Trouba, Chiarot, T. Myers, Morrow, D. Kulikov – Connor, Scheifele (A), Wheeler (C) – Laine, Little (A), Roslovic – Perreault, Lowry, B. Tanev – Lemieux, Copp, Appleton. Hlavní trenér: Paul Maurice.

Colorado Avalanche: Grubauer (Varlamov) – Girard, E. Johnson (A), Cole, Barrie, Graves, Nemeth – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – Jost, Kerfoot, Compher – Nieto, Söderberg, Calvert – Andrighetto, Dries, O'Connor. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Rozhodčí: Jon McIsaac, Garrett Rank. Čároví: Scott Driscoll, Steve Miller

Diváci: 15321

00:13 WPG 2 Wheeler, podrážení
03:05 WPG 1:0 Perreault (B. Tanev, D. Kulikov)
12:20 COL 2 Jost, nedovolené bránění
13:57 WPG 2:0 Connor (Wheeler, Trouba)