2. liga - Jih a Východ (ČR)

HC Bobři Valašské Meziříčí – BK Havlíčkův Brod

1:4

konec (0:0, 1:1, 0:3)

09.01.2019, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 20. kolo • Daniel Gargulák

Tipsport: 2.05 4.6 2.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. (20:06:35)
Poslední třetina nabídla mnohem aktivnější mužstvo z Havlíčkova Brodu, které zaslouženě ve třetí třetině přidalo hned tři branky a z Bobří hráze si odváží všechny tři body. Hosté tak napravili prohru z posledního utkání a zároveň přerušili vítěznou sérii Valašskému Meziříčí.

59:13

Utkání už se víceméně dohrává. Obě mužstva jsou si vědomy rozdělení bodového zisku a už si jen vyměňují kotouč z jedné strany na druhou.

58:44

Havlíčkův Brod v plném počtu.

58:01

Nahození Holiše od modré schoval Marek ve svém hrudním koši a bez problému přerušuje hru.

57:32

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Ze středního pásma se do prázdné branky trefuje TOMÁŠ SEMRÁD a pravděpodobně rozhoduje o definitivním vítězství svého týmu. Bez asistence.

56:44

V tom samém čase domácí odvolávají brankáře a zkouší to s šesti hráči v poli!

56:44

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kulhánek – 2 min., hrubost).

56:12

Bruslaři zůstávají v tlaku i přes dvoubrankové vedení a nepouštějí Valachy z jejich pásma. Hosté už ale dobře vědí, že se nemusí nikam hnát.

55:28

Rebelové se nyní už výrazně přibližují tříbodovému zisku! DAVID MICHÁLEK se sám prosmýkl až před Slovákem a kličkou do forhendu přidává třetí branku svého týmu. Bez asistence.

54:22

Ve Valašském Meziříčí mohlo být ale rychle srovnáno! Marka zachránila branková konstrukce, když jeho pravá tyčka zazvonila celým stadionem! Velká škoda pro domácí.

53:55

Slovák na poslední chvíli zastavil další vyloženou šanci soupeře a schoval puk v lapačce.

53:02

A tlak Rebelů vrcholí jejich druhou brankou! Kapitán hostí MIROSLAV TŘETINA stál ve správný čas na správném místě a bezchybné kombinaci svého týmu zakončoval téměř do prázdné branky. Bruslaři se tak sedm minut před koncem ujímají vedení. Asistence: Patrik Přidal a David Michálek.

52:25

Valašskému Meziříčí se jen na pár momentů podařilo dostat do útočného pásma. Tak modrobílí puk ztratili a do útočného snažení se znovu řítí hosté.

51:36

Valaši jsou pod drtivým tlakem soupeře. Až na pár výjimek patři poslední minuty jednoznačně Havlíčkovu Brodu, kterému se však nedaří docílit druhé rozdílové branky.

51:01

Marek vytěsnil střelu Dvořáka od mantinelu lapačkou do horní sítě, následovat tak bude vhazování po jeho levé ruce.

50:38

Weintritt zůstal ležet v mezikruží po nepříjemném střetu s protihráčem, sám se ale rychle zvedá a odjíždí na střídačku.

1:4

Branky a nahrávky: 39. Brunec (Weintritt, Ostrčil) – 24. Ludvík (Chlubna, Semrád), 54. Třetina (Přidal, Michálek), 56. Michálek, 58. Semrád

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Netolička) – Weintritt, Ostrčil, Váňa, Daněk (A), Holiš, Žák, Kamas – Vaněk, Dvořák, Seidler – Brunec (C), Peška, Pořický – Andris, Dalajka, Paťava – Kuchařík, Dubnický.

BK Havlíčkův Brod: Marek (Novák) – Kulhánek, Šmíd, Nepokoj, Semrád, Vala, Kadeřávek – Kuchta, Ludvík, Michálek, Voříšek (A), Chlubna, Přidal, Beneš, Třetina (C), Milfait (A), Kozlík, Blinka, Matušík.

Rozhodčí: Novák – Pospíšil, Bartoň.

04:51 VAL 2 Váňa, napadení
05:51 HBR 2 Voříšek, sekání
18:02 HBR 2 Kuchta, podrážení
18:22 VAL 2 Weintritt, napadení
23:32 HBR 0:1 Ludvík (Chlubna, Semrád)
25:13 HBR 2 Nepokoj, držení
31:26 VAL 2 Vaněk, sekání
39:00 VAL 1:1 Brunec (Weintritt, Ostrčil)