NHL

Philadelphia Flyers – St. Louis Blues

0:3

konec (0:0, 0:1, 0:2)

08.01.2019, 01:10 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 2.34 3.82 2.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany již vše, příště na počtenou! (03:39:20)

Jakub Voráček (PHI) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:34
Je dobojováno. Philadelphia padla už posedmé v řadě, tentokrát Claude Giroux a spol. na domácím ledě nestačili na podobně se trápící St. Louis. Blues se dnes opřeli především o skvělý výkon brankáře Jordana Binningtona, který chytil všech 25 střel Flyers. Vítězný gól vstřelil na začátku druhé třetiny Brayden Schenn, který několik sezón oblékal oranžový dres Letců.

59:06

Do konce třetí třetiny zbývá už jen necelá minuta a Gudas právě zakládá dost možná poslední útok Flyers v zápase.

58:12

58:12 David PERRON - 0:3

58:12

St. Louis právě vstřelilo branku!
Zdá se, že je hotovo. DAVID PERRON dostal na modrou čáru přesný pas od Sanforda a následně poslal kotouč do odkryté branky Flyers, čímž prodloužil svou bodovou sérii už na sedm zápasů. Asistence: Zachary Sanford a Ryan O'Reilly.

57:30

Tlak Flyers začíná vrcholit, Carter Hart teď navíc odjel na střídačku!

56:53

Gudasovo nahození od modré Binnington viděl a vyrazil, načež Blues opět vyhodili puk do středního pásma.

56:14

Shayne Gostisbehere zpoza vlastní svatyně zavezl kotouč až do útočné třetiny, žádná střela na branku Blues toho ale zatím nepramenila.

55:30

Čtyři a půl minuty před koncem vede St. Louis na střely už 35:22, hokejisté Philadelphie teď navíc vyhodili puk na zakázané uvolnění.

54:57

Travis Sanheim přizvedl O'Reillyho střelu do ochranné sítě, následovat bude komerční přestávka.

54:15

Český forvard se ale nevzdal a nyní se mu už podařilo zavézt kotouč do útočné třetiny, jeho následná střela na vzdálenější tyč ale těsně minula!

53:38

Voráček pod tlakem jen vyhodil puk do středního pásma, kde se ho ujal útočník St. Louis Patrick Maroon.

52:49

James van Riemsdyk našel na levém kruhu Shaynea Gostisbeherea, domácího obránce ale zradilo zpracování, a Flyers tak musejí vyklidit útočné pásmo.

51:57

Flyers se pokusili o rychlou odpověď, Sanheimovi se ale po Couturierově pasu nepodařilo zakončit podle představ.

51:00

51:00 Vladimir TARASENKO - 0:2

51:00

Svěřenci Craiga Berubeho zvyšují své vedení, teď už to budou mít Flyers hodně těžké! Pietrangelo povedenou kolmicí našel rozjetého O'Reillyho, který v útočném pásmu přenechal kotouč VLADIMIRU TARASENKOVI a ten střelou z levého kruhu překonal Harta. Asistence: Ryan O'Reilly a Alex Pietrangelo.

0:3

Branky a nahrávky: 21. B. Schenn (Schwartz, Gunnarsson), 51. Tarasenko (R. O'Reilly, Pietrangelo), 59. Perron (Sanford, R. O'Reilly)

Philadelphia Flyers: Hart (McKenna) – Provorov, Sanheim, Hägg, Folin, Gostisbehere, Gudas – Giroux, Couturier, Konecny – Lindblom, Patrick, Voráček – J. van Riemsdyk, Weal, Simmonds – M. Raffl, Laughton, Weise.

St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Gunnarsson, Pietrangelo, Bouwmeester, Parayko, Dunn, Bortuzzo, Edmundson – Schwartz, B. Schenn, Tarasenko – Steen, R. O'Reilly, Perron – Sanford, Thomas, Maroon – Barbašev, Sundqvist.

Rozhodčí: St. Laurent, Lambert – Galloway, Murphy

20:41 STL 0:1 B. Schenn (Schwartz, Gunnarsson)
28:17 PHI 2 Patrick, podrážení
49:17 STL 2 Gunnarsson, podrážení
49:46 PHI 2 Couturier, hákování
51:00 STL 0:2 Tarasenko (R. O'Reilly, Pietrangelo)
58:12 STL 0:3 Perron (Sanford, R. O'Reilly)