2:1

konec (0:0, 0:1, 2:0)

27.12.2018, 00:40 • Save-On-Foods Memorial Centre • Skupina B • Milan Huppert

Tipsport: 1.04 18.9 29.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju úspěšný start do nového dne a u dalších přenosů se s vámi bude těšit zase někdy na počtenou. (03:04:32)
Máme za sebou první utkání MS juniorů Skupiny B, ve kterém Spojené státy porazili Slovensko 2:1. Naši východní sousedé se dlouho drželi, dokonce se zásluhou Korenčíka dostali do vedení. Ve třetí třetině však Ameičané zapli na vyšší stupeň a zásluhou branek Andersona a Barrata otočili skóre. To mohl být daleko větší, skvěle však dnes zachytal teprve sedmnáctiletý Samuel Hlavaj. Nicméně Slovensko ukázalo, že se může měřit s těmi nejlepšími celky, dalším soupeřim bude Švédsko, na Ameriku čeká Kazachstán.

59:48

Jason Robertson vyhodil kotouč do rohu, je rozhodnuto.

59:32

Nepřesná rozehrávka Fehérváryho znamená zakázané uvolnění. Amerika si toto vítězství už zřejmě nenechá utéct.

58:43

Dylan Samberg vyhodil tak šikovně, že to nebude ani zakázané uvolnění, čas se krátí.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:43

Miloš Roman protečoval přihrávku, tohle zakázané uvolnění nebude, šance pro Slovensko.

57:12

Slováci se snaží ze všech sil dostat do útočného pásma, Američané se však nebrání vyhodit puk třeba i za cenu zakázaného uvolnění, je to velmi složité.

56:34

Nepřesná přihrávka Ivana znamená zakázané uvolnění i na straně Slovenska.

56:02

Zakázané uvolnění Spojených států.

55:41

Patrik Hrehorčák dal Jacku Hughesovi pořádnou ránu, avšak v souboji bylo tělo, naprosto čistý zákrok.

55:05

Rozeběhla se závěrečná pětiminutovka třetí třetiny. Dokáží Slováci ještě srovnat s pošlou utkání do prodloužení?

54:41

Samuel Hlavaj dostal pukem do masky, střela mu odepla řemínek, hra je přerušena.

54:12

Z posledních sil zakončoval svůj protiútok Martin Pospíšil. Kyle Keyser udržel střelu v náručí.

53:15

53:15 Neproměněný nájezd Kukucy

53:15

Ani tento nájezd nekončí gólem. Andrej Kukuca se stejně jako americký protihráč pokusil o střelu mezi betony, i Kyle Keyser je však včas sklapnul.

53:15

Adam Liška byl faulován v úniku a rozhodčí nařizuje trestné střílení i na druhé straně!

52:53

Hráči Ameriky neskutečně zamkli soupeře v jeho vlastním pásmu, rozjeli doslova kolotoč.

2:1

Branky a nahrávky: 42. M. Anderson (J. Hughes), 46. Barratt (Madden, Samberg) – 38. Korenčík (Liška)

USA: Keyser (Primeau) – Q. Hughes, Kemp, Samberg, M. Anderson, M. Samuelsson, Miller, St. Ivany – Poehling, Norris, Robertson – Cates, Barratt, Madden – Farabee, J. Hughes, Wahlstrom – Cockerill, Chmelevski, O'Brien – Drury.

Slovensko: Hlavaj (Sklenár) – Ivan, Fehérváry, Korenčík, Žiak, Dlugoš, Demo, Golian – Liška, Roman, Hrehorčák – Pospíšil, Ružička, Krivošík – Kelemen, Kollár, Baláž – Regenda, Kukuca, Fafrák.

Rozhodčí: Ingram, Sjoqvist – Chaput, Shishlo

09:17 SVK 2 Ivan, hákování
18:39 SVK 2 Pospíšil, krosček
37:17 SVK 0:1 Korenčík (Liška)
38:01 USA 2 M. Anderson, držení
40:45 SVK 2 Korenčík, nedovolené bránění