3:1

konec (1:0)

26.12.2018, 16:00 • Old Trafford, Manchester • 19. kolo • Petr Sumbal

Tipsport: 1.3 5.82 11.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek svátečního dne. (17:55:58)

Fauly: 9:13
Zápas je u konce, Manchester United dokázal porazit na domácí půdě Huddersfield 3:1. United byli celé utkání lepším týmem, působili velice svěžím a aktivním dojmem, tři body si tak zaslouží. V první půli se jediným úspěšným střelcem stal Nemanja Matić, který se trefil z rohového kopu. Ve druhém poločase se pak dvakrát trefil krásnou střelou z dálky k pravé tyči Paul Pogba a o vítězi už nemohlo být pochyb. V samotném závěru jen pokazil de Geovi čisté konto Mathias Jörgensen, který se prosadil po standardní situaci. Žádné drama ale už domácí nedopustili a v klidu si došli pro vítězství.

90+3

90+3

Hosté jsou i v posledních minutách pod tlakem, vypomáhají si přihrávkou na brankáře.

90+1

Mladý záložník United Angel Gomes se rozhodl vystřelil z levé strany, ale jeho nedůraznou ránu Jonas Lössl chytil.

90

Nastavovat se budou tři minuty.

88

88. Mathias JÖRGENSEN - 3:1

88

Huddersfield právě vstřelil branku! Hosté se prosazují ze standardní situace a prohrávají už jen 1:3. Ale na obrat bude asi už pozdě. Důležitý souboj ve vápně prohrál Pogba s Mouniém a de Geu pak mohl z blízka překonat MATHIAS JÖRGENSEN. Asistence: Steve Mounié.

88

Dnešní utkání sleduje 74 523 diváků.

88

Marcus Rashford zezadu fauloval a může být rád, že nedostal žlutou kartu,

87

A teď zase Paul Pogba předvedl výborný obraný skluz, kterým zastavil akci Huddersfieldu.

86

Pogba si dnes zápas užívá. Seběhl si až mezi stopery United a pomáhá s rozehrávkou.

85

Philip Biling vystřelil z velké dálky, ale jeho střela byla hodně nepřesná.

84

Lingard si dal míč příliš daleko od nohy, takže o něj přišel a hrát může Huddersfield.

83

Uvidíme, zda se dočkáme ještě něčeho zajímavé. V tuto chvíli to vypadá tak, že se zápas jen dohrává.

82

Huddersfield ještě nevzdává svou snahu na vstřelení branky, ale zatím se nedokáže dostat ani za polovinu hřiště.

81

Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Juan Mata, přichází Angel Gomes.

80

Chris Löwe už nedokázal udržet míč na hrací ploše, takže od branky bude rozehrávat David de Gea.

3:1

konec (1:0)

Branky: 28. N. Matić, 64. P. Pogba (A. Herrera), 78. P. Pogba (Lingard) – 88. M. Jörgensen (Mounié)

Karty:   30. Fred (MAN) – 23. Kachunga (HUD)

Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 2:7. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 9:13.

Manchester United: de Gea (C) – Dalot (53. Young), Lindelöf, P. Jones, Shaw – Fred (53. A. Herrera), N. Matić – Mata (81. Gomes), P. Pogba, Lingard – Rashford.
Náhradníci: Romero – Bailly, Fellaini, A. Herrera, Pereira, Young, Gomes.

Huddersfield Town: Lössl – Hadergjonaj, M. Jörgensen, Schindler (C), T. Kongolo, Durm – Kachunga (57. Löwe), Pritchard, Biling, Mbenza (62. Quaner) – Depoitre (73. Mounié).
Náhradníci: Hamer – Bacuna, Hogg, Löwe, Mounié, Quaner, Stankovič.

Rozhodčí: Moss, Burt – Holliday