24.12.2018, 17:30 • Balašicha Arena • Martin Dvořák

Tipsport: 1.45 4.8 6.03 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:48:08)

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Omsk: 34

Novosibirsk: 14.
Avangard slaví cenné vítězství nad lepšícím se Sibirem Novosibirsk. Ten na ledě Omsku dlouho předváděl marnou útočnou snahu, naproti tomu domácí se dokázali nabudit svými dvěma góly. Po snížení na 1:2 ze svého pohledu se hosté přece jenom zvedli, ale vyrovnat již nedokázali a výhru Omsku 3:1 pečetil Kirill Semjonov trefou do prázdné branky.

59:43

59:43 Kirill SEMJONOV - 3:1

59:43

Avangard právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto, po hrubé chybě v rozehrávce Sibiru se puk dostal ke KIRILLU SEMJONOVI, který trefuje prázdnou branku Sibiru. Bez asistence.

59:36

Jenže hosté se dostávají zpět do vlastní třetiny, kde jsou pod tlakem při rozehrávce.

59:15

Probíhá poslední minuta třetí třetiny, Sibir v útočném pásmu.

58:56

Až teprve nyní se Danny Taylor (Novosibirsk) dostává ven z branky a hosté to zkouší v šesti.

58:20

Sibir se stále nemůže dostat k hře bez brankáře, dobrá práce Omsku!

57:59

Omsk se drží v útočném pásmu, to není pro Sibir dobrá zpráva.

57:33

Ivan Nalimov (Omsk) neudržel střelu z pravé strany, ale zaskočili obránci, kteří puk odehráli pryč.

56:49

Navíc se Omsk drží v útočném pásmu a po střele od modré musí dokonce Danny Taylor (Novosibirsk) zasahovat.

56:30

Je jasné, že dřív nebo později to Novosibirsk zkusí s hrou bez brankáře, zatím je ale ještě čas.

56:00

Omsk stále diktuje tempo hry, a to i v závěru třetí třetiny, kdy Sibir potřebuje vstřelit ještě jeden gól k vyrovnání.

55:10

Jevgenij Medveděv (Omsk) vyhazuje puk ze třetiny, Sibir tak znovu neuspěl v útočném pásmu.

54:19

Andrej Stas (Omsk) se dostal do úniku, ale těsně před Taylorem již nedokázal puk zvednout!

3:1

Branky a nahrávky: 34. Šumakov (Desharnais, K. Petrov), 37. A. Galimov (Stas, Pokka), 60. K. Semjonov – 44. Loginov (Caron)

Avangard Omsk: Nalimov (Bobkov) – Franson, J. Medveděv, Pokka, Jemelin, Berezin, Čudinov, Pivcakin – Zernov, Širokov, I. Michejev – Desharnais, Šumakov, K. Petrov – Košelev, Talbot, K. Semjonov – Manukjan, Fisenko, Stas – A. Galimov.

HC Sibir Novosibirsk: D. Taylor (Krasikov) – Loginov, K. Alexejev, Demidov, Ignatovič, Savčenko, Naumov, Klimontov, Vorobej – Prince, V. Komarov, J. Peltola – Sajustov, Michajlov, Milovzorov – Pešechonov, Caron, Šarov – Zyrjanov, Pervušin, Romancev.

Rozhodčí: Kuljov, Vasiljev – Kuprijanov, Biťukov

Diváci: 3 401

13:13 SIB 2 Caron, hrubost
18:44 SIB 2 Naumov, faul kolenem
33:33 OMS 1:0 Šumakov (Desharnais, K. Petrov)
36:37 OMS 2:0 A. Galimov (Stas, Pokka)