23.12.2018, 04:00 • Rogers Place, Edmonton • Jan Prošek

Tipsport: 3.19 3.87 2.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Erik Černák (TBL) 0+1, 1 střela, čas na ledě 19:27
Ondřej Palát (TBL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:30 (06:57:42)
1. Nikita Kučerov (TBL) 1+4
2. Connor McDavid (EDM) 0+2
3. Steven Stamkos (TBL) 2+0
Tampa vyhrává tento zápas 6:3, střelecky byla jednoznačně aktivnější (45:18), v závěru třetí třetiny vstřelila dvě branky. Body z tohoto zápasu bere parta okolo Stevena Stamkose.

59:15

Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Cédric Paquette – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, hrubost).
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Zack Kassian – 2+2 min, hrubost + 10 min. osobní trest, hrubost).

58:35

58:35 Tyler JOHNSON - 3:6

58:35

Tampa právě vstřelila branku!
Edmontonu se hra bez brankáře nevyplatila, do prázdné branky poslal kotouč TYLER JOHNSON. Asistence: Nikita Kučerov, Brayden Point.

58:25

Domácí hrají bez brankáře.

57:50

Andrej Vasilevskij rozehrává od své branky, to se mu příliš nepovedlo, k puku se dostal Leon Draisaitl. Jeho rána se odrazila od tyčky.

57:26

Vhazovat se bude před brankou Edmontonu. Tampa vypálila od modré čáry, Mikko Koskinen byl připravený.

57:12

Mikko Koskinen rozehrává od své branky, následuje ale jen icing. Špatně domácí tým přečetl hru.

56:52

Cédric Paquette bojoval o kotouč v útočném pásmu, sice o něj přišel, ale Tampě to příliš vadit nemusí.

56:22

Tampa se snaží hrát takticky, Victor Hedman prodloužil do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing.

56:04

Edmonton se dostal do útočného pásma, ale ke střele na branku se nepropracoval.

55:45

Domácí celek prohrává o dvě branky a mnoho času už nemá.

55:40

Andrej Vasilevskij přerušuje hru, po střele Kevina Gravela se bude vhazovat před jeho brankou.

55:03

55:03 Steven STAMKOS - 3:5

55:03

Zdá se, že je rozhodnuto. Hostující celek přidává další branku, výbornou přihrávku od Kučerova dostal STEVEN STAMKOS. Jeho rána z mezikruží zapadla přesně do brány. Asistence: Nikita Kučerov a Anton Strålman.

54:50

Victor Hedman se dostal do útočného pásma, akce pokračuje dál.

54:09

J. T. Miller pálil z mezikruží mimo branku, gólman zasahovat nemusel.

54:00

Šest minut hry zbývá do konce třetí třetiny, domácí celek stále prohrává o jednu branku.

53:16

Hra se nyní přelévá ze strany na stranu bez výraznějších šancí.

52:40

Tampa rozehrává od své branky, Ryan McDonagh dostal hru do útočného pásma, ale nikdo ze spoluhráčů nebyl připravený na zakončení.

52:20

Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.

51:27

Leon Draisaitl se dostal do útočného pásma, za brankovou ovšem o kotouč přišel.

51:15

50:52

Znovu jeden z hostujících obránců vyhazuje přes všechny čáry.

50:30

Tampa hraje v oslabení velmi dobře, domácí mají velké problémy s hrou v útočném pásmu.

50:01

Edmonton sice hraje přesilovku, ale nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma.

49:35

Hosté vyhazují přes všechny čáry.

49:15

Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:15

Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Ryan Callahan – 2 min., sekání).

48:43

Domácí mají ponechanou výhodu, budou hrát přesilovku.

48:03

Kevin Gravel rozehrává od své branky, čeká na dostřídání spoluhráčů.

47:20

Connor McDavid to zkoušel samostatně, dostal se do útočného pásma, ale jeho rána byla snadnou prací pro brankáře.

46:47

Braydon Coburn pálil od modré čáry, s jeho projektilem neměl brankář Oilers vůbec žádný problém.

46:17

46:17 Leon DRAISAITL - 3:4

46:17

Edmonton právě vstřelil branku!
Přesilovka je využitá a je sníženo na rozdíl jediné branky. Connor McDavid našel výborně LEONA DRAISAITLA, jehož rána na vzdálenější tyč zapadla přesně k tyčce. Asistence: Connor McDavid a Ryan Nugent-Hopkins.

45:53

Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Ryan McDonagh – 2 min., podrážení).

45:37

Ondřej Palát se dostal do útočného pásma, v souboji s obráncem přišel o kotouč.

44:17

44:17 Tyler JOHNSON - 2:4

44:17

Důležitý krok udělal hostující celek k výhře v tomto zápase. Ránou příklepem se z bezprostřední blízkosti prosazuje obranou nedostatečně pokrytý TYLER JOHNSON. Asistence: Ondřej Palát a Nikita Kučerov.

43:44

Blesky rozehrávají od své branky, do útočného pásma se sice Brayden Point dostal, ale o kotouč rychle přišel.

43:10

Milan Lucic to zkoušel individuálně, dostal se do útočného pásma, jeho bekhendové zakončení nebylo dostatečně důrazné.

41:55

Connor McDavid se ještě jednou dostal po rychlé akci spoluhráčů do zakončení, Andrej Vasilevskij byl připravený.

41:42

Connor McDavid to zkoušel z bezprostřední pozice, ale minul branku.

40:52

Tampa rozehrávala od své branky. Následovala rána Antona Strålmana od modré čáry, gólman Oilers byl pozorný.

40:27

Zápas pokračuje třetí třetinou, domácí celek má jednobrankový deficit.

40:06

Andrej Vasilevskij kryje kotouč po střele soupeře, vhazovat se bude před brankou Tampy.

40:01

Tři branky jsme viděli ve druhé třetině. Edmonton se dostal do vedení, pak ale Tampa vstřelila dvě branky, a tak otočila stav zápasu a vede po čtyřiceti minutách.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:25

Edmonton špatně rozehrál, kotouč přejel všechny čáry, píská se icing.

39:14

V poklidném tempu se třetina dohrává.

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:19

Leon Draisaitl vyhazuje přes všechny čáry, Andrej Vasilevskij rozehrává na spoluhráče.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině, Oilers znovu vyhazují.

37:34

Edmonton vyhazuje přes všechny čáry, hosté tak musí vyklidit útočné pásmo.

37:04

Hostující celek hraje přesilovku aktivně, pohybuje se v útočné třetině.

37:01

Mikko Koskinen byl připravený a dokázal si poradit se střelou, kterou vyslal Ondřej Palát.

36:29

Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Adam Larsson – 2 min., držení).

36:22

Nikita Kučerov byl tísněn, dostal se do zakončení, ale bude se vylučovat.

35:48

Darnell Nurse rozehrává od své branky, jeho střílenou přihrávku spoluhráči prodloužili do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing.

35:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině.

34:32

34:32 J. T. Miller - 2:3

34:32

Hostující celek bleskově otáčí skóre a dostává se do vedení. Erik Černák přihrával před branku, kde byl J. T. MILLER. Tomu stačilo nastavit hokejku a usměrnit kotouč za brankovou čáru. Obrana nebyla dostatečně důrazná. Asistence: Erik Černák a Alex Killorn.

33:30

Blesky se dostaly do útočného pásma, Mikko Koskinen byl připravený.

33:00

33:00 Nikita KUČEROV - 2:2

33:00

Domácí obrana přišla o kotouč na útočné modré čáře, do brejku se tak dostal NIKITA KUČEROV. Rozhodl se pro blafák, kterým překonal brankáře Edmontonu, Rázem je vyrovnáno.

32:40

Polovina zápasu i druhé třetiny je pryč, domácí celek vede o jednu branku a pokračuje dál v aktivní hře.

32:37

Andrej Vasilevskij byl připravený a dokázal zasáhnout proti střele Darnella Nurse.

31:53

Anton Strålman pálil od modré čáry, jeho projektil kryje brankář Mikko Koskinen. Vhazovat se tak bude před jeho brankou.

31:32

Oilers se dostali do postavení mimo hru.

31:02

Alex Chiasson byl volná před brankou, spoluhráč od mantinelu na něho kotouč neprocpal.

30:34

Hra se přelévá ze strany na stranu, gólmani mnoho práce nemají.

29:41

Jeden z domácích hráčů se dostal do šance, ale brankáře Tampy překonat nedokázal.

29:00

Leon Draisaitl prodloužil na Hopkinse, ten ale ránou z první minul branku.

28:45

Mikko Koskinen musel za svou branku, odkud rozehrál na spoluhráče, následně je ale hra přerušená.

28:05

Mnoho šancí momentálně k vidění není. Sledujeme klidnější pasáž hry.

27:58

Komerční přestávka.

27:26

Alex Killorn vedl bleskovou protiakci soupeře, Mikko Koskinen zasahovat nemusel.

26:58

Leon Draisaitl vybojoval kotouč v obranném pásmu, rychle přenesl hru do útočné třetiny, jenže vypálit nedokázal.

26:20

Yanni Gourde to zkoušel samostatně, ale do střelecké pozice se přes dobrou obranu soupeře nedostal.

26:00

Šest minut hry ze druhé třetiny je pryč, domácí tým proměnil přesilovku, a tak se dostal do vedení.

25:28

Vhazovalo se v útočném pásmu hostujícího celku. Edmonton ale souboj o puk vyhrál.

25:12

Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže dostat do útočného pásma.

24:13

Vhazovat se bude před brankou Tampy. Andrej Vasilevskij zasahovat nemusel, jeho kolegové vybojovali kotouč.

23:58

Ryan McDonagh rozehrával do své branky, následně se ale k puku dostali domácí, Tobias Rieder pálil rychle od modré čáry. Jeho projektil byl zblokvaný mimo branku.

22:50

22:50 Alex CHIASSON - 2:1

22:50

Přesilovku dokázal domácí celek proměnit a dostává se do vedení, Nurse pálil od modré čáry a jeho projektil před brankou nechytatelně tečoval ALEX CHIASSON. Asistence: Darnell Nurse a Connor McDavid.

22:18

Tampa vyhazuje přes všechny čáry. Hosté se tak osvobozují.

21:38

Vzájemně vyloučení hráči se vrací do hry, a tak sledujeme přesilovku Edmontonu.

21:29

Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Steven Stamkos – 2 min., hákování).

20:30

Jeden z hráčů Tampy se dostal do brejku, ale gólmana Mikka Koskinena nepřekonal.

20:20

Sledujeme hru čtyři na čtyři.

20:01

Po první třetině platí vyrovnaný stav. Nejprve se prosadil Ryan Nugent-Hopkins, a pak v přesilovce dokázal pohotovou ránou z první vyrovnat Steven Stamkos.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:50

Connor McDavid mohl domácí poslat do vedení, položil si brankáře, vylepšil si pozici, a pak trefil jen jeho beton. Andrej Vasilevskij výborně zasáhl.

19:37

Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Alex Chiasson – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Brayden Point – 2 min., hrubost).

19:15

Brayden Point se dostal do útočného pásma, hledal spoluhráče před brankou, ale pas byl zblokovaný.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:25

48. gól Tampy v první třetině, v tomto ohledu je nejlepší z celé soutěže. V poklidném tempu se dohrává první dějství.

17:09

17:09 Steven STAMKOS - 1:1

17:09

To, že má Tampa velmi dobré přesilovky, se znovu ukázalo. Po bleskové kombinaci zakončoval ránou z první nechytatelně STEVEN STAMKOS. Jeho 12. gól v posledních 12 zápasech. Asistence: Nikita Kučerov a Victor Hedman.

16:48

Oilers znovu dokázali vyhodit.

16:30

Edmonton dostal hru z obranného pásma, a tak mohl vystřídat.

16:14

Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Tobias Rieder – 2 min., podrážení).

15:52

Anthony Cirelli se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

15:15

Mikko Koskinen musel zasahovat, jeden z hostujících hráčů obkroužil branku, a tak musel být domácí gólman pozorný.

14:50

Jesse Puljujärvi se dostal do zajímavé střelecké pozice, jeho projektil ale dokázal hostující brankář vyrazit.

14:35

Tampa nyní zlepšila hru, sledujeme aktivní hru hostujícího celku. Mikko Koskinen přerušuje hru, komerční přestávka.

13:48

Ondřej Palát vedl útočnou akci, následně Steven Stamkos a Michail Sergačjov zakončovali a výborně zasáhl domácí brankář. Mikko Koskinen podržel své spoluhráče.

13:11

Tampa zlepšila hru, dostala se do útočného pásma, ale Mikko Koskinen nemusel proti výraznější šanci zasahovat.

12:40

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Střelecky je zápas vyrovnaný, oba kluby vyprodukovaly 6 střel.

11:38

Andrej Vasilevskij rozehrává od své branky, jeho přihrávka na spoluhráče však byla nepovedená, a tak mohou hrát domácí.

11:00

Leon Draisaitl pálil, jeho rána byla před brankou tečovaná a hostující brankář měl hodně práce.

10:45

Hra pokračuje dál.

10:30

Probíhá úprava tvrzeného skla, takže je hra přerušena.

10:30

Jako devátý hráč v historii získal Connor McDavid 200 asistencí v méně než 250 zápasech.

10:30

10:15

10:15 Ryan NUGENT-HOPKINS - 1:0

10:15

Domácí celek se krátce po polovině první třetiny dostává do vedení. Connor McDavid si vyměnil puk s RYANEM NUGENT-HOPKINSEM a rychlou ránou druhé jmenovaný zakončoval z bezprostřední blízkosti. Asistence: Connor McDavid a Jesse Puljujärvi.

09:52

Edmonton se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

09:07

Victor Hedman se musel vracet do obrany, aby zastavit akci soupeře. Drake Caggiula se do zakončení díky dobré práci Hedmana nedostal.

08:37

Cédric Paquette se protlačil ke střele, s tou neměl Mikko Koskinen výraznější problémy.

08:17

Ryan McDonagh to zkoušel individuálně, ale do zakončení se nedostal.

07:40

Andrej Vasilevskij byl připravený a s ránou od modré čáry si dokázal poměrně snadno poradit. Sledujeme rychlý hokej.

07:00

Ondřej Palát a Steven Stamkos se dostali do přečíslení dva na jednoho, ale finální přihrávka postrádala přesnost.

06:36

Caleb Jones pálil od modré čáry, jeho projektil byl rychle zblokovaný.

06:18

Po krátké přestávka pokračuje dál první třetina.

06:11

05:06

Vhazovat se nyní bude v útočném pásmu Tampy, Černákovo nahození kryje domácí gólman.

03:53

Hostující celek se dostal ke střele od modré čáry, s tou si Mikko Koskinen v brance Edmontonu dokázal snadno poradit.

02:50

Sledujeme klidnější úvod zápasu střelecky je sice aktivnější domácí celek, ale velkou šanci jsme zatím neviděli.

02:30

Milan Lucic vedl protiakci, jeho zakončení kryje hostující brankář.

02:12

Michail Sergačjov rozehrává od své branky, následně Ondřej Palát pokračoval v akci, vypálit na branku nedokázal.

01:18

Victor Hedman prodloužil do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing. Hra pokračuje dál.

00:52

Ryan Nugent-Hopkins bekhendem ze středního pásma nahazoval kotouč na branku, a tak musel být hostující gólman pozorný.

00:25

Andrej Vasilevskij rozehrával od své branky, následně ale jeho spoluhráči špatně založili útočnou akci, píská se icing. Vhazovat se bude před brankou Tampy.

00:01

V poklidném tempu začíná tento zápas.

00:01

Edmonton Oilers: Koskinen (Talbot) – Nurse, A. Larsson, Garrison, Benning, Gravel, Jones – Nugent-Hopkins, McDavid, Puljujärvi – Rieder, Draisaitl, Chiasson – Caggiula, Brodziak, Kassian – Lucic, Spooner, Zykov.

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Domingue) – Hedman, Strålman, McDonagh, Černák, Coburn, Girardi – Palát, Stamkos, Gourde – T. Johnson, B. Point, Kučerov – Killorn, Cirelli, J. T. Miller – Erne, Paquette, Callahan..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Jedná se v této sezóně o druhý a poslední zápas, zároveň je to pro oba kluby poslední duel před krátkou vánoční přestávkou.

Oilers poslední dva zápasy prohráli, nestačili na Vancouver Canucks a St. Louis Blues. Pro Edmonton končí perné období, 10 utkání bylo vměstnáno do 18 dnů.

Tampě se daří, z posledních patnácti zápasů má bilanci 13-1-1 a drží nejlepší bilanci z celé NHL 27-7-2. Nikita Kučerov zaznamenal jako třetí hráč sezóny 52 bodů (15+37) ve 36 zápasech. Tampa v posledních jedenácti zápasech bodovala, hraje velmi dobře. Daří se také přesilovky 28.2 procent je druhé nejlepší využití v lize.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Edmonton Oilers a Tampa Bay Lightning.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

3:6

Branky a nahrávky: 11. Nugent-Hopkins (McDavid, Puljujärvi), 23. Chiasson (Nurse, McDavid), 47. Draisaitl (McDavid, Nugent-Hopkins) – 18. Stamkos (Kučerov, Hedman), 33. Kučerov, 35. J. T. Miller (Černák, Killorn), 45. T. Johnson (Palát, Kučerov), 56. Stamkos (Kučerov, Strålman), 59. T. Johnson (Kučerov, B. Point)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Domingue) – Hedman, Strålman, McDonagh, Černák, Coburn, Sergačjov – Palát, Stamkos, Gourde – T. Johnson, B. Point, Kučerov – Killorn, Cirelli, J. T. Miller – Paquette, Callahan, Martel.

Rozhodčí: Chmielewski, Syvret – Pancich, Galloway

Diváci: 18 347

10:15 EDM 1:0 Nugent-Hopkins (McDavid, Puljujärvi)
16:14 EDM 2 Rieder, podrážení
17:09 TBL 1:1 Stamkos (Kučerov, Hedman)
19:37 EDM 2 Chiasson, hrubost