I.ČLTK Praha – TK Agrofert Prostějov

5:4

19.12.2018, 10:00 • Matěj Vybíral (@Matavyb), Martin Jindra

18:12

Jan Šátral a Robin Staněk to zvládli, poráží reprezentanty Pavláska a Jebavého překvapivě 6:4 a 6:2 a I.ČLTK Praha ziskavá mistrovský titul v tenisové extralize!

17:42

Pražané jsou set od výhry! Šátral a Staněk ovládli první set v poměru 6:4. Ve druhém duelu Veselý s Kukuškinem nedopodávali první sadu, ale stále vedou 5:3.

15:52

Hradecká s Krajíčkovou nakonec zvládly rozhodující tiebreak v poměru 11:9 a I.ČLTK Praha překvapivě vede 4:3! Prostějov po prohře Kukuškina a Plíškové se Šafářovou musí otáčet.

15:42

Michael Mmoh si vypracoval možnost tří mečbolů, ten třetí už využil a poráží Kukuškina 2:6, 6:3 a 6:4! Ve finále je tak srovnáno na 3:3! Stejným poměrem 3:3 se zatím hraje i rozhodující tiebreak druhého duelu.

15:09

Kukuškin si udržel své podání a vede 3:2 v rozhodujícím setu. Hradecká s Krajíčkovou zvládly závěr setu skvěle a čistou hrou získaly servis, úvodní set tedy ovládly poměrem 6:2!

14:39

A je to tady! Mladý americký tenista Mmoh získává druhý set pro sebe. Výsledkem jeho snažení v tomto setu je vítězství 6:3. Můžeme se tak těšit na třetí set bitvy, ve které se rozhodne o tom, zda Prostějov povede na zápasy 4:2, nebo bude srovnáno 3:3.

14:32

Jiří Veselý nenechává nic náhodě a vítězí ve druhém setu poměrem 6:2! Prostějov se tak rázem dostává do vedení 3:2!

14:05

Michail Kukuškin, i s pomocí jednoho esa a v posledním gemu, poráží dvacetiletého amerického tenistu v prvním setu poměrem 6:2.

13:59

Jiří Veselý byl v těžké situaci! Při svém podání musel odvracet brejkbol soupeře. Se vzniklou situací si však poradil a vzápětí využil hned první setbol! Bez dvou centimetrů dvoumetrový český tenista tak získává první set po výsledku 6:4.

13:50

Martin měl dva brejkboly na zdramatizování zápasu a druhý z nich využil. Snižuje tak na 3:5 ze svého pohledu a jde na servis.

13:15

Celkový stav tohoto finálového souboje je tak po čtyřech odehraných zápasech vyrovnaný. Oba celky si připsaly dvě vítězství – 2:2!

13:14

Adam Pavlásek diváky v Říčanech napínal, ale po shodě a následné výhodě ukončuje tento zápas ve dvou setech a poráží Jana Šátrala 6:2 a 7:5!

13:01

V zápase Markéty Vondroušové s Kristýnou Plíškovou se druhého tiebreaku nedočkáme! Hráčka štvanického týmu dokázala Plíškovou v druhé sadě porazit 7:5 a I.ČLTK Praha se tak díky jejímu vítězství může radovat ze zisku druhého bodu!

12:27

Jan Šátral v posledním gemu sice bojoval, ale platné mu to nakonec nebylo. První set končí vítězstvím prostějovského Adama Pavláska v poměru 6:2.

12:15

Na kurtu se nyní děly věci! Přestože Markéta Vondroušová čelila v předchozím gemu setbolu, v tiebraku už byla naprosto dominantní a sedmi body v řadě získala první set na svoji stranu!

11:37

Robin Staněk se postaral o překvapení a poráží Gomboše po výsledku 7:6(5) a 6:4. Celkový stav zápasu je tak vyrovnaný – 1:1.

11:22

A nakonec se tak i stává! Lucie Šafářová získává pro Prostějov první bod. Terezu Martincovou poráží výsledkem 7:5 a 6:0.

11:00

772 a 266. To jsou žebříčková postavení obou soupeřů. Přesto pro sebe první set získává ten hůře postavený. Robinu Staňkovi se povedlo v tiebreaku přetlačit Gomboše a po výsledku 7:5 získává první set!

10:49

Šafářová tentokrát situaci zvládá a prolomením podání své soupeřky pro sebe získává první set po výsledku 7:5!