Liga mistrů

ACH Volley Lublaň – Zenit Petrohrad

2:3

konec (19:25, 21:25, 25:19, 25:21, 14:16)

18.12.2018, 18:00 • Sportna Dvorana Tivoli, Lublaň • Skupina C • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 9.97 1.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

14:16

Vše bylo v pořádku, Petrohrad tedy vítězí!

14:15

György Grozer zaútočil od kůlu a hosté se decentně radují! Zřejmě se ale ještě bude něco zkoumat.

14:15

Další pokažený servis! Purić poslal míč do sítě. Opět tedy mečbol.

13:14

Poluian pokazil servis a hosté mají mečbol!

25:21

Hned první je využit a domácí si vynutili pátý set! Kdo by to byl po prvních dvou sadách řekl.

24:21

Camejo Dorruthy zaútočil jen do bloku a tak tu máme tři setboly!

25:19

Domácí už z koncovky sady žádné drama neudělali a prodlužují zápas ještě minimálně do čtvrtého setu!

24:19

Jsou tu setboly! O ně se postaral Uroš Pavlović.

21:25

Druhý set ale ukončil György Grozer. Hosté zatím plní roli favorita a směřují za vítězstvím.

20:24

Hosté mají čtyři setboly! Aščev zahrál míč do bloku, od něhož se odrazil do autu.