18.12.2018, 20:30 • Complex Sportif Rene-Tys Reims • Skupina C • Ondřej Klos

Tipsport: 1.5 2.59 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:0

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (21:56:35)

0:0

Sledovali jsme utkání mezi francouzským Chaumontem a německým Friedrichshafenem, který končí jasnou výhrou domácích 3:0. První set ovládli domácí 25:15, druhý set se hosté zlepšili, jenže i tak prohráli 25:23. V poslední sadě domácí vyhráli opět lehce 25:18 a bez problémů získávají první výhru v ročníku Ligy mistrů a díky tomu se posouvají na první místo.

25:18

Třetí set skončil.

25:18

Je konec! Chaumont využívá hned první mečbol a celkem hladce získává toto utkání.

24:18

Chaumont zásluhou Averilla má hned šest mečbolů! Friedrichshafen to má spočítané.

23:18

Další chybné podání domácích. Třetí v krátké době.

23:17

Chaumont je dva body od vítězství. To zařídil opět Winkelmuller.

22:17

Dlouhá výměna znamená bod pro německé mužstvo.

22:16

Winkelmuller je sice na hřišti pouze set, jenže i tak si připsal na svou pažbu několik pěkných smečí.

21:16

Další chybné podání domácích. Tentokrát chyboval Saeta.

21:15

Domácí hráči si pohráli se soupeřem. Celou akci zakončil skvěle Averill.

20:15

Jubilejní pětašedesátý bod v tomto utkání pro francouzského obra.

19:15

Chybné podání domácích.

19:14

Další skvělý blok domácích! Toto vedení by jim už podle mého názoru nemělo uniknout.