1. SC TEMPISH Vítkovice – FBC ČPP Bystroň Group Ostrava

6:2

konec (1:0, 1:0, 4:2)

14.12.2018, 20:30 • SC Dubina Ostrava • 13. kolo • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Je dobojováno. Vítkovice si ve třetí třetině zkušeně hlídaly svůj náskok a postupně ho ještě navyšovaly. Ostrava bojovala srdnatě, ale na body to dnes prostě nestačilo. Vítkovice na vlastní půdě poráží FBC Ostravu 6:2! (22:21:48)

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:59

Vítkovice právě vstřelily branku!
Šestá branka na sebe nenechala dlouho čekat. Do prázdné branky se prosazuje ŠÁRKA BOLOVÁ. Bez asistence.

57:25

Hosté to zkouší v šesti!

57:14

Šponiarová pálila z dálky, ale branku netrefila.

56:52

Tempo hry po další brance Vítkovic lehce opadlo. Vypadá to, že jsou oba celky smířeny s vývojem utkání.

55:32

Troufnu si říci, že je o vítězi téměř rozhodnuto. Domácí dělají velký krok za plným počtem bodů z dnešního utkání. BARBORA HUSKOVÁ svým dnešním druhým gólem posílá Vítkovice do tříbrankového trháku. Husková branky docílila z trestného střílení.

55:16

Ostrava se opět usadila před brankou Vítkovic. Ty však hostující hráčky do ničeho nepouští.

54:48

Ostrava právě vstřelila branku!
Je to opět pouze o dvě branky! NELA KAPCOVÁ mířila přesně a propálila Příleskou, která nedokázala reagovat. Asistence: Paulína Hudáková.

53:24

Hráčky Ostravy neskládají zbraně a nyní útočí na domácí branku.

52:57

Převahu nyní domácí hráčky přetavily ve čtvrtou branku. O tu se postarala ELIŠKA PLANKOVÁ. Asistence: Zuzana Šponiarová.

52:43

Vítkovice se dostaly dopředu, kde momentálně tlačí své soupeřky.

51:46

Zatím to nevypadá. Ostrava se sice snaží, ale Vítkovice hrají to, co potřebují a v klidu kontrolují dvoubrankové vedení.

50:22

Je před námi posledních deset minut. Dočkáme se nějaké zápletky?

49:16

Ostrava hraje v plném počtu.

48:33

Mohlo to být opět o tři branky. Krzywaková ovšem trefuje pouze tyč hostující branky.

47:16

Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Kristína Hudáková – 2 min., Sekání).

46:26

Ostrava dává kontaktní branku! DENISA KOTZUROVÁ propálila Příleskou a zametla míček do branky – 3:1! Asistence: Paulína Hudáková.

45:37

Kapcová se dostala ke střele a hostující hráčka orazítkovala tyč domácí branky!

45:17

Tomšová si poradila proti pokusu Krzywakové, která se natlačila na střed a vypálila.

44:24

Ostrava se dostala na polovině Vítkovic, kde hostující hráčky kombinovaly, ale do šance se nedostaly.

43:58

Seevaldová podržela míček u vlastní branky a počkala, až jí spoluhráčky dostřídají.

42:36

Vítkovice si hlídají svůj náskok a nikam se příliš neženou.

40:24

Stejně jako druhou třetinu začínají Vítkovice i tu třetí, tedy brankou. O tu se postarala JUSTYNA KRZYWAKOVÁ. Asistence: Lucie Theimerová.

40:01

Druhá třetina je již minulostí. Vítkovice poslala hned ve dvaadvacáté minutě do dvoubrankového vedení Ďuríková. Nevidíme příliš pohledný florbal, ale hlavní jsou branky a na ty vedou domácí hráčky 2:0.

40:00

39:01

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:24

Kotzurová si nedokázala ve velké šanci poradit. Na Příleskou nedokázala vyzrát.

37:41

Vítkovice se dostaly do útoku, ale na Tomšovou nikdo z domácích nevyzrál.

36:55

Hra lehce ztratila na tempu, míček je převážně na polovině.

35:02

Dnešní utkání sleduje 120 diváků.

34:26

33:42

Vítkovice se natlačily před branku Ostravy, kde kombinují.

32:26

Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Pavla Kajfoszová – 2 min., Sekání).

31:36

Na druhé straně se také vyznamenala Příleská, která krotila ránu Šponiarové.

30:28

Tomšová si poradila s pokusem Theimerové.

29:58

Máme za sebou téměř polovinu utkání a zatím jsme byli svědky pouze dvou branek, které vsítil domácí celek.

28:14

Hra se přelévá ze strany na stranu, avšak bez větších šancí.

27:39

Hra se lehce přiostřuje.

26:08

Paulína Hudáková vyzkoušela od pravého mantinelu pozornost Příleské.

25:56

Tempo hry lehce opadlo, nicméně u míčku jsou i nadále hráčky domácího celku.

24:39

Ostrava se ovšem velmi dobře brání a čeká na rychlé protiútoky.

23:18

Vítkovice kombinují na polovině svého soupeře.

22:46

Peterková zavezla míček za branku Ostravy. Tam o něj přišla.

21:21

Domácí hráčky začaly druhou část velmi zostra. ALŽBETA ĎURÍKOVÁ se dokázala prosadit a posílá Vítkovice do vedení 2:0! Asistence: Zuzana Šponiarová.

20:01

Vítkovice vedou po první dvacetiminutovce zásluhou Huskové 1:0. Ta se trefila již v sedmé minutě. Vítkovice měly navrch, ale další branku domácí hráčky nepřidaly.

20:00

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:44

Lacková se tlačila středem, ale proti přesile neměla šanci, o míček přišla.

17:05

Čas ubíhá velmi rychle a my jsme byli zatím svědky pouze jedné branky, který padla do hostující branky.

16:47

Šablaturová vypálila svůj projektil pouze vedle pravé tyče vítkovické branky.

15:28

I nadále jsou aktivnější domácí hráčky, které kombinují před brankou Ostravy.

14:25

Tomšová nyní musela zlikvidovat dva střelecké pokusy domácích hráček.

13:20

Krzywaková nahodila míček na branku a Tomšová měla co dělat, aby míček zastavila.

12:44

Na druhé straně musela zasahovat Příleska po pokusu Lackové z větší vzdálenosti.

11:32

Až nyní to zkusila Husková, ale ta mířila pouze vedle hostující branky.

10:54

Vítkovice jsou stále více na míčku ale do vyložených šancí se nemohou dostat.

09:38

Šponiarová hledala křižně jednu ze svých spoluhráček, ale přihrávka nakonec neprošla. Nicméně Vítkovice jsou i nadále u míčku.

08:47

Vítkovice jsou aktivnější a tvoří si více šancí.

07:53

Krzywaková je dnes při chuti. Nyní připravila pozici pro jednu ze svých spoluhráček.

06:14

První branky se dočkaly hráčky Vítkovic. BARBORA HUSKOVÁ se dokázala prosadit a posílá Vítkovice do vedení! Asistence: Justyna Krzywaková.

05:28

Na druhé straně zkusila štěstí Paulína Hudáková, ale ta nastřelila první bránící hráčku před sebou.

04:44

Seevaldová se vydala dopředu, kde však ztroskotala.

03:52

Hraje se rychlý florbal z jedné strany na druhou.

02:36

Grossová hledala křižně jednu ze svých spoluhráček, ale míček si vzali domácí hráčky.

01:03

Káčová se dostala ke střele, ale její rána mířila nad branku.

00:01

1. SC TEMPISH Vítkovice: Příleská (Klečková) – Ďuríková, Kolářová, Peterková, Seevaldová, Theimerová, Planková – Boľová, Novotná, Trošková – Z. Šponiarová, Husková, Maděrová – Hyršová, Suchánková, Krzywaková – Mikulová, Moravcová.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Tomšová (Dupčáková) – Vavrečková, Rybičková, Kotzurová, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová – Žurková, Vrlíková, Lacková – Šablaturová, Šromotová, Káčová – Kapcová, K. Hudáková, P. Hudáková.

Rozhodčí: Pavel Hála, Vladimír Hála.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.

6:2

Branky a nahrávky: 7. Husková (Krzywaková), 22. Ďuríková (Z. Šponiarová), 41. Krzywaková (Theimerová), 53. Planková (Z. Šponiarová), 56. Husková (TS), 58. Boľová – 47. Kotzurová (P. Hudáková), 55. Kapcová (P. Hudáková)

Rozhodčí: Pavel Hála, Vladimír Hála