Evropská liga

Besiktas Istanbul – Malmö FF

0:1

konec (0:0)

13.12.2018, 18:55 • Vodafone Park (kapacita 41.188 diváků) • Skupina I • Jakub Kopřiva

Tipsport: 1.66 4.04 5.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, hezký večer. (20:50:22)
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 6:6. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 7:9.
Je dobojováno. Malmo zvládlo těžký zápas v Turecku a nakonec vyhrálo na hřišti Besiktase 1:0. A to znamená jediné, Malmo postupuje do další fáze Evropské ligy, naopak Besiktas v pohárech končí. Dnes byl domácí celek jasným favoritem, v prvním poločase byl jasně lepší, ale ani to na postup do jarní části nestačilo.

90+5

90+5

Hosté zahrávali rohový kop, ale nikam nepospíchali a už se nic nestane.

90+4

Hosté šli do přečíslení tři na jednoho, ale nakonec výborně zasáhl Karius a další pokus byl nepřesný!

90+2

Domácí se nemohou prokombinovat do nějaké šance, Malmo výborně brání.

90

Hlavní rozhodčí přidal pět minutek.

88

Nyní zakončoval domácí Cyle Larin, ale jeho pokus brankou neskončil a Malmo tedy stále vede nejtěsnějším možným rozdílem.

87

Hosté nyní dobře drželi míč a ušetřili dobré dvě minutky.

85

Malmo zatím zvládá konec utkání na jedničku. Hosté soupeře k ničemu nepouští hlídají si tak postup do další fáze.

83

Domácí to nyní zkouší dlouhými nákopy, ale ani to zatím k ničemu nevedlo.

81

Dopředu se vydali hosté, ale zastavil je pomezní rozhodčí, ofsajd.

80

Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Sören Rieks, přichází Eric Larsson.

80

Domácí mají posledních deset minut alespoň na jednu branku. Zatím to ale vypadá, že si Malmo vedení pohlídá a postoupí do další fáze.

78

Střídání v týmu Besiktas Istanbul: ze hřiště odchází Mustafa Pektemek, přichází Fatih Aksoy.

76

Nyní domácí dobře kombinovali, ale nakonec se do zakončení nedostali. Malmo se opět skvěle ubránilo.

75

Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Arnor Traustason, přichází Anders Bleg Christiansen.

74

Ale domácím se nic nedaří. Besiktas je směrem dopředu ve druhém poločase doslova marný.