26:33

konec (17:18)

12.12.2018, 15:45 • Skupina 2 • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 15.6 19.0 1.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (17:22:15)
Španělsko – Norsko 26:33 (17:18)
Nejvíce branek: Lópezová 5/3, Rodríguezová 3, Gonzálezová 3 – Oftedalová 8, Herremová 4, Auneová 4. Sedmimetrové hody: 4/4 – 2/1. Vyloučení: 5:1. ČK: Hernándezová (ESP).
Vyrovnaný první poločas neměl ve svém druhém dějství pokračování. Ba spíše naopak. Norsko převzalo zcela taktovku zápasu a své soupeřky deklasovalo 15:9, což v součtu znamenalo vítězství favoritek 33:26. Norky se nyní v tabulce dotáhly bodově na vedoucí duo Rumunsko a Nizozemsko a dál bojují o postup do semifinále. O jejich šancích víc napoví hned další zápas, ve kterém se utká Rumunsko s Maďarskem.

Konec zápasu. (26:33)

60

Martinezová na druhé straně trefila nohy brankářky. (26:33)

59

Kristiansenová byla z levého křídla vychytána Navarrovou. (26:33)

59

Gól vstřelil tým Španělsko (Ana Isabel Martínezová). (26:33)

58

Na druhé straně minula dvakrát Auneová, ani Španělky, jež se nyní vrátily k míči, se neprosadily. (25:33)

57

Penová střelou z devítky minula bránu Norska. (25:33)

56

Třetí vyloučení a následně červená karta v týmu Španělsko (Ainhoa Hernándezová). (25:33)

55

Kristiansenová v útoku ztratila míč. Španělky rozehrály poté krátkou kombinaci s přihrávkou na pravé křídlo k Valdiviové, jež opět skóruje! (25:33)

54

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Španělsko (Paula Valdiviaová).
(24:33)

54

Španělky budou zahrátvat sedmimetrový hod. (23:33)

54

Norky naopak dál zvyšují svůj náskok. Brattsetová se trefila po pádu do brankoviště. (23:33)

53

De La Vegové byla vychytána Solbergovou. Ta ve druhém poločase doslova řádí a inkasovala jen šestkrát. (23:32)

53

Oba týmy se dopustily ztrát po technických chybách. (23:32)

52

Trpělivý útok Norska přinesl napřed zákrok španělské brankářky proti Auneové. Posléze se ale dalekou střelou prosadila Arntzenová. (23:32)

51

Po ztrátě Oftedalové a stejné chybě Fernandezové, si Norsko bere oddechový čas. (23:31)