KH ISMM Kopřivnice – Pepino SKP Frýdek-Místek

12.12.2018, 20:15 • 13. kolo • Štěpán Slovák

Tipsport: 1.63 7.9 2.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (21:46:11)
KH Kopřivnice – Pepino SKP Frýdek-Místek 27:27 (12:12)
Nejvíce branek: Hanus 9, Bukovský 4, Gřes 4 – Bosák 6, Petrovský 6/2, Strack 4. Rozhodčí: Bečička, Horák. Sedmimetrové hody: 3/3 – 4/3. Vyloučení: 6:4.
Derby je u konce, body se dělí! Pokud bude po základní části rozhodovat vzájemný zápas, úspěšnější bude Kopřivnice. Domácím házenkářům dnes vůbec nevyšly vstupy do jednotlivých poločasů. Kopřivnice však vždy dokázala zabrat a dostat se do vedení. Frýdek si zkušeně pohlídal závěrečnou minutu v útoku, poslední střelu měl dvě vteřiny před koncem Strack. Jeho pokus však Žingor vyrazil nad branku!

Konec zápasu. (27:27)

60

O úplně poslední střelecký pokus se postaral Strack, který to proti aktivní obraně neměl lehké. Žingor míč vyrazil nad branku, víc už se nestane! (27:27)

60

Žlutá karta pro realizační tým Pepino SKP Frýdek-Místek. (27:27)

60

Žlutá karta pro realizační tým KH Kopřivnice. (27:27)

60

Do konce devatenáct vteřin, u míče hosté, kterým bude patřit poslední útočná akce. (27:27)

60

Z pravého křídla odpovídá Hanus, srovnáno! Vstupujeme do závěrečné minuty. (27:27)

59

Petrovský našel Gřeška, který se z pozice pivota nemýlil, Frýdek jde do vedení! (26:27)

59

Rozběhly se poslední dvě minuty tohoto utkání, Pyško rozehrává, Frýdek jde do postupného útoku. (26:26)

58

Brůna byl faulovaný Gřeškem, domácí celek zůstane u míče. (26:26)

57

Sehrávka do pravého křídla, Žingor teď důležitým zákrokem vychytal Klabana! (26:26)

57

Oddechový čas pro hosty. (26:26)

56

Rychlá odpověď na druhé straně, Frýdek využil přesilové hry, prosadil se znovu Stržínek! (26:26)

56

Hodně nečekaná střela Fulneka. Ten nakonec dokázal i se štěstím skórovat! (26:25)

55

Situace jeden na jednoho, Stržínek proskočil mezi dvěma obránci a srovnal! (25:25)

55

Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Rostislav Brůna). (25:24)

55

Je tady další úprava hrací plochy. (25:24)

27:27

KH ISMM Kopřivnice: Žingor, Chalupa – R. Brůna, Střelec, Karban, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Petřík, Holbein, Unger, Fulnek, Jonák, Hanus, Bukovský.

Pepino SKP Frýdek-Místek: Pyško, Cáb, Coch – Stržínek, Šimek, Petrovský, Klaban, Gřešek, Bureš, Kocich, Strack, Žvak, Mazur, Musálek, Mynář, Bosák.

Rozhodčí: Bečička, Horák