2:1

konec (2:1, 0:0, 0:0)

12.12.2018, 18:00 • 25. kolo • Petr Sumbal

Tipsport: 4.09 5.0 1.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek dne. (20:01:31)
Zápas končí! Kopřivnice si na domácím ledě vyšlápla na lídra tabulky 2. ligy skupiny Východ a zvítězila 2:1. Všechny góly padly už v první třetině. Nejprve se trefil Adam Červenka o tři minuty později srovnal Marek Haloda a Kopřivnici pak vrátil vedení Jan Korec. Ve druhé třetině byli aktivnější hosté, ale nenašli recept na skvělého Hromadu v brance Kopřivnice. To samé se pak opakovalo i ve třetině třetí, až na to, že tlak Draků byl ještě větší.

59:52

Kopřivnice minula prázdnou branku!

59:30

Tvrdou Kofroňovu ránu po buly Haloda vyrazil a hned míří na střídačku.

59:26

Pokus Šumperka o rychlé založení protiútoku končí jen dalším zakázaným uvolněním.

59:20

Hostující hráči se zlobí sami na sebe, po špatné přihrávce je to jejich zakázané uvolnění.

59:12

Domácí znovu dostali kotouč pryč ze svého pásma.

59:08

Oddechový čas pro hosty.

59:08

Kopřivnice vyhodila na zakázané uvolnění.

59:02

Haloda už opustil branku a Šumperk to zkouší se šesti hráči v poli.

58:18

Domácí dokázali se štěstím vyhodit do středního pásma.

57:52

Zakázané uvolnění Šumperka, vhazuje se před Halodou.

57:41

A znovu domácí dostali kotouč do středního pásma.

57:31

Kopřivnice se osvobodila a rychle střídá.

57:13

Tlak Šumperka pokračuje, Ondřej Haloda zatím zůstává v brance.

56:33

Postavení mimo hru v podání Šumperka. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

56:13

Také na Sedlákovu střelu od modré dobře viděl a znovu zasáhl lapačkou.

56:04

A také střela zápěstím od modré z hole Jakuba Řezáče končí bezpečně v Hromadově lapačce.

2:1

Branky a nahrávky: 3. Červenka (Kofroň), 12. Korec (Hrubý, Gola) – 6. M. Haloda (Vorobjev, Ďurač)

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Imrich, Ficek, Krutil, Zuzaník, Marek (A), Fojtík – Hrubý, Korec, J. Mach (C), M. Mach, Červenka, Gebauer, Suchý, Tomášek, Kofroň, Gola, Sluštík

DRACI PARS ŠUMPERK: O. Haloda (Polívka) – Vaněk, Gewiese (C), Drtil, Šíp, M. Haloda, Řezáč, Sedlák (A), Blecha – Pokorný, Romančík, Hroch, Vachutka, Ďurač, Urban, Plášek (A), Králík, Antonov, Čuřík, Vorobjev, Ostřanský

02:39 KOP 1:0 Červenka (Kofroň)
02:55 SUM 2 Gewiese, hákování
03:07 KOP 2 Suchý, nedovolené bránění
05:33 SUM 1:1 M. Haloda (Vorobjev, Ďurač)
11:02 KOP 2:1 Korec (Hrubý, Gola)
27:44 KOP 2 Krutil, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo