konec (0:2, 3:0, 1:1)

12.12.2018, 18:15 • Zimní stadión Eden • 34. kolo • Šimon Rogner (@simonrogner)

Tipsport: 2.38 4.2 2.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já Vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy na počtenou! (20:43:54)
Bylo to napínavé až do samého závěru, ale Slavii se nakonec podařil famózní obrat z 0:2 na 4:3 a bere všechny tři body! Sešívaní otočili ve druhé třetině průběh třemi brankami v rozmezí sedmi minut stav na 3:2, a přestože Prostějov ve třetí třetině díky Davidu Dvořáčkovi srovnali, nakonec to jsou domácí, kteří zásluhou Filipa Vlčka a jeho gólu 20 sekund před koncem základní hrací doby vítězí!

59:46

Vlček proti Račukovi, pokus č. 2.

59:46

Už to vypadalo, že se bude hrát, ale Divíška rozhodčí vykazují z vhazování. Jestřábi samozřejmě hrají v šesti.

59:46

Vhazování v útočném pásmu Prostějova, Vlček proti Divíškovi.

59:46

Drtina vyhodil puk mimo hrací plochu a tohle bude napínavé až do samého závěru!

59:46

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Jiří Drtina – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

59:40

Oddechový čas pro hosty.

59:40

59:40 Filip VLČEK - 4:3

59:40

Slavia právě vstřelila branku!
A tohle je dýka do zad prostějovským hokejistům! Jaromír Kverka prosvištěl na pravém křídle kolem obránců a našel před brankou si najíždějícího si FILIPA VLČKA, kterému nedělalo problém nastavit hůl a trefit odkrytou branku. Asistence: Jaromír Kverka a Jiří Drtina.

59:11

Nedorozumění mezi Veselým a Novákem a sešívaní musí opět rozehrávat ze svého vlastního obranného pásma.

58:53

Doležal rozehrál nepřesně a Prostějov vyhazuje.

58:32

Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Matouš Venkrbec – 2 min., podrážení).

57:57

Už to vypadalo, že prostějovští obránci budou nahazovat puk, rozhodčí ovšem přerušuje hru kvůli posunuté brance.

57:18

Souboj zřejmě nejdůležitějších mužů obou týmů Divíška a Veselého končí nerozhodně.

56:49

Na druhé straně musel Honzík zasahovat nejprve proti Pšeničkovi a při další střele Žovince mu pomohla tyčka!

56:32

Kverka vyslal do brejku Vlčka, kterého ale dobře dostoupil obránce Jestřábů.

56:07

Pšeničkova střela z pravého kruhu končí nad branku, Starého projektil pro změnu vyráží Honzík.

4:3

Branky a nahrávky: 29. Bezúch (J. Drtina, J. Doležal), 34. Brož (J. Drtina), 36. J. Veselý (Bezúch, J. Novák), 60. Vlček (Kverka, J. Drtina) – 11. Pšenička (J. Zdráhal), 12. Nouza (Divíšek, Karpov), 51. Dvořáček (Venkrbec)

HC Slavia Praha: Honzík (Šorf) – Duda, J. Novák, J. Drtina, Saňa, Barák, Hejda, Steinocher – L. Krejčík, Kubica, M. Ondráček – J. Doležal, J. Veselý, Bezúch – Brož, Kverka, Vlček – Šmerha, Kohút, Furch.

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Huf) – Havlík, Mikliš, Žovinec, J. Zdráhal, Čáp, D. Kolář, Bažant – Karpov, Divíšek, Nouza – Starý, Prokeš, Račuk – L. Luňák, Venkrbec, Dvořáček – Matýs, Pšenička, Krejčiřík.

Rozhodčí: Šindel, Vrba – Beneš, Štofa