6:3

konec (4:0, 1:2, 1:1)

10.12.2018, 17:30 • KHNP Aréna • 33. kolo • Josef Prášek

Tipsport: 1.95 4.25 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní zápas rozhodla první třetina, kdy se domácí prosadili hned čtyřikrát. Druhá třetina byla vyrovnanější a hosté ji vyhráli dokonce o branku. Ve třetí periodě si Třebíč pohlídala zápas nepřipustila žádné drama. Na 6:2 zvýšil dokonce Král. Litoměřice dokázaly poté pouze korigovat na konečných 6:3. (19:59:09)

59:59

Pavlas (LTM) se srazil s Dostálem a ještě dostane trest.
Pavlas (LTM) vyloučen na 2+10 minut za sekání a napadení.
Čejka (TRE) vyloučen na 2 minuty za hrubost.

59:45

Pěkná akce Nováka, skončila ještě lepším zákrokem, jeho pokus vytěsnil brankář mimo.

59:11

59:01

Teď se domácí usadili, ale jen na chvíli. Ale mrzet je to nemusí, dnešní zápas již vyhrají.

58:28

Hosté puk vyhodili až ke Dostálovi, Třebíči se zatím nedaří přechod do pásma.

57:09

Na ledě zůstal ležet Jan Süss, ale po chvíli se se přeci jen zvedl a dojel do kabin. Málek (LTM) je vyloučen na 2 +10 minuty za zásah do oblasti hlavy a krku.

56:44

56:44 Martin KADLEC - 6:3

56:44

Litoměřice právě vstřelily branku!
Přeci jen se Stadion ještě dočkal. Po nahrávce Gaspara se prosadil MARTIN KADLEC a hosté snížili na rozdíl tří branek. Asistence: Michael Gaspar a Jan KLoz.

56:34

Kadlec hledal volného Korkiakoskiho na brankovišti, ten to měl do prázdné branky, ale puk mu přeskočil hůl.

55:59

55:48

Třebíč poté hru dostala do středního pásma alespoň. Hosté jsou ale opět na puku.

55:11

Tvrdá střela od modré z hole Smetany se odrazila před Dostála, ale hostující hráč touš nedokázal zasunout za jeho záda.

53:59

Přidají hosté alespoň ještě třetí branku? Teď mají možnost. Čejka (TRE) vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.

53:45

Až teď jsou na puku i hosté a zahrají si dokonce přesilovku! Marcel ještě ve výhodě střílel před kruhy, ale jeho pokus byl ztečován.

52:44

Třebíč je usazena v pásmu. Nedvídek hledal najíždějícího Vágnera, ten puk nedokázal tečovat.

51:44

Buly před strážcem domácí svatyně vyhráli domácí a jsou již útočném pásmu, Paták nahrával zpoza branky před branku, avšak nepřesně.

6:3

Branky a nahrávky: 8. Raška (Szathmáry), 10. Raška (Nedvídek), 12. Havlát (Nedvídek), 15. Szathmáry (Raška, Kusko), 39. Kusko (Szathmáry, Nedvídek), 50. Tadeáš Král (Paták, Szathmáry) – 23. Kantner (Jícha), 37. Eret (Jícha, Strejček), 57. M. Kadlec (Gaspar, J. Kloz)

SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál (Jekel) – D. Mikyska, Szathmáry, L. Vágner, Nedbal, V. Čejka, Vl. Brož – Vodný, Raška, R. Zohorna – Kusko, Nedvídek, Havlát – Süss, M. Novák, P. Kratochvíl – Malec, Tadeáš Král, Paták – Mlynář.

HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (15. Michajlov) – Pavlas, Marcel, Smetana, Gaspar, Jebavý, Strejček, D. Málek – Korkiakoski, J. Kloz, M. Kadlec – Voženílek, Jícha, Kantner – Helt, Przybyla, Eret – Machač, Matějček, Jirásek.

Rozhodčí: Barek, Cabák – Zídek, Komínek

02:16 TRE 2 Paták, podrážení
06:38 LTM 2 Marcel, držení
07:14 TRE 1:0 Raška (Szathmáry)
08:21 LTM 2 Machač, faul loktem
09:04 TRE 2:0 Raška (Nedvídek)