10.12.2018, 03:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.05 3.96 3.12 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš Nosek (VGK) 0+0, 0 střel, čas na ledě 12:41
Martin Hanzal (DAL) 1+0, 4 střely, čas na ledě 13:44
Radek Faksa (DAL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:09
Roman Polák (DAL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 21:20 (05:44:58)

1. William Karlsson (VGK) 1+0
2. Ryan Carpenter (VGK) 1+0
3. Nate Schmidt (VGK) 0+1
Statistiky: Střely na bránu: 28-24; Zablokované střely: 9-20; Vhazování: 50%-50%; Hity: 23-31; Přesilové hry: 1/5-2/4; Trestné minuty: 8-10.
Dallas vstoupil do utkání dobře, když ho český útočník Martin Hanzal poslal do vedení, jenže Vegas dokázalo ještě před přestávkou vyrovnat a po ní následně zápas otočit, když se ve druhé třetině krátce po skončení přesilové hry nejprve prosadil William Karlsson a po něm Alex Tuch, jehož gól byl nakonec vítězný. Esa Lindell sice ve třetí třetině vykřesal naději, jenže Stars poté nedokázali využít dlouhou čtyřminutovou přesilovou hru a podruhé v řadě prohráli. Vegas doma vyhrálo popáté v řadě. Konečný výsledek. Vegas Golden Knights 4 Dallas Stars 2.

59:32

59:32 Reilly SMITH - 4:2

59:32

Golden Knights právě vstřelili branku!
REILLY SMITH si na pravém křídle najel na kolmou přihrávku od Colina Millera podél střídaček a pod tlakem z úhlu bekhendem poslal puk do prázdné brány! Asistence: Colin Miller.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:53

Ben Bishop zapomněl naskočit na střídačku a Dallas hrál v šesti. Týmový trest odpyká útočník Tyler Pitlick.

58:24

William Karlsson se ocitl na pravém křídle v postavení mimo hru a Ben Bishop se vrátil zpět do brány.

58:14

Ben Bishop naskočil na střídačku a Dallas zkouší vyrovnat v závěru utkání při hře bez brankáře!

57:14

Dnešní utkání sleduje 18240 diváků.

57:04

Max Pacioretty vystřelil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a po zákroku Bena Bishopa následuje reklamní přestávka. Vegas vede v závěru nad Dallasem 3:2.

56:51

Stars vyhodili puk podél trestných lavic na zakázané uvolnění a hra byla se zpožděním přerušena.

56:16

Vyloučený Brayden McNabb je zpět na ledě a Vegas úspěšně přečkalo čtyřminutové oslabení.

55:34

Alexandr Radulov se snažil u pravé tyče prosadit bekhendem z ostrého úhlu, jenže byl příliš blízko brány a Marc-André Fleury puk levým betonem vyrazil.

54:16

Polovina z čtyřminutové přesilové hry Dallasu je již minulostí. Dokáží Golden Knights klíčový okamžik zvládnout?

53:33

Jason Spezza vystřelil na bodu pravého kruhu pro vhazování a Marc-André Fleury na přední tyči nedokázal puk udržet v náručí, poté mu ale pomohli spoluhráči.

4:2

Branky a nahrávky: 17. Carpenter (O. Lindberg, McNabb), 32. W. Karlsson (Schmidt, Theodore), 39. Tuch (Pacioretty, C. Miller), 60. R. Smith (C. Miller) – 7. Hanzal (Heiskanen, Lindell), 49. Lindell (Spezza, Heiskanen)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Theodore, Engelland (A), Holden, C. Miller – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Pacioretty, Eakin, Tuch – O. Lindberg, Nosek, Carpenter – Carrier, Bellemare (A), Reaves. Hlavní trenér: Gerard Gallant.

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, Heiskanen, Bayreuther, R. Polák, Hanley, Fedun – Ja. Benn (C), Seguin, Radulov (A) – D. Shore, Spezza (A), B. Ritchie – Janmark, Faksa, Pitlick – Dickinson, Hanzal, Comeau. Hlavní trenér: Jim Montgomery.

Rozhodčí: Francois StLaurent, Jon McIsaac. Čároví: Bryan Pancich, Libor Suchánek

Diváci: 18240

05:57 VEG 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká Marchessault
06:29 DAL 0:1 Hanzal (Heiskanen, Lindell)
10:12 DAL 2 Hanzal, nedovolené bránění
16:12 VEG 1:1 Carpenter (O. Lindberg, McNabb)
29:45 DAL 2 Hanzal, nedovolené bránění
31:48 VEG 2:1 W. Karlsson (Schmidt, Theodore)
36:08 DAL 2 B. Ritchie, hrubost
38:17 VEG 3:1 Tuch (Pacioretty, C. Miller)