2. liga - Jih a Východ (ČR)

BK Havlíčkův Brod – HC Tábor

4:0

konec (1:0, 0:0, 3:0)

05.12.2018, 18:00 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod (kapacita: 4 000 míst). • 23. kolo • Richard Wagner (@Groundhoppik)

Tipsport: 1.17 6.5 9.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:52

David Blažek se probil před branku Čeňka Nováka, který jeho zakončení nadvakrát pokryl. Zároveň s tím je ještě na dvě minuty za držení vyloučen David Vala (HBR).

57:56

Druhý trest v tomto zápase si připisuje Jiří Kopic (HBR), který je vyloučen za nedovolené bránění.

54:56

Dalším potrestaným hráčem je Jan Březina (TAB), jehož hákování bylo o ceněno dvěma minutami. Je to dnes již patnáctý menší trest v zápase.

52:47

Domácím ale výhoda jednoho muže v poli nevydržela ani půl minuty. K trestoměřičům je vykázán Martin Nepokoj (HBR) za nedovolené bránění.

52:18

Havlíčkův Brod bude mít k dispozici početní převahu. V útočném pásmu se hákováním provinil Jakub Matušík (TAB).

45:22

Havlíčkův Brod se na chvíli usadil v útočném pásmu a vybojoval si početní převahu. Za nedovolené bránění je vyloučen Martin Havran (TAB).

40:00

Na trestnou lavici putuje Vojtěch Šmíd (HBR), který je vyloučen za podražení.

38:03

Aby nakonec ještě bruslařskou ekipu nemrzely zbytečné útočné fauly. Nyní se jej dopustil David Michálek (HBR), který je vykázán za podražení.

31:43

Nápor Havlíčkova Brodu graduje a nyní bude mít domácí ekipa k dispozici dokonce přesilovou hru. Hákováním se totiž provinil Patrik Zayml (TAB).

25:55

Sotva jeden potrestaný hráč naskočil na led, už jede na lavici pro hříšné muže ledové plochy další. Jan Milfait (HBR) se v útočném pásmu provinil zcela zbytečným hákováním.

23:19

Táborskou kombinaci uťala domácí skvadra až faulem. Na trestnou lavici si jede oddychnout Jiří Kopic (HBR), jemuž jest vyměřen trest za nedovolené bránění.

17:46

Na trestnou lavici už míří Tomáš Syrovátka (TAB), který je potrestán za faul vysokou holí.

08:50

Táborité dostávají k dispozici přesilovou hru. Na levém kruhu obranného pásma se provinil hákováním David Kozlík (HBR).

05:34

Hlavní rozhodčí má znovu pravici nahoře a na trestnou lavici vykazuje Ondřeje Kachyňu. Rodák z Hodonína se provinil podrážením.

04:24

Jenže domácím radost z výhody jednoho muže v poli moc dlouho nevydržela. Než se stihli dostat ke střele, tak se podrážením provinil Luboš Voříšek (HBR). Bude se hrát čtyři na čtyři.

03:50

První přesilovku v utkání mají k dispozici domácí. Dvaadvacetiletý útočník Tábora Lukáš Sladkovský (TAB) je vyloučen za hru vysokou holí, které se dopustil v útočném pásmu.

4:0

Branky a nahrávky: 16. Kopic (Chlubna, Milfait), 50. Milfait (Voříšek), 52. Voříšek (Chlubna, Milfait), 56. Třetina (Voříšek, Přidal)

BK Havlíčkův Brod: Č. Novák (Marek) – Semrád, Nepokoj, Vala, Kulhánek, Kadeřávek, Šmíd, Kopic – Přidal, Třetina (C), Michálek, Chlubna, Voříšek (A), Milfait (A), Blinka, Ludvík, Beneš, Kuchta, Holenda, Kozlík.
Trenér:: Jiří Čelanský, Richard Cachnín.

HC Tábor: Vecka (M. Novák) – Havran (A), Skočovský, Dvořák, Duben, Hajič, Kachyňa, R. Pechánek (A) – Komma, Syrovátka, Řezáč, Blažek, Březina, Matušík (C), Zayml, Hrala, Prášek, Sladkovský.
Trenér: Arpád Györi.

Rozhodčí: Libor Veinfurter – Aleš Roischel, Ondřej Bohuněk.