2:3

konec (1:1, 1:2, 0:0)

05.12.2018, 04:08 • Rogers Arena, Vancouver • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 3.36 3.86 1.99 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (06:41:49)
Tři hvězdy utkání
1. Jason Zucker (MIN) 2+0
2. Josh Leivo (VAN) 1+0
3. Zach Parise (MIN) 1+0
Vancouver se dál trápí! Prohrál počtvrté v řadě a celkově už 13 z 15 posledních zápasů. Minnesotě se podařilo naopak svou černou šňůru tří porážek v řadě přerušit.

Ve druhé třetině prohrávali hosté 1:2, ale dvěma přesilovkovými góly skóre otočili a ve třetí třetině svůj náskok udrželi.

59:45

Dubnyk vychytal Boesera, který se mezi kruhy dostal do vyložené pozice, ale trefil brankáře hostů!

59:16

Vancouver odvolal brankáře.

58:43

Kotouč se dostal do hlediště, vhazuje se ve středním.

58:30

Vancouver by rád odvolal brankáře, ale nedaří se mu usadit na delší dobu v útočném pásmu.

57:45

Domácí se natlačili sice do útočného pásma, ale nic víc než nepřesnou střelu Granlunda z toho nevytěžili.

56:38

Canucks se snažili o únik, ale nezachytili přihrávku na modré čáře a dopustili se zakázaného uvolnění.

55:30

Domácí zahráli v obranném pásmu vysokou holí, vhazovat se bude Nilssonem.

54:40

Hutton dvakrát střílel od modré, ale Dubnyk jeho náporu dokázal odolat.

54:18

Zakázané uvolnění Minnesoty vrací hru před Dubnyk.

54:07

Po postavení mimo hru domácích přichází komerční přestávka. Čas na vyrovnání se Vancouveru výrazně zkrátil.

53:35

53:25

Hosté vytěsnili hru do středního pásma.

52:55

Canucks se snaží kombinovat v útočném pásmu.

52:20

Hosté vyhodili kotouč přes všechny čáry.

51:50

Wild vyhazují přes všechny čáry.

2:3

Branky a nahrávky: 8. Leivo (Pettersson, Boeser), 30. Motte (Schaller, Stecher) – 13. Parise (Dumba, Spurgeon), 36. Zucker (Suter, Mikael Granlund), 37. Zucker (Mikael Granlund, E. Staal)

Vancouver Canucks: A. Nilsson (Markström) – Biega, Edler, Stecher, B. Hutton, Ch. Tanev, Del Zotto – Eriksson, Horvat, Leivo – Boeser, Pettersson, M. Granlund – Virtanen, Beagle, Roussel – Motte, Gaudette, Schaller.

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Spurgeon, Suter, Dumba, Brodin, Pateryn, Seeler – Coyle, M. Koivu, Parise – Mikael Granlund, E. Staal, Zucker – Niederreiter, J. Eriksson Ek, Greenway – Hendricks, Fehr, M. Foligno.

Rozhodčí: Schlenker, St. Laurent – Gibbons, Nagy

07:02 VAN 1:0 Leivo (Pettersson, Boeser)
12:02 VAN 2 Del Zotto, podrážení
12:17 MNS 1:1 Parise (Dumba, Spurgeon)
29:56 VAN 2:1 Motte (Schaller, Stecher)
30:48 MNS 2 Dumba, držení