2:3

konec (1:1, 1:2, 0:0)

05.12.2018, 04:08 • Rogers Arena, Vancouver • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 3.36 3.86 1.99 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (06:41:49)
Tři hvězdy utkání
1. Jason Zucker (MIN) 2+0
2. Josh Leivo (VAN) 1+0
3. Zach Parise (MIN) 1+0
Vancouver se dál trápí! Prohrál počtvrté v řadě a celkově už 13 z 15 posledních zápasů. Minnesotě se podařilo naopak svou černou šňůru tří porážek v řadě přerušit.

Ve druhé třetině prohrávali hosté 1:2, ale dvěma přesilovkovými góly skóre otočili a ve třetí třetině svůj náskok udrželi.

59:45

Dubnyk vychytal Boesera, který se mezi kruhy dostal do vyložené pozice, ale trefil brankáře hostů!

59:16

Vancouver odvolal brankáře.

58:43

Kotouč se dostal do hlediště, vhazuje se ve středním.

58:30

Vancouver by rád odvolal brankáře, ale nedaří se mu usadit na delší dobu v útočném pásmu.

57:45

Domácí se natlačili sice do útočného pásma, ale nic víc než nepřesnou střelu Granlunda z toho nevytěžili.

56:38

Canucks se snažili o únik, ale nezachytili přihrávku na modré čáře a dopustili se zakázaného uvolnění.

55:30

Domácí zahráli v obranném pásmu vysokou holí, vhazovat se bude Nilssonem.

54:40

Hutton dvakrát střílel od modré, ale Dubnyk jeho náporu dokázal odolat.

54:18

Zakázané uvolnění Minnesoty vrací hru před Dubnyk.

54:07

Po postavení mimo hru domácích přichází komerční přestávka. Čas na vyrovnání se Vancouveru výrazně zkrátil.

53:35

53:25

Hosté vytěsnili hru do středního pásma.

52:55

Canucks se snaží kombinovat v útočném pásmu.

52:20

Hosté vyhodili kotouč přes všechny čáry.

51:50

Wild vyhazují přes všechny čáry.

51:35

Domácí si po komerční přestávce zahrají přesilovou hru, Zucker jde pykat za podražení.

51:04

Do útoku se dostali také hosté, ale Nilsson nekapituluje.

49:59

Gudbranson od modré vystřelil vysoký puk, který Dubnyk vytěsnil ramenem.

49:38

Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:38

Hosté vypálili kotouč na střídačku. Vhazovat se bude před Dubnykem.

49:11

Minnesota se dopustila zakázaného uvolnění.

47:57

Tanev od modré vypálil směrem na Dubnyka, který ale betonem puk srazil za branku.

47:51

Pettersson se řítil do útočného pásma, ale jeho střelu z pravého kruhu Dubnyk chytil do lapačky. Komerční přestávka.

47:00

Oba celky se rychle prostřídaly v držení kotouče.

46:00

Horvatova střela z pravého kruhu byla zablokována, domácí stupňují tlak.

45:35

Beagle nahodil puk do útočného pásma a puk doklouzal až k Dubnykovi, který ho vyrazil před sebe. Schaller se snažil svou dorážku zvednout pod víko, ale Dubnyk ho ramenem vyrazil až do ochranné sítě.

44:16

Boeser zpoza pravého kruhu napálil pouze dobře postaveného Dubnyka.

43:13

Nilsson drží svůj tým ve hře. Suterovu střelu vyrazil před sebe a poté lapil dorážku Erikssona.

42:28

Virtanen před brankovištěm tečoval střelu od modré, Dubnyk vyráží.

41:38

Další icing hostů.

41:07

Wild se dopouští zakázaného uvolnění.

40:18

Horvat se dostal ke střele těsně před brankovištěm, ale Dubnyk svůj tým podržel a puk vyrazil.

40:01

Další třetina začne přibližně v 05:59.
Hokejisté Vancouveru sice ve druhé třetině vybojovali vedení, ale poté se nechali dvakrát vyloučit a Minnesota otočila skóre na 3:2.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:26

Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Greg Pateryn – 2 min., vražení na hrazení).

38:51

Pateryn střelou z mezikruží vyzval Nilssona k zákroku.

38:00

Hraje se dlouho bez přerušení, ale také bez šancí. Vancouver je zaskočen po dvou inkasovaných.

36:56

Stecher byl zpoza kruhů zablokován.

36:31

36:31 Jason ZUCKER - 2:3

36:31

Minnesota právě vstřelila branku!
Minnesota využívá i druhou přesilovou hru. JASON ZUCKER se prosadil z levého kruhu a otáčí skóre zápasu. Asistence: Mikael Granlund., Eric Staal

35:36

35:36 Jason ZUCKER - 2:2

35:36

Bleskové využití dvojnásobné početní převahy! JASON ZUCKER tečoval střelu Granlunda před brankovištěm a poslal puk pod horní tyčku. Asistence: Ryan Suter, Mikael Granlund.

35:29

Minnesota bude hrát 61 vteřin v pěti proti třem. Del Zotto jde pykat za krosček.

35:00

Minnesota drží útočné pásmo a kombinuje podél celého obvodu.

34:29

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Alexander Edler – 2 min., nedovolené bránění).

34:00

Wild vyhodili puk mezi střídačky. Vhazovat se bude před Dubnykem.

33:29

Parise se z bekhendu neprosadil, Nilsson vyrazil puk. Hra je následně přerušena kvůli přihrávce hostů rukou.

33:15

Dubnyk si stáhl odražený kotouč do lapačky a přerušil hru.

32:48

32:35

Hosté vyhazují kotouč.

32:28

Dubnyk po střele Boesera drží kotouč na své hrudi a přerušuje hru.

32:10

Wild se opět osvobozují.

31:40

Sice s problémy, ale přesto se hostům podařilo dostat puk alespoň do středního pásma.

30:48

Po komerční přestávce se bude vylučovat. Dvě minuty za držení vyfasoval Dumba a domácí si zahrají přesilovou hru.

30:11

Zakázané uvolnění Vancouveru.

29:56

29:56 Tyler MOTTE - 2:1

29:56

Vancouver právě vstřelil branku!
Canucks se po vhazování prosadili. Schallerovu střelu Dubnyk vyrazil před sebe a TYLER MOTTE se z dorážky nemýlil. Asistence: Tim Schaller, Troy Stecher.

29:41

Tlak domácích se stupňoval, ale Schaller nadvakrát neuspěl. Dubnyk přerušil hru.

29:20

Parádní přihrávku za obranu dostal Motte, který ale při svém zakončení trefil jen Dubnyka.

28:11

Hutton pálil od modré, Dubnyk chytá. Je to vůbec první střela Vancouveru ve druhé třetině, která doletěla až na brankáře hostů.

27:26

Hra se po vhazování rychle přesunula před Dubnyka. Střela Markuse Granlunda byla ale sražena mimo kluziště.

27:13

Nilsson dvakrát v krátkém sledu přerušil hru.

26:22

Kotouč byl při střele Greenwaye odražen bránícím Del Zottem do ochranné sítě.

26:04

Po kratší pasáži bez střel se Coyle protlačil s pukem až na pravou stranu brankoviště, ale na Nilssona nevyzrál. Domácí brankář zastavil hru. Komerční pauza.

24:49

23:57

Kotouč se ve středním pásmu dostal mezi střídačky.

23:12

Canucks ve druhé třetině ještě nevystřelili na branku. To hosté jsou hodně aktivní a Coyle poslal na Nilssona už čtvrtý projektil.

22:09

Dumba po vhazování přestřelil branku Nilssona.

22:02

Canucks se dopouští zakázaného uvolnění.

21:50

Hosté se tlačí dál do útoku. Staal z ostrého úhlu nedostal puk mezi brankáře a tyčku.

21:20

Spurgeon se dostal ke střele před Nilssonem, ten ale kotouč zastavuje.

20:19

Dumba se snažil od modré ohrozit Nilssona, ale byl zablokován jedním z bránících hráčů.

20:01

Další třetina začne přibližně v 05:00.
První třetina přinesla rychlý hokej, s mnoha dlouhými pasážemi bez přerušení, a také dva góly. Celkově se ale ani jeden z týmů k moc šancí nedostal, o čemž svědčí pouhých 13 střel na branku, které byly k vidění.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:48

Tanev neprotlačil puk přes bránícího hráče.

19:30

První třetina se blíží ke svému konci, oba celky se dopouští při svých útocích ztrát.

18:30

Petterson v solidní střelecké pozici sice protlačil puk až na Dubnyka, ale netrefil žádnou skulinku v jeho postavení.

17:42

Nilsson musel jít na led, aby zastavil nepříjemný tlak hostí. Snaha o protlačení puku za záda domácího brankáře se s úspěchem nesetkala.

16:25

Gaudette se snažil mezi kruhy ohrozit Dubnyka, ale byl zablokován. Minnesota se následně dopouští zakázaného uvolnění.

15:45

Postavení mimo hru přináší komerční přestávku.

15:16

Beagle před brankovištěm tečoval střelu, ale Dubnyk byl dobře postaven a změněný směr kotouče ho nezaskočil.

14:50

Pateryn od modré míjí Nilssonovu klec. Ke kotouči se dostávají domácí.

14:20

Parise se snažil dostat do úniku, ale nepřešel před domácío obránce.

13:42

Po další pasáži hry, která nepřinesla žádnou střelu ani šanci, přichází komerční pauza. Na střely zatím vede Minnesota 5-2.

12:50

Po souboji u zadního mantinelu se puk odrazil k brankovišti Dubnyka, který přerušuje hru.

12:17

12:17 Zach PARISE - 1:1

12:17

Wild bleskově využívají přesilovku! Střelu zpoza levého kruhu tečoval před brankovištěm ZACH PARISE, jemuž se daří vyrovnat. Asistence: Matt Dumba, Jared Spurgeon.

12:02

Bude se vylučovat na straně Canucks. Dvě minuty vyfasoval Del Zotto.

10:38

Vancouver se dopouští zakázaného uvolnění.

09:40

Hraje se dlouho bez přerušení, oba týmy nasadily hodně ostré tempo.

08:50

Nilsson si zapisuje další zákrok po střele Pateryna zpoza pravého kruhu.

07:38

Edler od modré tvrdě vystřelil pouze na střed brankoviště do připraveného Dubnyka.

07:02

07:02 Josh LEIVO - 1:0

07:02

Domácím se daří otevřít skóre! JOSH LEIVO si najel rychle mezi kruhy, dostal přihrávku od Petterssona a propálil přesouvajícího se Dubnyka! Asistence: Elias Pettersson, Brock Boeser.

06:08

Hendricks z levého kruhu trefil puk jen do Nilssona.

05:40

Domácí se dostali do dobré pozice, ale nahození od modré prolétlo jen na zadní mantinel.

04:16

Staal se dostal rychle do útočného pásma a od mantinelu poslal střelu na Nilssona, který vyráží puk.

04:06

Kotouč byl vystřelen do ochranné sítě za Dubnykem.

03:30

Hra se přelévá ze strany na stranu. Tanev od modré byl zablokován a střelu na Dubnyka nedostal.

02:40

Hraje se dlouho bez přerušení. Oba týmy se zkouší usadit v útočném pásmu.

01:59

Krátký nápor Minnesoty, brankář Nilsson zakročil proti střele Seelera od modré, Eriksson Ek poté střílel mimo na zadní mantinel.

01:04

Horvat se tlačil ke střele mezi kruhy, jenže byl zablokován Suterem. Puk byl sražen do ochranné sítě.

00:01

Vancouver Canucks: A. Nilsson (Markström) – Biega, Edler, Stecher, B. Hutton, Ch. Tanev, Del Zotto – Eriksson, Horvat, Leivo – Boeser, Pettersson, M. Granlund – Virtanen, Beagle, Roussel – Motte, Gaudette, Schaller.

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Spurgeon, Suter, Dumba, Brodin, Pateryn, Seeler – Coyle, M. Koivu, Parise – Mikael Granlund, E. Staal, Zucker – Niederreiter, J. Eriksson Ek, Greenway – Hendricks, Fehr, M. Foligno.

Rozhodčí: Schlenker, St. Laurent – Gibbons, Nagy.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Canucks se nebývale trápí a prohráli 12 z posledních 14 zápasů. Nedaří se moc ani Minnesotě, která ale rozhodně nemá tak bídnou bilanci. V posledních třech duelech však padla.
Vancouver s Minnesotou odehrají už třetí vzájemný zápas v této sezoně. Oba týmy zatím vyhrály shodně domácí duely. V říjnu Vancouver zvítězil 5:2, v listopadu Minnesota 6:2.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

2:3

Branky a nahrávky: 8. Leivo (Pettersson, Boeser), 30. Motte (Schaller, Stecher) – 13. Parise (Dumba, Spurgeon), 36. Zucker (Suter, Mikael Granlund), 37. Zucker (Mikael Granlund, E. Staal)

Rozhodčí: Schlenker, St. Laurent – Gibbons, Nagy

07:02 VAN 1:0 Leivo (Pettersson, Boeser)
12:02 VAN 2 Del Zotto, podrážení
12:17 MNS 1:1 Parise (Dumba, Spurgeon)
29:56 VAN 2:1 Motte (Schaller, Stecher)
30:48 MNS 2 Dumba, držení
34:29 VAN 2 Edler, nedovolené bránění
35:29 VAN 2 Del Zotto, krosček
35:36 MNS 2:2 Zucker (Suter, Mikael Granlund)
36:31 MNS 2:3 Zucker (Mikael Granlund, E. Staal)