05.12.2018, 01:00 • Barclays Center, New York • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.89 3.83 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:57

59:57 Nikolaj EHLERS - 1:3

59:57

Winnipeg právě vstřelil branku!
NIKOLAJ EHLERS na pravé straně obranného pásma vybojoval puk a poté ho 3 sekundy před koncem dovezl do prázdné brány Islanders!

57:34

Mark Scheifele krásně vystřelil z bodu levého kruhu vhazování a Thomas Greiss na přední tyči puk parádně vyrazil svým pravým betonem!

53:32

Dnešní utkání sleduje 9125 diváků.

49:53

49:53 Ryan Pulock mezi trojici protihráčů orazítkoval tyč!

49:53

Ryan Pulock se ocitl v mezikruží mezi trojicí protihráčů, přesto se ale dokázal dostat do zakončení a bekhendem mířil nad levé rameno Connora Hellebuycka, jenže brankáře Winnipegu zachránila horní tyč, od které se puk odrazil do ochranné sítě! Následuje komerční přestávka.

49:32

Anders Lee připravil svůj tým o přesilovou hru, když za bránou Winnipegu během forčekingu podrazil Tylera Myerse. Následovat bude hra 4 na 4.

48:57

Brandon Tanev vyfasoval dvě minuty za podržení a Islanders si zahrají druhou přesilovou hru.

44:01

44:01 Adam LOWRY - 1:2

44:01

Thomas Greiss sice pravým betonem skvěle vyrazil střelu Brandona Taneva z pravého kruhu, jenže na vzdálenější levé tyči se dostal k dorážce ADAM LOWRY a Winnipeg během pouhých 22 sekund otočil skóre utkání v Barclays Center! Asistence: Brandon Tanev a Mathieu Perreault.

43:39

43:39 Jacob TROUBA - 1:1

43:39

JACOB TROUBA na ose útočného pásma napřáhl od modré čáry po přihrávce Blakea Wheelera z pravého kruhu pro vhazování bez přípravy ke tvrdé střele s příklepem, která letěla těsně nad ledem a od hole Caseyho Cizikase se odrazila do pravého horního rohu brány! Hráči Jets využili přesilovou hru a rychle vyrovnali stav zápasu na 1:1. Asistence: Blake Wheeler a Kyle Connor.

41:58

Mathew Barzal dostal dvě minuty za držení hole a Jets může rychle odpovědět na vedení Islanders.

41:33

41:33 Anders LEE - 1:0

41:33

Islanders právě vstřelili branku!
Brock Nelson na vnitřním oblouku pravého kruhu pro vhazování tečoval nahození Johnnyho Boychuka od modré čáry a puk trefil před bránou ANDERSE LEEHO, který se bleskově zorientoval a po ledě puk z otočky zasunul do odkryté brány! Bezbrankové skóre prolomeno. Asistence: Brock Nelson a Johnny Boychuk.

38:10

38:10 Domácí Thomas Greiss ukradl Kyleovi Connorovi jistý gól!

38:10

Kyle Connor si v mezikruží najel na kolmou přihrávku Camerona Schillinga od modré čáry a z otočky střelou zápěstím mířil pod horní tyč, jenže Thomas Greiss se rychle zatočil v brankovišti, aby pravou rukou zabránil gólu!

30:18

30:18 Ani domácí Thomas Greiss se nenechal v bráně zahanbit

30:18

Ben Chiarot na levém křídle napřáhl od modré čáry ke tvrdé střele s příklepem, která mířila těsně nad ledem k přední tyči, kde ji Thomas Greiss na chvíli sevřel v rozštěpu mezi pravou rukou a pravým betonem a poté mu pomohli spoluhráči, kteří vyhodili puk zakázané uvolnění! Winnipeg si také dokázal vytvořit slibnou šanci.

25:56

25:56 Connor Hellebuyck a jeho spektakulární dvojitý zákrok!

25:56

Brock Nelson od modré čáry nahodil puk před bránu, kde ho skvěle tečoval k pravé tyči zády k bráně Anders Lee, Connor Hellebuyck ale puk fantasticky vyrazil levým betonem a poté předvedl spektakulární zákrok, když po úžasném přesunu a rozštěpu ukryl dorážku Jordana Eberleho ve své lapačce! Nejlepší zákrok noci.

25:56

25:56 Cal Clutterbuck ztroskotal na lapačce Hellebuycka!

25:56

Cal Clutterbuck v další šanci! Útočník Islanders tentokrát z bodu pravého kruhu pro vhazování mířil do bližšího pravého horního rohu brány, Connor Hellebuyck si ale připsal další fantastický zákrok, když puk lapačkou vytáhl nad bránu!

25:01

25:01 Connor Helebuyck fantasticky vyrazil puk vyrážečkou

25:01

Cal Clutterbuck si najel u pravé tyče na přihrávku zpoza brány a už se pomalu radoval z úhlu, jenže Connor Hellebuyck puk vyrazil!

22:49

Mark Scheifele napřáhl na levém křídle od modré čáry ke tvrdé ráně s příklepem, která nad ledem mířila ke vzdálenější pravé tyči, Thomas Greiss ji ale lapačkou vytáhl mimo! První těžký zákrok.

10:43

Scott Mayfield byl vyloučen na dvě minuty za podražení a Jets si po reklamní přestávce zahrají první přesilovou hru.

01:08

Patrik Laine byl vyloučen na dvě minuty za krosček a New York Islanders si zahraje první přesilovou hru zápasu.

1:3

Branky a nahrávky: 42. Lee (B. Nelson, Boychuk) – 44. Trouba (Wheeler, Connor), 45. Lowry (B. Tanev, Perreault), 60. Ehlers

New York Islanders: Greiss (Gibson) – Leddy, Boychuk, Hickey, Pulock, Pelech, Mayfield – Lee (C), B. Nelson, Eberle – Beauvillier, Barzal, Jo. Bailey (A) – Kühnhackl, Filppula, Komarov – M. Martin, Cizikas, Clutterbuck (A). Hlavní trenér: Barry Trotz.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Trouba, Niku, Chiarot, Nogier, Schilling, T. Myers – Ehlers, Scheifele (A), Wheeler (C) – Connor, Little (A), Laine – Perreault, Lowry, B. Tanev – Lemieux, Roslovic, Appleton. Hlavní trenér: Paul Maurice.

Rozhodčí: Graham Skilliter, Jean Hebert. Čároví: Derek Nansen, Andrew Smith