22.11.2018, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)

Tipsport: 2.54 3.8 2.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji příjemné čtvteční ráno. (03:47:55)
1. Curtis McElhinney
2. Michael Ferland
3. Andrei Svechnikov
Zápas je u konce a Carolina nakonec vítězí 5:2 a zaslouženě tak bere dva body. Domácím hlavně vyšel vstup do první třetiny, kdy si vybojovali dvougólový náskok, který už poté hosté nedotáhli. Hurikány pak ještě daly dva góly do prázdné a upravili tak skóre na konečných 5:2.

59:22

59:22 Andrej SVEČNIKOV - 5:2

59:22

Carolina právě vstřelila branku!
Je tu ještě jedna branka do prázdné. U vyhozeného kotouče byl první ANDREJ SVEČNIKOV, který ho pohodlně zasunul do branky. Asistence: Lucas Wallmark a Jordan Martinook.

58:42

58:42 Sebastian AHO - 4:2

58:42

Je rozhodnuto, Carolina vítězí! SEBASTIAN AHO se chopil kotouče ve středním pásmu a kus gumy poté dostal do prázdné branky.

58:35

Toronto odstřeluje domácí branku, stále ale neskóruje.

58:18

Hosté vyhráli vhazování a ihned vystřelili, McElhinney ale opět zasahuje.

58:14

Zakázané uvolnění Caroliny. Toronto se tak stále bude moct udržet v útočné třetině.

57:57

Toronto hraje v šesti bez brankáře!

57:25

Toronto třikrát vystřelilo, ani jednou se ale puk nedostal k domácímů brankáři. Hurikány se poté vrhají do útoku.

56:34

Carolina ubránila protiútok hostů a stále tak drží těsné vítězství.

55:46

Williams si nyní připsal velmi pěknou střelu z otočky, Andersena ale nepřekonal. Domácí však pokračují v tlaku.

54:57

Carolina se musí stále bránit. Zvládá to ale bravurně a dostává kotouč až do své útočné třetiny.

54:41

Hosté přesto vystřelili, McElhinney ale drží domácí tým dalším zákrokem.

54:05

Hurikány se snaží udržet hru ve středním pásmu. To se jim daří a Toronto už dlouho nemělo možnost střely.

53:22

Toronto útočí a žene se za vyrovnáním. Carolina však zatím odolává.

5:2

Branky a nahrávky: 11. T. van Riemsdyk, 12. Williams (de Haan, J. Staal), 48. Ferland (T. Teräväinen), 59. Aho, 60. Svečnikov (Wallmark, Martinook) – 16. Tavares, 52. Kapanen (Dermott)

Carolina Hurricanes: McElhinney (Darling) – D. Hamilton, Slavin, Faulk (A), de Haan, T. van Riemsdyk, H. Fleury – T. Teräväinen, Aho, Ferland – Williams (C), J. Staal (A), B. McGinn – Svečnikov, Wallmark, Martinook – Di Giuseppe, V. Rask, Foegele.

Toronto Maple Leafs: Andersen (Sparks) – Hainsey, Rielly (A), N. Zajcev, Gardiner, Ožiganov, Dermott – Marner, Tavares (A), Hyman – Kapanen, Kadri, Marleau (A) – Co. Brown, P. Lindholm, A. Johnsson – Leivo, F. Gauthier, Ennis.

Rozhodčí: Ian Walsh, Francois St. Laurent – Kory Nagy, Bryan Pancich

10:56 CAR 1:0 T. van Riemsdyk
11:18 CAR 2:0 Williams (de Haan, J. Staal)
15:30 TOR 2:1 Tavares
26:12 CAR 2 D. Hamilton, nedovolené bránění
32:41 CAR 2 J. Staal, nedovolené bránění