2:0

konec (1:0, 0:0, 1:0)

21.11.2018, 17:30 • CSKA Ice Palace • Jan Prošek

Tipsport: 1.33 5.5 7.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Díky výbornému taktickému výkonu vyhrává domácí celek tento zápas 2:0. Trefili se Greg Scott a v závěru do prázdné branky Anton Slepyšev. Hosté vyslali na branku Moskvy 20 střel, ani jedna se neujala. (19:39:06)

59:45

59:45 Anton SLEPYŠEV - 2:0

59:45

CSKA právě vstřelilo branku!
Domácí celek tento zápas vyhraje, ze středního pásma poslal kotouč do prázdné branky ANTON SLEPYŠEV.

59:30

Domácí celek vyhazuje tak, aby z toho nebyl icing.

59:17

Až nyní odvolali hosté brankáře.

58:40

Soči se nemůže dostat do útočného pásma, takticky hraje Moskva výborně.

58:23

Domácí celek hraje tak, aby hosté nemohli hrát bez brankáře.

57:20

Vhazovat se bude před brankou hostujícího týmu. Rána od modré čáry nebyla dostatečně důrazná.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry v této třetině.

56:34

Greg Scott nedokázal udržet puk v útočném pásmu, a tak mohou hrát hosté. Ani Soši nedokázalo vypálit.

55:42

Sergej Tolčinskij se individuálně dostal do střelecké pozice. Jeho rána z bezprostřední blízkosti nebyla přesná.

55:21

Tři a půl minuty se nepřerušovalo. Čas běží, domácí se blíží k výhře.

54:30

Domácí tým se snaží přidat další branku, ale zatím marně.

54:00

Michail Pašnin zavezl kozouč do útočného pásma, Ivan Tělegin pokračoval v akci. Do zakončení se však domácí nedostali.

52:44

Na výraznější šanci v této třetině zatím čekáme. Sice sledujeme rychlý hokej, ale gólových příležitostí je minimum.

51:37

CSKA se nyní dostalo do útočného pásma. Michail Grigorenko byl připravený na zakončení, ale puk získal brankář Dmitrij Šikin.

50:57

Soči se pokouší vyrovnat, střely od modré čáry jsou však nepřesné.

50:23

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Až nyní je hra přerušena. Komerční přestávka.

49:41

Andrej Světlakov vedl domácí útočnou akci, jenže k zakončení se nedostal. Výborně zapracoval hostující Nikita Točickij. Ten mu kotouč sebral.

48:23

Dmitrij Šikin rozehrává za svou brankou, Sergej Šmeljov dostal hru do útočného pásma. Domácí obrana si ale snadno poradila.

48:00

Přes tři minuty se nepřerušovala hra, oba týmy střídají za hry. Gólmani momentálně mnoho práce nemají.

47:24

Hostující Jyrki Jokipakka dostal kotouč do útočného pásma, kde kombinuje se spoluhráči. Do výraznější šance se hostující klub ale nedostal.

45:40

Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže dostat do útočného pásma na delší dobu.

44:56

Dmitrij Šikin kryje kotouč po střele aktivně hrajícího domácího útočníka Ivana Tělegina. Buly před bránou Soči.

44:00

Hostující celek se nyní nastěhoval do útočného pásma, ale vypálit na branku nedokázal.

42:34

Hosté se nyní dostali do útočného pásma, Mat Robinson pálil od modré čáry nepřesně.

42:09

Hraje se rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Ti domácí mohou být spokojenější.

40:48

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou domácího celku. Ilja Sorokin musí být pozorný.

40:01

25:15, střelecky je aktivnější domácí celek, má převahu i více ze hry. Zatím ale padla jediná branka, prosadil se v první třetině Greg Scott.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:03

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry.

38:14

Ještě polovina početní výhody zbývá. Domácí celek hraje hodně aktivně ve svém pásmu.

38:09

Ilja Sorokin kryje kotouč, vhazovat se tak bude před jeho brankou.

37:35

V závěru třetiny hrají přesilovku hostující hokejisté.

37:03

Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Alexej Marčenko – 2 min., krosček).

36:48

Soči se dostalo do postavení mimo hru, buly ve středním pásmu.

36:21

Sledujeme rychlý hokej, Moskva hraje aktivně, jenž se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

34:40

Druhá třetina se blíží ke svému konci a v jejím průběhu jsme žádnou výraznější šanci neviděli.

34:27

Ivan Tělegin zakončoval z dobré pozice, jeho ránu kryje hostující brankář, komerční přestávka.

32:30

Domácí tlak pokračuje dál. hosté se musí bránit.

32:17

CSKA se nyní dostalo do útočného pásma, Greg Scott byl před brankou zcela volný, ovšem kotouč nedokázal dostat do branky.

31:51

Mnoho zajímavých akcí momentálně k vidění není, domácí celek sice stále vede o jednu branku, ale mnoho šancí není.
Kirill Kaprizov zakončoval a jeho projektil kryje brankář Soči. Vhazovat se tak bude před jeho brankou.

30:05

Dostáváme se do druhé poloviny druhé třetiny i zápasu, sledujeme rychlý hokej, domácí střídají.

29:57

Nikita Nestěrov rychle zakončoval po vhazování v útočném pásmu, jeho projektil kryje hostující brankář. Vhazování se bude opakovat.

28:40

Hosté rozehrávají od své branky, domácí Anton Slepyšev zachytil kotouč ve středním pásmu. Rychle se dostal do útoku, jeho rána byla zblokovaná.

27:41

Eric O'Dell rozehrává od své branky, puk získal ale domácí celek. Následně pálil Kirill Kaprizov. Jeho ránu kryje brankář Soči.

27:16

Dlouhou dobu se hraje bez přerušení, hra se přelévá ze strany na stranu, žádné vážnější šance.

25:00

Vhazovalo se před brankou hokejistů v bílém. Domácí se k puku ale nedostali.

24:00

Soči rozehrává od své branky, puk se rychle dostal do útočného pásma, Arťom Tomilin zakončoval, ale jeho rána byla zblokovaná.

23:34

Na výraznější šanci v této třetině zatím čekáme.

23:00

Sergej Tolčinskij se propracoval do útočného pásma, jeho spoluhráč však zakončit nedokázal.

22:38

Mnoho šancí druhá třetina nenabízí, sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit.

22:16

Kirill Beljajev zakončoval bleskovou akci Soči, a tak musel Ilja Sorokin zasahovat.

21:52

Domácí celek rozehrává od své branky, Ivan Tělegin protečoval do útočného pásma.

20:27

Zápas pokračuje druhou třetinou.

20:01

11:8, tak vypadá statistika střel na branku, aktivnější byl domácí celek, který se také dostal do vedení. Zatím jedinou branku zaznamenal Greg Scott.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:40

Soči se nemůže přes výborně hrající obranu Moskvy dostat do zakončení.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině. Stanislav Bočarov byl v útočném pásmu, ale vypálit nedokázal.

18:10

CSKA rozehrává od své branky, mnoho šancí momentálně k vidění není.

17:33

Sergej Šmeljov pálil rychle po vhazování v útočném pásmu, obrana domácího celku střelu zblokovala.

17:00

Kirill Kapustin se dostal ke střele ze středního pásma, Ilja Sorokin vyklepal kotouč, a tak hra pokračuje dál.

16:30

Sledujeme rychlý hokej, převahu má domácí celek, který se pokouší získat převahu v útočném pásmu.

15:50

Hosté rozehrávají od své branky, oba celky střídají.

14:57

14:57 Greg SCOTT - 1:0

14:57

Domácí celek přesilovku neproměnil, ale i tak se dostává do vedení. Střelu vyslal GREG SCOTT a jeho projektil propadl brankáři výstrojí až za brankovou čáru. Asistence: Linden Vey.

14:53

14:13

Michail Grigorenko kobinoval se svými spoluhráči před brankou, následně hostující celek vyhazuje.

13:50

Polovina přesilovky je pryč a Moskva se ještě nedostala do útočného pásma stabilněji.

13:15

Přesilovku má k dispozici domácí celek, který má problémy s přechodem do útočného pásma.

12:53

Vyloučení v týmu CSKA Moskva (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Sergej Tolčinskij.

12:47

Hosté rozehrávají od své branky, následně je hra přerušen. Komerční přestávka.

11:54

Zajímavou ránu vyslal Michail Grigorenko na branku Soči, Dmitrij Šikin vyrazil kotouč. Následná dorážka byla zblokovaná.

10:50

Sledujeme rychlí hokej, Pavel Karnauchov pálil a jeho projektil má v rukavici brankář Soči.

10:27

Robert Rosén už myslel, že dostal kotouč do sítě, ale Ilja Sorokin v brance Moskvy výborně zasáhl, a tak dokázal puk udržet před brankovou čárou.

09:07

Domácí hráči kombinovali v útočném pásmu. Michail Grigorenko pálil od modré čáry, před brankou nikdo netečoval, a tak mohl Dmitrij Šikin zasahovat.

08:34

Dmitrij Šikin přerušuje hru. Komerční přestávka.

07:42

Andrej Altybarmakjan vybojoval puk před brankou Moskvy, Jegor Rykov od modré čáry pálil nepřesně.

07:18

Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznějších šancí.

06:47

Soči špatně rozehrálo, akce Jurije Alexandrova končí nakázaným uvolněním.

06:27

06:00

Soči hraje oslabení dobře, má kotouč pod kontrolou a drží hru daleko od své branky.

05:22

Linden Vey hledal v útočném pásmu spoluhráče, v akci pokračoval Michail Grigorenko. Jeho přihrávka byla nepřesná.

04:40

Přesilovku tedy hraje domácí celek, který se nemůže propracovat do výraznější šance.

04:27

Vyloučení v týmu HK Soči (Stěpan Starkov – 2 min., nesportovní chování).

04:00

Yohann Auvitu vedl rychlou protiakci Soči, jenže ani on se přes obranu CSKA do zakončení nedostal.

03:34

Domácí celek kontroluje hru, Kirill Kaprizov se dostal do útočného pásma, ovšem vypálit nedokázal.

02:28

Sledujeme pasáž hry, která se nepřerušuje. Hraje se klidný hokej, ani jeden celek nemá šance.

01:42

Anton Slepyšev se v útočném pásmu dostal ke kotouči, ale nedokázal jej z dobré pozice napálit na branku.

00:30

Kirill Kapustin jako první vystřelil na branku, domácí gólman byl pozorný.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí CSKA Moskva a HK Soči.

CSKA Moskva prožívá povedené období. V tabulce Západní konference je na první pozici s tří bodovým náskokem na Petrohrad. Moskva má bilanci 19-6-0-4 a získala 50 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrála všechny. Poradila si s Petrohradem 3:1, Novgorodem 3:0, Kazaní 5:0, Nižněkamskem 2:1 a Bratislavou 4:0.

HK Soči je v tabulce Západní konference na šesté pozici, má bilanci 9-5-5-11 a získalo 33 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrálo čtyři. Poradilo si s Čeljabinskem 4:2, Jaroslavlí 3:2 v prodloužení, Čerepovcem 2:0 a 5:4 v nájezdech. Skóre má 71:79.

Poslední dva zápasy byly velmi vyrovnané. Oba skončily po základní hrací době 1:1, a pak vyhrála Moskva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.