2:0

konec (1:0, 0:0, 1:0)

21.11.2018, 17:30 • CSKA Ice Palace • Jan Prošek

Tipsport: 1.33 5.5 7.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Díky výbornému taktickému výkonu vyhrává domácí celek tento zápas 2:0. Trefili se Greg Scott a v závěru do prázdné branky Anton Slepyšev. Hosté vyslali na branku Moskvy 20 střel, ani jedna se neujala. (19:39:06)

59:45

59:45 Anton SLEPYŠEV - 2:0

59:45

CSKA právě vstřelilo branku!
Domácí celek tento zápas vyhraje, ze středního pásma poslal kotouč do prázdné branky ANTON SLEPYŠEV.

59:30

Domácí celek vyhazuje tak, aby z toho nebyl icing.

59:17

Až nyní odvolali hosté brankáře.

58:40

Soči se nemůže dostat do útočného pásma, takticky hraje Moskva výborně.

58:23

Domácí celek hraje tak, aby hosté nemohli hrát bez brankáře.

57:20

Vhazovat se bude před brankou hostujícího týmu. Rána od modré čáry nebyla dostatečně důrazná.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry v této třetině.

56:34

Greg Scott nedokázal udržet puk v útočném pásmu, a tak mohou hrát hosté. Ani Soši nedokázalo vypálit.

55:42

Sergej Tolčinskij se individuálně dostal do střelecké pozice. Jeho rána z bezprostřední blízkosti nebyla přesná.

55:21

Tři a půl minuty se nepřerušovalo. Čas běží, domácí se blíží k výhře.

54:30

Domácí tým se snaží přidat další branku, ale zatím marně.

54:00

Michail Pašnin zavezl kozouč do útočného pásma, Ivan Tělegin pokračoval v akci. Do zakončení se však domácí nedostali.

52:44

Na výraznější šanci v této třetině zatím čekáme. Sice sledujeme rychlý hokej, ale gólových příležitostí je minimum.

51:37

CSKA se nyní dostalo do útočného pásma. Michail Grigorenko byl připravený na zakončení, ale puk získal brankář Dmitrij Šikin.

50:57

Soči se pokouší vyrovnat, střely od modré čáry jsou však nepřesné.

50:23

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Až nyní je hra přerušena. Komerční přestávka.