Play-off Hokejové Ligy mistrů

Frölunda HC – HC Lugano

5:4

konec (1:1, 1:2, 3:1)

20.11.2018, 18:00 • Frölundaborgs Isstadion, Göteborg • Osmifinále • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.42 5.6 4.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:43

A je tu vyloučení na straně Frölundy. Dvě minuty za podrážení dostal Rhett Rakhshani.

56:02

Hosté si ale v pěti moc dlouho nezahráli, dvě minuty za sekání dostal Linus Klasen. Na trestné lavici je dnes již potřetí!

53:28

Přesilovku si teď zahrají domácí a budou mít šanci na dokonání obratu. Dvě minuty za sekání dostal Romain Loeffel.

47:43

Vylučuje se na straně Frölundy, dvě minuty za podrážení dostal Viktor Ekbom.

40:56

Hosté si hned v úvodu třetí třetiny dají přesilovku, dvě minuty za podrážení totiž dostal Simon Hjalmarsson.

33:40

No a pozor. Jelikož hráli hosté v šesti, tak na trestnou lavici zamířil ještě jeden hráč za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí Luca Fazzini.

33:40

Bude se vylučovat a Frölunda bude mít šanci snížit v přesilovce. Dvě minuty za podrážení obdržel Linus Klasen.

08:19

Bude se poprvé vylučovat, Linus Klasen se dopustil hry vysokou holí. Frölunda má přesilovku.

5:4

Branky a nahrávky: 1. Sigalet (Fagemo, Lasch), 35. Lasch (Rakhshani, Genoway), 46. Stålberg (Lindström, Sigalet), 53. Fagemo (Lasch, Genoway), 58. Lasch (Rakhshani, Genoway) – 12. Bertaggia (Chorney, Romanenghi), 32. Bertaggia (Romanenghi), 33. Lajunen (Jörg, Walker), 49. Sannitz (Hofmann, Klasen)

Frölunda HC: Gustafsson (Mattsson) – Sigalet (A), Lindström, Genoway, Grönlund, Ekbom, Westerlund, Nørstebø, Söderlund – Lasch, Lundqvist (C), Fagemo – Po. Westerholm, Pa. Westerholm, Rakhshani – Stålberg, Carlsson, Hjalmarsson (A) – Friberg, Mustonen, Rosseli-Olsen.

HC Lugano: Merzlikins (Müller) – Chiesa (C), Chorney, Loeffel, Vauclair (A), Ulmer, Wellinger, Fazzini, Jecker – Bürgler (A), Morini, Klasen – Haapala, Sannitz, Hofmann – Reuille, Romanenghi, Bertaggia – Walker, Lajunen, Jörg.

Rozhodčí: Hribik (CZE), Šír (CZE) – Pihlblad (SWE), Nyqvist (SWE)

Diváci: 2 469

První zápas: Lugano - Frölunda 1:1

00:50 FRO 1:0 Sigalet (Fagemo, Lasch)
08:19 LUG 2 Klasen, vysoká hůl
11:33 LUG 1:1 Bertaggia (Chorney, Romanenghi)