konec (2:2, 0:0, 0:1)

19.11.2018, 18:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • 25. kolo • Tomáš Vlček

Tipsport: 2.15 4.1 2.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek z Havířova vše, napočtenou u dalších přenosů. (20:16:25)
Ve třetí třetině rozhodl o výhře Jestřábů 3:2 hodně šťastný gól Venkrbce 5 minut před koncem, a hosté si tak odvážejí z Havířova všechny tři body.

59:58

Poslední střelu zápasu stihl vyslat Maruna, Neužil ji ale schoval do lapačky. Hosté jsou v plném počtu.

59:45

Puk letí z prostějovského pásma těsně mimo havířovskou branku, tohle už ale hostům asi vadit nebude.

59:35

Po střele Bednáře od modré zůstal kotouč na hranici hostujícího brankoviště, ale žádný domácí hráč se k dorážce nedostal.

59:15

Domácí si berou oddechový čas.

59:15

Procházkovo zakončení Neužil chytá.

59:00

Bláha opouští svou branku, AZ hraje 6 na 4.

58:35

AZ kombinuje v útočném pásmu.

58:10

Hosté se osvobozují.

57:57

Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Ladislav Havlík – 2 min., sekání).

57:57

Gřeš se prokličkoval do šance, ale sám před Neužilem, i díky faulu Havlíka, neuspěl.

57:41

AZ rozvíjí útočnou akci od své branky.

57:05

Ofsajd AZetu.

56:12

AZ se tlačí do útoku, do otevřené obrany se vydala dvojice Jestřábů – pálil Nouza, jehož střelu ale parádním zákrokem Bláha vyráží.

55:16

55:16 Matouš VENKRBEC - 2:3

55:16

Jestřábi právě vstřelili branku!
Hosté jdou necelých pět minut před koncem třetí třetiny znavu do vedení. MATOUŠ VENKRBEC nahodil puk z pravé strany před havířovskou branku, kde si jej jeden z obránců srazil do branky. Asistence David Dvořáček a Jan Zdráhal.

55:01

Ofsajd hostů.

2:3

Branky a nahrávky: 3. O. Procházka (Cihlář, Macuh), 16. Maruna (Haas) – 6. Venkrbec (Dvořáček, D. Kolář), 12. Račuk (Žálčík, J. Zdráhal), 56. Venkrbec (Dvořáček, J. Zdráhal)

AZ Havířov: Bláha (Matoušek) – Matai, Chroboček, Mrowiec, Bořuta, Dudek, Rutar, Ševěček – Rehuš, F. Seman, R. Veselý – L. Bednář, Haas, Maruna (C) – Kotala, Pořízek, Gřeš – O. Procházka, Macuh, Cihlář.

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Huf) – Rašner, Mikliš, Havlík, D. Kolář, J. Zdráhal, Bažant – Karpov, Divíšek, Nouza – Starý, Račuk, Žálčík – L. Luňák, Venkrbec, Dvořáček – Matýs, Prokeš, Krejčiřík.

Rozhodčí: Doležal, Cabák – Poruba, Rožánek

Diváci: 1.193

02:36 HAV 1:0 O. Procházka (Cihlář, Macuh)
05:01 PRO 1:1 Venkrbec (Dvořáček, D. Kolář)
06:48 PRO 2 Divíšek, podrážení
11:04 PRO 1:2 Račuk (Žálčík, J. Zdráhal)