konec (2:3, 1:1, 0:2)

19.11.2018, 18:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • 25. kolo • Michal Raška

Tipsport: 2.98 4.3 1.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:12:58)
Je konec. Jihlava dnes v hale Polárka vyhrála zaslouženě 6:3 a Frýdek-Místek po pěti zápasech tentokrát nebere ani bod.
Začátek zápasu patřil naprosto jasně hostům a ve 4. minutě je poslal do vedení Jiránek. Domácí snad ještě zůstali v šatně, jelikož o pět minut později zvýšil vedení Skořepa. Ve 14. minutě to pro domácí vypadalo hodně špatně, protože Dukla se dostal do tříbrankového vedení po gólu Anděla. V 18. minutě ovšem nakopl domácí tým Kofroň a o třináct vteřin později se prosadil také Machala.
Druhá třetina se opět pomalu rozjížděla a toho využila i tentokrát Jihlava, která se dostala do dvoubrankového vedení po trefě Dostálka. V polovině hry byli ovšem vyloučen hráč na obou stranách a o minutu později toho využil Martynek. Posléze byla hra opět velmi vyrovnaná.
Ve 43. minutě se prosadil Pekr a poslal Duklu do dvoubrankového vedení. Ve 47. minutě vedla Jihlava už 6:3, jelikož se trefil Havránek. Následně si Jihlava držela vysoký náskok.

59:31

Jihlava drží puk na svých hokejkách.

59:01

Následně se Frýdku-Místku podařilo vyhodit kotouč k bráně Brože.

58:36

Werbik se dostal po levé straně, až ke střele, ale tu vyrazil Hamerlík.

58:16

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Jan Rudovský – 2 min., faul loktem).

57:50

Bartko zblokoval přihrávku z pravé strany, ale utkání se už pouze dohrává.

57:14

Po boji u mantinelu v pásmu Jihlavy se ke kotouči dostali hosté.

56:35

Brož musel být připraven proti střele domácího hráče a kotouč chytil do lapačky.

56:05

Nyní se na ledové ploše přiostřilo, ale o vítězi je už pravděpodobně rozhodnuto.

55:43

55:00

Rysi se pět minut před koncem dopustili zakázaného uvolnění.

54:36

Přesilovka se domácím moc nedaří. Frýdek-Místek sice drží kotouč, ale není z toho nic velkého.

53:43

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Tomáš Jiránek – 2 min., hákování).

53:02

Hra poslední minuty upadla a Jihlava hraje to co potřebuje.

52:16

Posléze už přišla rána domácího hráče, ale ta minula jihlavskou svatyni.

52:06

Novotný na pravé straně nic velkého nevymyslel.

51:40

Opět se Frýdek-Místek dostal ke střele, ale ta i tentokrát byla zblokována.

3:6

Branky a nahrávky: 18. Kofroň (Zahradníček), 18. Machala (Martynek), 31. Martynek (Machala) – 4. Jiránek (Harkabus, D. Váňa), 9. Skořepa (Anděl), 14. Anděl (Pekr), 25. Dostálek (J. Pohl, T. Havránek), 43. Pekr (Anděl), 47. T. Havránek

HC Frýdek-Místek: Hamerlík (L. Daneček) – Žovinec, Husák, Bartko, Zahradníček, Haman, Krisl – Kofroň, Hladonik, Rudovský – Martynek (C), Novotný, Machala – J. Kalus, Peterek, Raška – Klimša (A), Kuťák, Christov – Motloch.

HC Dukla Jihlava: Brož (Lundström) – Štebih, J. Pohl, D. Váňa, Kajínek (A), Vála, Štindl, Mareš – Pekr, Skořepa (C), Anděl – Harkabus, Zeman, Jiránek (A) – Dostálek, Werbik, T. Havránek – Hrníčko, M. Hlinka, Osmík.

Rozhodčí: Jakub Koziol, Pavel Obadal – Marek Bubela, Michal Zedník