CROSSDOCK Extraliga

HC Kert Park Praha – SK Hokejbal Letohrad

1:0

konec (0:0, 0:0, 1:0)

17.11.2018, 16:00 • HC Kert Park Praha, Lužiny - Praha • 14. kolo • Libor Kokoška

To je z naší strany vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou, (17:26:10)
Dnešní zápas je u konce. Po gólu Petra Danka dvě minuty před koncem nakonec zasloužené body berou domácí.

44:31

Hosté už měli dvakrát na kahánku, ani jednou ale domácí hráči netrefili domácí branku.

44:00

Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.

43:52

Hosté hrají bez brankáře.

43:08

Josef Hejtmánek teď musel jako poslední obránce hasit rodící se útok Kertu.

42:38

Kert Park právě vstřelil branku!
Tak to bylo něco! PETR DANKO obdržel přihrávku na úrovni kruhu pro vhazování, otočil se a posla míček nechytatelně do pravého růžku letohradské branky. Asistence: Jaromír Markytán

41:54

Na konci povedené kombinace domácích stál Kroček, ten nakonec ale přes soupeřovu čepel vystřelit nedokázal.

41:26

A další vyhození!

41:04

Hostům se právě povedlo vyhodit míček.

40:45

Po závaru před brankou Letohradu rozhodčí přerušuje hru. Branka byla posunuta dopředu. Hráčům Kertu se tohle rozhodnutí pramálo líbí.

39:48

Po střele mířící pouze do sítě za brankou se hostující Josef Hejtmánek dopustil hákování. Tohle bude na dvě minuty.

39:00

Wróbel se po přihrávce zpoza branky objevil úplně osamocený před Šimarou, střelou z bekhendu ale nakonec jen těsně minul levou tyčku letohradské branky.

37:54

Nahození Davida Hejtmánka z vlastní půlky musel Mroviec hasit zákrokem lapačkou. Vhazovat se tak bude před brankou Kertu.

37:36

A další zakázané uvolnění! V této statistice hosté z Letohradu bezkonkurenčně vedou.

37:29

Další zakázané uvolnění hostujícího celku!

36:59

Další šance domácích! Ani tentokrát ale Tomáš Fejfar neprostřelil Šimaru.

36:30

Hosté se takřka celou třetí třetinu nepodívali do útoku, domácí teď jasně diktují tempo hry.

35:45

Ani tentokrát tvrdá střela Plzáka nemířila na hostující branku.

34:41

Další zakázané uvolnění hostujícího týmu.

33:55

Sražená střela málem zapadla za záda Šimary! Vysoký míček nakonec z hostující branky vyrazil tělem Josef Hejtmánek.

33:25

Tvrdou střelu Fejfara chytil Šimara lapačkou. Hosté se teď hodně dlouho nepodívali do útoku.

33:12

K nelibosti fanoušků Letohrad opět vyhodil míček, Kert teď má navrch.

32:40

Střela Kertu od modré lajny letěla vysoko nad letohradskou branku.

30:04

Úvodní buly vyhrávají domácí.

30:01

Třetí třetina začne zhruba v 17:05.
Ani druhá třetina góly nepřinesla. Navrch navíc neměli domácí, ale ani hosté.

30:00

29:30

Šimara se předvádí s povedeným zákrokem.

29:00

Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.

28:56

Faltus se dostal do zatím zřejmě největší šance v dnešním zápase, z úniku po pravé straně nakonec byla střela, kterou Mroviec vyrazil pouze nad sebe. K dorážce se nikdo, zejména díky dobrému zákroku jednoho z obránců, který míček rukou hodil do bezpečí, nedostal.

28:13

Mroviec si se střelou od modré lajny pohledným zákrokem poradil.

28:03

Na zemi zůstává po tvrdém souboji ležet jeden z domácích hráčů. V péči zdravotníků už ale odchází do zámezí.

28:03

Letohradský protiútok zakončil Lajčiak, který napodruhé jen těsně minul levou tyč.

27:18

Zakázané uvolnění hostujícího týmu.
Kroček si dovoloval až moc, takže z nadějného útoku Kertu nakonec nebylo nic.

26:22

Po sražené přihrávce bekhendem se bude opět vhazovat před hostující brankou.

25:56

I Šimara se mučí činit! Po dobrém zákroku se bude vhazovat před letohradskou brankou.

25:32

Sražená střela Halbrštáta zadělala domácímu gólmanovi na pořádné problémy, nakonec ale si ale Mroviec pro odraženou střelu sám vyskočil.

25:14

Střela Šperla od červené letěla vysoko nad letohradskou branku.

24:19

Další dobrý zákrok Mroviece! Tentokrát se mu mezi betony pokoušel prostřelit míček David Hejtmánek.

24:00

I na druhé straně to jiskří! Kroček z pozice od modré lajny jen těsně minul branku Šimary.

23:38

Střela Teplého dnešnímu studenému počasí zřejmě nesedla a letěla těsně vedle pražské branky.

23:10

Domácí uklidňují hru rozehrávkou za vlastní brankou.

22:41

Nepříjemný protiútok Letohradu vyřešil domácí brankář pohotovým zákrokem lapačkou.

22:16

Střela ihned po buly od Blaška skončila sražená kdesi za stadionem.

22:13

Zakázané uvolnění Letohradu. Bude se vhazovat před Šimarou.

22:05

Tvrdá střela Lajčiaka jen těsně minula pravou tyč domácí branky.

21:43

Nepříjemnou situaci u vlastní branky řeší hosté z Letohradu výhozem.

20:50

Střela Plzáka byla nepřesná a minula letohradskou branka o dobrý kus. Přitom nepálil vůbec ze špatné pozice.

19:55

Po chybě v rozehrávce hostí se ke střele dostávají domácí Kert, tvrdá střela z pravé strany ale letí nad hostující branku.

19:21

Nahození Faltuse způsobilo zmatky před domácí brankou, nakonec se domácím ale povedlo míček vyhodit do bezpečné vzdálenosti od Mroviece.

18:48

Halbrštát si dovoloval až moc a nakonec z nadějné pozice si tak Letohrad ani nevystřelil.

18:10

Domácí hráči si ve druhé třetině opravdu nerozumí a už podruhé se dopouštějí ofsajdu.

17:55

I tenhle souboj vyšel lépe pro domácí, kteří se tak opět dostávají k míčku.

17:11

Po výborném obranném zákroku Plzáka se domácí ženou do nebezpečného protiútoku.

16:35

Po souboji u mantinelu se k míčku dostávají domácí.

16:05

Domácí tým se právě dopustil ofsajdu.

15:55

Nahození Halbrtštáta vyrazil domácí gólman lapačkou.

15:04

Úvodní buly druhé třetiny si připisují k dobru domácí, kteří se ihned dostávají do útoku, na střelu to ale nakonec nebude.

15:01

Druhá třetina začne přibližně v 16:34.
První třetině je u konce. Domácí po rozpačitém začátku předvedli lepší výkon, žádný gól ale ani jeden tým zatím nevsítil.

15:00

14:58

Postucka se na poslední chvíli dostal do trojnásobné šance, ani jednou ale neprostřelil hostujícího Šimaru.

14:45

Letohrad zpomaluje tempo hry rozehrávkou za vlastní brankou.

14:00

Právě probíhá poslední minuta první třetiny.

13:55

I na druhé straně to jiskří! Na střelu z levé strany Mroviec pohotově odpověděl.

13:19

13:17

Další šance pro domácí! Dulava ale ani jednou neprostřelil hostujícího brankáře.

12:59

Sražená střela Wróbela letěla vysoko nad síť nad domácí brankou. Rozehrávat se bude před Šimarou.

12:27

Letohradu už podruhé vyhodil míček za branku Kertu.

11:45

Tečovaná Postuckova střela od červené zadělala hostujícímu gólmanovi na pořádné problémy.

11:19

Krejsa si za držení půjde na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici.

10:51

Další zakázané uvolnění domácích!

10:35

I na druhé straně to jiskří Mroviec se musel předvést s pohotovým zákrokem lapačkou.

10:27

Střela Wróbela skončila sražená, přesně se netrefil ani jeho spoluhráč Danko.

10:10

Míček vyletěl mimo hřiště, bude se vhazovat ve středovém kruhu.

10:01

Zakázané uvolnění domácích.

09:36

Mroviec odraženou střelu od mantinelu chytl do lapačky. Vhazovat se bude před brankou Kertu.

09:14

Závar před domácí brankou nekončí gólově, pražský gólman předvedl povedený zákrok betonem.

08:48

Po nebezpečné domácí střele ze středu se na hřiště se z trestné lavice vrací Anýž, už se bude hrát pět na pět.

08:35

Hostům se povedlo poprvé za dvě minuty vyhodit míček do bezpečí.

08:25

Po střele Šlehofera z otočky se bude vhazovat před hostující brankou.

08:02

Střela z červené lajny nakonec hostující branku těsně minula.

07:33

Šimara teď odolal třem nebezpečným šancím ze strany pražské klubu. Obráncům Letohradu chybí potřebná tvrdost.

06:48

Po závaru před letohradskou se Lukáš Anýž provinil hákováním. Tohle bude za dvě minuty.

06:19

Tvrdý střela Petra Danka své gólové uplatnění nenašla, Kert přesto zůstává v útoku.

05:22

Tomáš Fejfar ani napotřetí neprostřelil Šimaru, první dvě střely letohradský gólman vyrazil betonem, ta poslední jen těsně proletěla vedle pravé tyče.

05:05

Oddechový čas pro domácí.

05:05

Letohradský Halbrštát opět v akci! Jeho střelu z úhlu si ale domácí Mroviec pokryl lapačkou.

04:26

Po chybě v rozehrávce se Halbrštát dostává ke střele, ta nakonec míří ale pouze do sítě za brankou.

04:05

Nahození Petra Danka srazil Šimara betonem.

03:38

Střela Wróbela na letohradskou branku skončila sražená.

03:19

Kert zpomaluje tempo hry.

03:01

Nahození Jana Luxe domácí branku nijak neohrozilo.

02:43

02:12

A je to tu zase, po nepřesné přihrávce se k míčku dostávají hráči Kertu, kteří rychle vyhazují.

01:49

Letohrad si žádnou větší příležitost nepřipsal, Kertu se naopak už podruhé podařilo míček vyhodit.

00:43

Vyloučení na straně Kertu, jeden z hráčů si za podražení půjde sednout na dvě mnuty na trestnou lavici.

00:32

Letohrad se u míčku moc dlouho neohřál a nebýt dobrého zákroku Lajčiaka, mohl si Kert připsat první střelu.

00:04

Jan Lux vyzrál na svého pražské protihráče. První buly je letohradské.

00:01

Oba dva týmy se už pozdravili. Teď přijde na řadu úvodní buly.
Hráči už jsou nastoupení na hrací ploše, utkání co nevidět započne.
Domácí nastoupí v tradiční červeno-modré kombinaci. Hosté přijeli ve sněhově bílých dresech-

HC Kert Park Praha: Mroviec (Mikl) – Dejneka, Dulava, Blaško, Plzák, Markytán, Šperl (A) – Kruček J., Fejfar, Danko, Wróbel (C), Šlehofer, Postulka, Javorka, Kaucký, Kovárník, Rozenberg

SK Hokejbal Letohrad: Šimara (Novák) – Krejsa (A), F. Lux, J. Hejtmánek, Anýž, Teplý, Fajfr – D. Hejtmánek, Lajčiak (A), Bogdány, Halbrtštát, Věchet (C), Faltus, J. Lux, Cvejn, Holec

Rozhodčí: Tomáš Diblík – Michal Kasner.
SK HOKEJBAL LETOHRAD
3. místo, 24 bodů, skóre 34:16, rekord 6-2-2-2

Letohrad žije hokejbalem, který v uplynulé sezóně zaznamenává velmi slušné výsledky. Po více než půlce základní části sice už na vedoucí dvojici ztrácí dech, přesto by nakonec mohl zaznamenat příjemné umístění v podobě třetího nebo čtvrtého místa.

Mezi největší přednosti letohradského celku patří skálopevná obrana, která průměrně obdrží pouze 1,2 gólů na zápas. Obecně je o letohradském celku známo, že preferuje spíše hru ze zajištěné obrany než zběsilé útočení.

Letohrad si na úvod sezóny poradil s Rakovníkem, pak ale nestačil na Kert a Pardubice. Druhý zápas dotáhl až do prodloužení, dodatkový bod ale bral celek z města perníku. Celek z okolí Pardubic si následně poradil s Karvinou a překvapivě i s Kladnem po základní hrací době, s Hradcem a Plzní si museli letohradští Jeleni pomoct prodloužením.

Nebýt prohry v Ústí a v Mostě, Letohrad by si po výhrách nad Sudoměřicemi, Rakovníkem a Kovo Praha připsal příjemnou sérii vítězství v řadě.

Letohradský celek táhne výkonnostně nahoru zejména výborný Jiří Krejsa, který patří k tomu nejlepšímu, co může tuzemská extraliga nabídnout.

1. místo, 34 bodů, skóre 62:38, rekord 11-0-1-2

Kert Praha je pojem českého hokejbalu, který v současné době je jeho absolutní vládcem. Ale jeho vedoucí pozice už není tolik sebejistá jako před rokem, na záda mu totiž dýchá celek z Kladna, který ztrácí na pražský celek pouhý jeden bod.

Kert si na úvod sezóny připsal kontumační vítězství nad slezskou Karvinou. V prvním ostrém zápase po loňské mistrovské pohádce ale přišlo tvrdé vystřízlivění. Pardubice si z Prahy odváželi všechny tři body. Pak už ale Kert Praha najel na tu správnou vlnu a kosil jednoho soupeře za druhým. Vyplenil Letrohrad, Ústí nad Labem, Most a silné Kladno. Doma naopak vyzrál nad Hradcem Králové, Plzní, Sudoměřicemi, Rakovník a v pražském derby nad KOVO.

Jakmile ale přišly na řadu odvety, šlo to z kopce. Karviná oplatila kontumační porážku zpočátku sezóny, Pardubice už podruhé v sezóně vyzráli nad Kertem, tentokrát tím nejtěsnějším rozdílem.

V minulém zápase ale Kert Praha poměrně klíčově otočil nepříznivý průběh zápasu s Kladnem a tři body doma uhájil.

Pražský celek táhne Petr Danko, který ovládl kanadské bodování s 22 body za 15 gólů a sedm asistencí. Zároveň je i nejlepším střelcem extraligy. Doplňuje ho dvojice Tomášů Fejfar- Wróbel, který shodně nastříleli už devět gólů a přihráli na jedenáct branek.

16.11.2018 Kert – Kladno 3:2
10.11.2018 Pardubice – Kert 6:5
04.11.2018 Karviná – Kert 6:5 po prodloužení
24.10.2018 Kladno – Kert 3:6
21.10.2018 Kert – Kovo 3:2
Dnešní zápas slibuje líbivý a pohledný hokejbal. Proti sobě totiž nastoupí úřadující mistr a nejlepší celek extraligy Kert Park Praha a třetí nejlepší celek extraligy Letohrad. Navrch by přesto měli mít domácí, kteří mají před Letohradem náskok už deseti bodů, navíc budou mít nespornou výhodu domácího prostředí.
Krásné odpoledne! Vítáme Vás u on-line přenosu z nejvyšší tuzemské hokejbalové ligy! Dnes HC Kert Park Praha na svém domácím stadionu v Lužinách vyzve SK Hokejbal Letohrad. Utkání začíná v 16:00! Dnešním zápasem Vás bude provázet Libor Kokoška. Přejeme příjemnou zábavu.