CROSSDOCK Extraliga

HC Kert Park Praha – SK Hokejbal Letohrad

1:0

konec (0:0, 0:0, 1:0)

17.11.2018, 16:00 • HC Kert Park Praha, Lužiny - Praha • 14. kolo • Libor Kokoška

To je z naší strany vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou, (17:26:10)
Dnešní zápas je u konce. Po gólu Petra Danka dvě minuty před koncem nakonec zasloužené body berou domácí.

44:31

Hosté už měli dvakrát na kahánku, ani jednou ale domácí hráči netrefili domácí branku.

44:00

Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.

43:52

Hosté hrají bez brankáře.

43:08

Josef Hejtmánek teď musel jako poslední obránce hasit rodící se útok Kertu.

42:38

Kert Park právě vstřelil branku!
Tak to bylo něco! PETR DANKO obdržel přihrávku na úrovni kruhu pro vhazování, otočil se a posla míček nechytatelně do pravého růžku letohradské branky. Asistence: Jaromír Markytán

41:54

Na konci povedené kombinace domácích stál Kroček, ten nakonec ale přes soupeřovu čepel vystřelit nedokázal.

41:26

A další vyhození!

41:04

Hostům se právě povedlo vyhodit míček.

40:45

Po závaru před brankou Letohradu rozhodčí přerušuje hru. Branka byla posunuta dopředu. Hráčům Kertu se tohle rozhodnutí pramálo líbí.

39:48

Po střele mířící pouze do sítě za brankou se hostující Josef Hejtmánek dopustil hákování. Tohle bude na dvě minuty.

39:00

Wróbel se po přihrávce zpoza branky objevil úplně osamocený před Šimarou, střelou z bekhendu ale nakonec jen těsně minul levou tyčku letohradské branky.

37:54

Nahození Davida Hejtmánka z vlastní půlky musel Mroviec hasit zákrokem lapačkou. Vhazovat se tak bude před brankou Kertu.

37:36

A další zakázané uvolnění! V této statistice hosté z Letohradu bezkonkurenčně vedou.

37:29

Další zakázané uvolnění hostujícího celku!

36:59

Další šance domácích! Ani tentokrát ale Tomáš Fejfar neprostřelil Šimaru.

36:30

Hosté se takřka celou třetí třetinu nepodívali do útoku, domácí teď jasně diktují tempo hry.