15.11.2018, 04:00 • Pepsi Center, Denver • Jan Prošek

Tipsport: 2.44 3.93 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Mikko Rantanen (COL) 1+2
2. Nathan MacKinnon (COL) 1+1
3. Jake DeBrusk (BOS) 2+0 (06:37:29)
Dnešní utkání sleduje 16 124 diváků.
Colorado se v tomto zápase prosadilo jako první, trefil se Gabriel Landeskog. Pak ale byl lepší Boston. V přesilovce dokázal vyrovnat David Pastrňák, a pak Bruins do vedení poslal z brejku Jake DeBrusk.

Dva góly nabídla druhá třetina, nejprve se prosadil hostující Jake DeBrusk,který navýšil vedení svého celku, pak v přesilovce snižoval Mikko Rantanen.

O jednu branku vedli hostující hokejisté po 40 minutách. Třetí třetina nabídla dominanci domácích, kteří přidali další čtyři branky, a tak zaslouženě radují z výhry 6:3. Sledovali jsme velmi dramatický hokej.

Colorado právě vstřelilo branku!
A je to jasné, domácí celek tento zápas vyhraje o tři branky, v přesilovce se ránou z první prosazuje ALEXANDER KERFOOT. Asistence: Carl Söderberg a Samuel Girard.

59:00

Nyní už to domácí celek zvládne a vyhraje tento duel.

58:57

Vyloučení v týmu Boston Bruins (Patrice Bergeron – 2 min., hákování).

58:55

Nathan MacKinnon dostal hru do středního pásma.

58:29

Hodně nepřesní jsou hostující hokejisté v koncovce.

58:00

Bruins hrají bez brankáře, ale Semjon Varlamov drží své spoluhráče.

57:30

Hra je nyní přerušena pro zásah vysokou holí.

57:14

Vhazovat se bude v obranném pásmu Colorada. To se nyní musí bránit.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:43

56:43 David Krejčí (BOS)

56:43

Senzačně dokázal David Krejčí dobruslit kotouč, který mířil do prázdné branky. Parádní práce českého beka.

56:30

Boston Bruins se usadil v útočném pásmu.

55:52

Hosté hrají bez brankáře.

6:3

Branky a nahrávky: 11. Landeskog (Rantanen), 29. Rantanen (MacKinnon, Barrie), 43. Calvert, 50. MacKinnon (Rantanen, Cole), 56. Jost (Girard, Kerfoot), 60. Kerfoot (Söderberg, Girard) – 17. Pastrňák (Backes, Krejčí), 20. DeBrusk, 24. DeBrusk (Pastrňák, Bergeron)

Colorado Avalanche: Varlamov (Grubauer) – Girard, E. Johnson, Cole, Barrie, Zadorov, Barberio – Landeskog, MacKinnon, Rantanen – Jost, Kerfoot, C. Wilson – Nieto, Söderberg, Calvert – Dries, Kameněv, G. Bourque.

Boston Bruins: Halák (T. Rask) – Chára, Grzelcyk, Krug, J. Moore, Lauzon, Kampfer – Marchand, Bergeron, Pastrňák – Nordström, Krejčí, DeBrusk – Heinen, Forsbacka-Karlsson, Bjork – Wagner, Kuraly, Backes.

Rozhodčí: Watson, Schlenker – Gawryletz, Gibbs

Diváci: 16 124

10:16 COL 1:0 Landeskog (Rantanen)
14:50 COL 2 Barberio, krosček
16:43 BOS 1:1 Pastrňák (Backes, Krejčí)
19:20 BOS 1:2 DeBrusk