15.11.2018, 02:10 • United Center, Chicago • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 2.22 3.96 2.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

David Kämpf (CHI): 0+0, +0, 1 střela, čas na ledě 15:59
TŘI HVĚZDY ZÁPASU:

1. Corey Crawford (CHI): 28 zák., 0 gólů, úsp. 100%
2. Brent Seabrook (CHI): 1+0
3. Jake Allen (STL): 18 zák., 1 gól, úsp. 94,7%
Blues vyrovnat nestihli, trápící se Chicago tak ukončuje osmizápasovou sérii porážek ubojovanou výhrou 1:0, o které rozhodl ve druhé třetině přesilovkovou trefou obránce Brent Seabrook. Nový trenér Blackhawks Jeremy Colliton si tak připsal své první vítězství v NHL, zatímco zkušený chicagský brankář Corey Crawford vychytal už svou čtyřiadvacátou nulu v nejlepší hokejové lize světa.

59:48

Po obrovském závaru před Crawfordem kotouč vyletěl ze hřiště, následovat bude ještě jedno buly v útočném pásmu Blues – a tedy jejich poslední šance na vyrovnání.

59:06

Arťom Anisimov a po něm ještě Patrick Kane mohli poslat puk do odkryté branky, v obou případech jim v tom ale zabránil Tarasenko!

58:44

Brankář Blues už upaluje na střídačku, hosté to v závěru zkouší v šesti.

57:56

Jake Allen už se hlásil o odjezd na střídačku, při přechodu do útočného pásma byl ale hostům odpískán ofsajd.

57:33

To šance Henriho Jokiharjua byla o poznání nebezpečnější, finský zadák ale z vrcholu pravého kruhu napálil kotouč do tyče!

57:03

Dominik Kahun založil protiútok Blackhawks a sám ho nakonec zakončil, jeho pokus z levého kruhu ale Allena nezaskočil.

56:20

Bouwmeesterovu střelu od modré zblokoval Forsling, načež se domácím podařilo dostat kotouč ze třetiny.

55:28

Hostům se čas na vyrovnání začíná krátit, po Tarasenkově ofsajdu bude následovat další buly ve středním pásmu.

54:29

Forsling s Manningem si nerozuměli při rozehrávce, čehož mohl využít Schmaltz, to se mu ale nepodařilo. Crawford přerušil hru a před námi je komerční přestávka.

53:38

Rodící se protiakci Blackhawks zastavil parádním obranným zákrokem Alex Pietrangelo, hosté ale poté jen odevzdali puk chicagským obráncům.

52:55

Luke Johnson nedostal pod kontrolu prudký Keithův pas, Gunnarsson s Perronem už rychle zakládají další protiútok Blues.

52:04

Rozehrávku Bluesmanů zachytil ve středním pásmu Erik Gustafsson, který však vzápětí o puk zase přišel.

51:16

Nick Schmaltz nabral rychlost na levém křídle a podařilo se mu dostat puk až do útočné třetiny, žádná střela z toho ale nakonec nepramenila.

50:23

Aktivní Parayko to zkusil tentokrát z pravého kruhu, Corey Crawford však přerušil hru a následovat bude další komerční přestávka.