4:5
konec (0:3, 3:2, 1:0)
14.11.2018, 18:00 • ZŠ Detva. • 21. kolo • Pavel Pubal
Tipsport: 1.83 4.5 3.14 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.83 - 4.5 - 3.14
HK Detva – MAC Budapešť
4:5
konec (0:3, 3:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 22. Tibenský (Chovan), 23. Gašpar (Fekiač, Ďaloga), 27. Fekiač (Gašpar, Ďaloga), 48. Fekiač (Gašpar) – 11. Langkow (Orban), 15. Nagy (Pozsgai), 18. Langkow (Orban, Bodó), 34. Bodó (Orban, Langkow), 38. Dudás (Langkow, Bodó)
Karty:
Neproměněná penalta:
HK Detva:
Petrík (21. Riečický) – Kuklev, Martin Chovan, Sládok, Hraško, F. Fekiač, Šimon, Gachulinec, Král – Ščurko, Murček, Puliš – Martin Ďaloga, V. Fekiač, Gašpar – Tibenský, Matúš Chovan, Žilka – Giľák, Valent, Surový.
Náhradníci:
Trenér:
MAC Budapešť:
Rajna (Bálizs) – Vokla, Dudás, Burt, Fejes, Pozsgai, Bugár, Szigeti – Orban, Langkow, Bodó – Klempa, Brown, Dansereau – Szabad, Nagy, Terbócs – Odnoga, Majoross, Kreisz.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Lokšík, Stano – Šefčík, Rojík.
Diváci:
1. třetina | ||||
10:11 | MAC | 0:1 | Langkow (Orban) | |
14:03 | MAC | 0:2 | Nagy (Pozsgai) | |
16:11 | DTV | 2 | Ščurko, hákování | |
17:31 | MAC | 0:3 | Langkow (Orban, Bodó) | |
18:15 | MAC | 2 | Bodó, sekání | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:30 | DTV | 1:3 | Tibenský (Chovan) | |
22:50 | DTV | 2:3 | Gašpar (Fekiač, Ďaloga) | |
26:58 | DTV | 3:3 | Fekiač (Gašpar, Ďaloga) | |
31:05 | DTV | 2 | Kuklev, napadení | |
33:20 | MAC | 3:4 | Bodó (Orban, Langkow) | |
35:03 | MAC | 2 | příliš mnoho hráčů, odpyká Dansereau | |
37:34 | MAC | 3:5 | Dudás (Langkow, Bodó) | |
39:27 | MAC | 2 | Langkow, hákování | |
39:53 | DTV | 2 | Puliš, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
46:38 | MAC | 2 | Szabad, sekání | |
DTV | 2 | Sládok, hrubost | ||
47:16 | DTV | 4:5 | Fekiač (Gašpar) | |
Konec |
Novosibirsk – Kunlun 13:30 2:4
Barys – Chabarovsk 14:30 5:6
Minsk – Magnitogorsk 17:30 0:2
Jokerit – Čerepovec 17:30 4:0
Petrohrad – Vladivostok 17:30 8:2
Soči – Jaroslavl • po prodl. 17:30 3:2
Spartak Moskva – Jekatěrinburg • po prodl. 17:30 4:3
Viťaz – Čeljabinsk • po prodl. 17:30 3:4
Omsk – Dynamo Moskva 17:30 0:4
46:38
Vyloučení v týmu HC 07 Detva (Sládok – 2 min., hrubost).
39:53
39:27
35:03
31:05
18:15
16:11