14.11.2018, 17:30 • Viťaz Ice Palace (Podolsk) • Ondřej Klos

Tipsport: 2.15 4.0 2.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (19:52:37)
Československá stopa v utkání:
Marek Hrivík: 0+1, 22:50
Vojtěch Mozík: 0+0, 23:28
Sledovali jsme utkání mezi Viťazem Čechov a Traktorem Čeljabinsk, který končí výhrou hostů 3:4 po prodloužení. Čeljbanisk se dostal do vedení 0:2 po trefě Kravtsova z 20.minuty a Stoa z 32.minuty, jenže v poslední minutě druhé třetiny snížil Kokarev, který započal velký obrat. V 45.minutě vyrovnal Švec-Rogovoj a v 56.minutě dostal domácí do vedení Sjomin po perfektním nájezdu. Poslední slovo měl Traktor, protože v 59.minutě vyrovnal Bailen a po osmnácti sekundách v prodloužení rozhodl Stoa, který je hvězdou utkání za dvě branky a asistenci. Viťaz zůstává osmý, Traktor snižuje ztrátu na osmý Kunlun.

60:18

60:18 Ryan STOA - 3:4

60:18

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Tak to bylo rychlé! Autorem branky je RYAN STOA, který parádní akcí celé trojice hostů překonává Ortia a překlápí vítězství na stranu Traktoru Čeljabinsk!Asistence: Christian Thomas a Nick Bailen.

60:01

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Třetí třetina nabídla hned tři branky. Jako první se v 45.minutě prosadil domácí Švec-Rogovoj, který se prosadil v oslabení. V 56.minutě se prosadil Sjomin z nájezdu a vypadalo to na výhru domácích, jenže v 59.minutě vyrovnal na konečných 3:3 Bailen.

60:00

59:27

Domácí celek je hodně otřesený a tenhle zápas neskončí nijak jinak, než zaslouženou remízou.

58:29

58:29 Nick BAILEN - 3:3

58:29

Traktor srovnává na 3:3! Autorem branky je NICK BAILEN, který od modré napálil puk za bránu Ortia. Celou situaci posvětil i videorozhodčí, protože se rozhodčí Romasko domníval, že hosté byli v brankovišti domácích. Asistence: Igor Isajev a Ryan Stoa.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:38

Čechov předvedl neskutečný obrat z 0:2 na 3:2 a je velice blízko vítězství. Kdo by to v půlce utkání čekal.

56:57

Dnešní utkání sleduje 2044 diváků. Velice mizerná návštěva, která by se ztratila i v české druhé lize.

55:24

55:24 Alexandr SJOMIN - 3:2

55:24

Viťaz právě vstřelil branku!
Autorem branky z trestného střílení je ALEXANDR SJOMIN, který se rozjel celkem rychle a když byl před Demčenkem, tak prudce umístil kotouč pod horní tyčku!

55:24

Ryan Stoa nestíhal pohyb Alexandra Sjomina a následně ho hákoval. Rozhodčí Romasko vše viděl a píská nájezd!

3:4

Branky a nahrávky: 40. Kokarev (A. Sjomin, Hrivík), 45. Švec-Rogovoj, 56. A. Sjomin (TS) – 20. Kravcov (Glinkin, Polygalov), 32. Stoa (Thomas), 59. Bailen (Isajev, Stoa), 61. Stoa (Thomas, Bailen)

HC Viťaz Moskevská oblast: Ortio (Saprykin) – Golovkov, Mozík, Jevsejenkov, Stasenko, S. Romanov, Voronkov, Kožemjakin, Gončarov – Makejev, M. Aaltonen, A. Sjomin – Hrivík (A), Rendulić, Stoljarov (C) – Kokarev, Švec-Rogovoj (A), P. Černov – Vyglazov, A. Ševčenko, A. Nikulin.

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Suchačov) – Isajev, Bailen, Nikitin, Borodkin, A. Petrov (C), N. Chlystov, Žuldikov – Enlund, Thomas, Stoa – Kravcov, Polygalov (A), Glinkin – Gubarev, Kokujov, Rybakov (A) – Tridčikov, Šarov, Dugin – Šolochov.

Rozhodčí: Jevgenij Romasko, Juri Tsyplakov- Maxim Bitjukov, Dmitrij Osipov