6:2
konec (4:0, 0:2, 2:0)
14.11.2018, 18:00 • Sokolov • 17. kolo • Rostislav Králik
Tipsport: 1.12 9.0 9.33 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.12 - 9.0 - 9.33
HC Baník Sokolov – HC Řisuty
6:2
konec (4:0, 0:2, 2:0)
Branky a nahrávky: 1. Rohan (Stříbrný, Přindiš), 7. Kuběna (Vrána, Kovařík), 13. Bečvář (Přindiš, Rulík), 20. Vrána (Stříbrný, Vracovský), 49. Kuběna (Kovařík, Kvapil), 52. Trapl (Vodička, Čejka) – 22. Potěchin (Rod, Náprstek), 36. Náprstek (Řepka, Rod)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Baník Sokolov:
Fečo (P. Hruška) – Vodička, Kvapil, Tomeček, Rulík, Přindiš (A), Šik (A) – Kovařík, Kuběna, Vracovský, Čejka, Čurda, Stříbrný, Trapl, D. Hruška, Bečvář, Švec, Vrána, Rohan (C). Trenér: Karel Mlejnek .
Náhradníci:
Trenér:
HC Řisuty:
Ilašenko (Matuna) – J. Kučera, Potěchin, Dostál, Kolařík, Šíma, Novák, Rudovský, Libovický – Kos (C), Patyk, Urbanec, Krpata (A), Řepka, Vyskočil, Piovarči, Náprstek, Hampl. M. Kučera, Rod (A). Trenér: Martin Procházka.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hucl – Fiala, Zimmermann
Diváci: 678
1. třetina | ||||
00:48 | SOK | 1:0 | Rohan (Stříbrný, Přindiš) | |
03:55 | RIS | 2 | Kučera, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
06:02 | SOK | 2:0 | Kuběna (Vrána, Kovařík) | |
12:10 | SOK | 3:0 | Bečvář (Přindiš, Rulík) | |
12:32 | RIS | 2 | Vyskočil, podrážení | |
19:08 | SOK | 4:0 | Vrána (Stříbrný, Vracovský) | |
19:36 | SOK | 2 | Tomeček, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:12 | RIS | 4:1 | Potěchin (Rod, Náprstek) | |
27:35 | RIS | 2 | Náprstek, podrážení | |
31:51 | SOK | 2 | Přindiš, krosček | |
RIS | 2 | Patyk, krosček | ||
35:42 | RIS | 4:2 | Náprstek (Řepka, Rod) | |
38:55 | RIS | 2 | Vyskočil, hákování | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
48:55 | SOK | 5:2 | Kuběna (Kovařík, Kvapil) | |
51:07 | SOK | 6:2 | Trapl (Vodička, Čejka) | |
57:35 | RIS | 2 | Vyskočil, sekání | |
Konec |
Novosibirsk – Kunlun 13:30 2:4
Barys – Chabarovsk 14:30 5:6
Minsk – Magnitogorsk 17:30 0:2
Jokerit – Čerepovec 17:30 4:0
Petrohrad – Vladivostok 17:30 8:2
Soči – Jaroslavl • po prodl. 17:30 3:2
Spartak Moskva – Jekatěrinburg • po prodl. 17:30 4:3
Viťaz – Čeljabinsk • po prodl. 17:30 3:4
Omsk – Dynamo Moskva 17:30 0:4
59:35
59:23
59:02
58:37
58:00
57:35
56:48
55:57
55:05
54:26
53:59
53:37
52:45
51:54
51:07
A nyní si slabší chvilku vybral brankář Jan Ilašenko, když podcenil dalekonosnou střelenu MARTINA TRAPLA – 6:2! Asistence: Petr Vodička, Michael Čejka.
49:31
48:55
Brankář první střelu pouze vyrazil do míst, kde stál PAVEL KUBĚNA a ten z přesné dorážky zvyšuje na 5:2! Asistence: Lubomír Kovařík, Tomáš Kvapil.
46:18
45:33
44:45
43:57
43:09
42:26
41:41
40:55
40:37
40:01
40:00
39:37
39:00
38:55
37:59
37:05
36:20
35:42
ŠIMON NÁPRSTEK ukázal velmi šikovné ruce a dokázal tak překonat brankáře Feča – 4:2! Asistence: Pavel Řepka, Tomáš Rod.
35:28
34:57
34:03
33:51
32:48
31:51
Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Petr Přindiš – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu HC Řisuty ( Petr Patyk – 2 min., krosček).
Hraje se 4 na 4.
31:51
31:27
30:59
30:21
29:35
28:57
28:09
27:35
27:31
27:27
26:37
26:18
26:00
25:29
24:41
23:57
23:22
22:49
21:55
21:12
Přesilovou hru využívá MICHAIL POTĚCHIN 4:1! Asistence: Tomáš Rod, Šimon Náprstek.
20:52
20:01
20:00
19:36
19:08
svižná střela z mezikruží JAKUBA VRÁNA končí až za zády Ilašenka – 4:0! Asistence: Josef Stříbrný, Tomáš Vracovský.
19:00
17:44
16:58
16:27
15:57
15:04
14:32
14:19
13:58
13:11
12:32
12:10
JAN BEČVÁŘ, který nastoupil do mistrovské utkání po dlouhé nemoci hned svůj start ozdobuje brankou – 3:0. Asistence: Petr Přindiš, Adam Rulík.
10:42
09:57
09:05
08:22
07:33
06:48
06:02
Na 2:0 těsně po skončení přesilové hře po vyšachování obrany zvyšuje PAVEL KUBĚNA! Asistence: Jakub Vrána, Lubomír Kovařík.
05:55
05:21
04:35
03:55
03:45
02:59
02:22
01:37
00:48
To byl bleskový úvod domácího celku, když Sokolov posílá do vedení povedenou střelou z pravé strany TOMÁŠ ROHAN 1:0! Asistence: Josef Stříbrný, Petr Přindiš.
00:01
HC Baník Sokolov: Fečo (P. Hruška) – Vodička, Kvapil, Tomeček, Rulík, Přindiš (A), Šik (A) – Kovařík, Kuběna, Vracovský, Čejka, Čurda, Stříbrný, Trapl, D. Hruška, Bečvář, Švec, Vrána, Rohan (C). Trenér: Karel Mlejnek .
HC Řisuty: Ilašenko (Matuna) – J. Kučera, Potěchin, Dostál, Kolařík, Šíma, Novák, Rudovský, Libovický – Kos (C), Patyk, Urbanec, Krpata (A), Řepka, Vyskočil, Piovarči, Náprstek, Hampl. M. Kučera, Rod (A). Trenér: Martin Procházka.
Rozhodčí: Hucl – Fiala, Zimmermann.
1. Tomáš ROHAN 19 (5+14)
2. Jakub VRÁNA 17 (3+14)
3. Tomáš VRACOVSKÝ 15 (8+7)
4. Lubomír KOVAŘÍK 13 (8+5)
5. David HRUŠKA 13 (7+6)
1. Ondřej KRPATA 17 (8+9)
2. Matěj KOS 17 (4+13)
3. Tomáš ROD 13 (4+9)
4. Josef URBANEC 11 (6+5)
5. Petr PATYK 11 (6+5)
SC Kolín – HC Baník Sokolov 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Branky: 15. Vracovský, 42. Kuběna
Sokolov: D. Fečo – Přindiš, Vodička, Michálek, Šik, Rulík, Přibyl – Rohan, Stříbrný, Vracovský, Kuběna, Hotěk, Vrána, Čurda, Trapl, Čejka, Švec, M. Fečo.
Kobra Praha – Řisuty 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
Branky: 6. Hlinka, 31. Schejbal, 46. Kysela, 52. Šergl – 36. Náprstek
Řisuty: Ilašenko – Kučera, Chládek, Potěchin, Dostál, Kolařík, Šíma, Libovický – Kos (C), Patyk, Urbanec, Krpata (A), Řepka, Vyskočil, Náprstek, Hampl, Kučera, Rod (A).
Kolín – Sokolov 0:2
Sokolov – Kobra Praha 3:2
Děčín – Sokolov 4:8
Sokolov – Klatovy 2:3
MOSTEČTÍ LVI – Sokolov 1:4
Kobra Praha – Řisuty 4:1
Nymburk – Řisuty 4:5 po prodloužení
Řisuty – Děčín 3:5
Klatovy – Řisuty 5:3
Řisuty – MOSTEČTÍ LVI 6:7
Útočníci: Zkušený Matěj KOS (1986) – (Kladno), Josef URBANEC (1985) – (Milevsko, Písek, Tábor), Tomáš ROD (1988) – (Písek, Č. Budějovice, M. Boleslav, Tábor, Třebíč, Ústí nad Labem, Litoměřice, Pardubice, Prostějov, Neuilly sur Marne – Francie, 2.liga, Most)
Vzájemná utkání 2018 – 19:
HC Řisuty – HC Baník Sokolov 5:4 po SN (1:1, 2:1, 1:2 – 1:0)
Branky: 27. a 50. Hampl, 11. Fortelka, 30. Rod, rozhodující nájezd Dostál – 28. a 53. Vracovský, 7. Trapl, 52. Rohan
HC Baník Sokolov – HC Řisuty 7:3 (2:2, 2:1, 3:0)
Branky: 3. D.Hruška (Stříbrný, Přindiš), 5. Trapl (Čejka, Švec), 31. Zadražil (Šik, Stříbrný), 39. Kovařík (Vrána, Čurda), 43. Zadražil (Přindiš), 49. Stříbrný (T. Rohan, Šik), 52. Čejka (Trapl) – 15. Krpata (Potěchin, Dostál), 19. Rudovský (Rod, Kos), 39. Urbanec (Rod, Kolářík)