3:4
konec (0:1, 3:1, 0:2)
14.11.2018, 18:00 • 17. kolo • Pavel Kovanda
Tipsport: 1.8 4.8 2.88 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.8 - 4.8 - 2.88
HC Tábor – HC David Servis Č. Budějovice
3:4
konec (0:1, 3:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 32. Zayml (Hrala, Kachyňa), 37. Matušík, 40. Heřman (Březina) – 16. Radoš (Hřebejk, Procházka), 37. Kříž (Šulčík), 46. Kříž (Škopek, Vak), 55. Vak
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Tábor:
Vecka (Novák) – Havran, Košař, Šafář, Dvořák, Černý "A", Duben, Hajič, Kachyňa – Heřman "A", Kadilák, Komma, Blažek, Březina, Matušík "C", Zayml, Hrala, Prášek, Pechánek
Náhradníci:
Trenér:
HC David Servis Č. Budějovice:
Klestil (Němec), Kubeš, Grauer, Procházka, Kříž, Radoš, Škopek, Kříž – Tejko, Rolínek, Šulčík "C", Hřebejk, Ferebauer "A", Trummer, Vak, Kronus, Bárta, Sumerauer
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Battěk – Ovsik, Hnát
Diváci:
1. třetina | ||||
02:27 | DAS | 2 | Ferebauer, podrážení | |
10:00 | DAS | 2 | Bárta, příliš mnoho hráčů | |
11:34 | DAS | 2 | Škopek, držení | |
15:25 | TAB | 2 | Hajič, držení | |
15:40 | DAS | 0:1 | Radoš (Hřebejk, Procházka) | |
16:12 | DAS | 2 | Kříž, pozdní dohrání | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:14 | TAB | 2 | Kadilák | |
27:12 | DAS | 2 | Kubeš, podrážení | |
31:13 | DAS | 2 | Kubeš, podrážení | |
31:28 | TAB | 1:1 | Zayml (Hrala, Kachyňa) | |
35:17 | TAB | 2 | Duben, podrážení | |
36:17 | TAB | 2:1 | Matušík | |
36:47 | DAS | 2:2 | Kříž (Šulčík) | |
39:09 | TAB | 3:2 | Heřman (Březina) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:35 | TAB | 2 | Matušík, podrážení | |
45:59 | DAS | 3:3 | Kříž (Škopek, Vak) | |
52:18 | DAS | 10 | Hřebejk, držení | |
52:59 | TAB | 2 | Blažek, podrážení | |
53:31 | DAS | 2 | Bárta, hákování | |
53:31 | TAB | 2 | Hrala, nafilmovaný pád nebo přehrávání | |
54:09 | TAB | 2 | Havran, hákování | |
54:24 | DAS | 3:4 | Vak | |
55:55 | DAS | 2 | Vak, nedovolené bránění | |
56:26 | DAS | 2 | Šulčík, hákování | |
TAB | 2+2 | Blažek, hrubost | ||
DAS | 2+2 | Kříž, hrubost | ||
DAS | 2 | Škopek, zdržování hry / zašlapování puku | ||
Konec |
Novosibirsk – Kunlun 13:30 2:4
Barys – Chabarovsk 14:30 5:6
Minsk – Magnitogorsk 17:30 0:2
Jokerit – Čerepovec 17:30 4:0
Petrohrad – Vladivostok 17:30 8:2
Soči – Jaroslavl • po prodl. 17:30 3:2
Spartak Moskva – Jekatěrinburg • po prodl. 17:30 4:3
Viťaz – Čeljabinsk • po prodl. 17:30 3:4
Omsk – Dynamo Moskva 17:30 0:4
Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Blažek – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Kříž – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Škopek – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).
59:44
59:20
59:04
58:37
57:46
57:23
56:49
56:26