KHL

HC Sibir Novosibirsk – Red Star Kunlun

2:4

konec (1:1, 1:0, 0:3)

14.11.2018, 13:30 • Ledový palác sportu Sibir, Novosibirsk • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 2.45 3.9 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

46:57

Další přesilovka pro Kunlun, domácí si zahrávají. S dvouminutovým trestem za sekání odjíždí na lavici hanby zámořský forvard Jordan Caron (SIB).

43:31

Konečně se přerušilo, na trestnou lavici míří Vladislav Naumov (SIB). Ten teď bude dvě minuty mimo hru kvůli dost okatému držení.

36:14

Vykázaným hráčem je Tomáš Mertl (KUN), který se dle sudích dopustil podražení. Uvidíme, jestli se Novosibirsku povede tuto přesilovku přetavit v trefu.

32:24

Hosté se znovu budou dvě minuty bránit. Na trestnou lavici tentokrát odjíždí zkušený Brandon Yip (KUN), který se provinil sekáním.

29:29

Ondřej Vitásek (KUN) u střídaček podrazil rozjetého Brulého a nadělil tak soupeři přesilovou hru. Vygraduje v ní novosibirský tlak?

19:50

Kunlun poslední sekundy první části dohraje se čtyřmi hráči v poli. Špatně totiž střídali a jejich hráčská lavice (KUN) tak dostává trest za příliš mnoho hráčů.

16:56

Opět se vylučuje, tentokrát se otevírají dvířka hostující trestné lavice. Za naprosto zbytečný krosček je vyloučen Victor Bartley (KUN).

14:31

Pozor, přesilovka pro Kunlun! Za držení jde na dvě minuty ze hry Danil Romancev (SIB), hosté tak mají ideální šanci vyrovnat stav utkání.

03:09

Novosibirsk si zahraje přesilovku! Lotyš Oskars Bartulis (KUN) ve svém prvním střídání za Kunlun dostává dvouminutový trest za hákování.

2:4

Branky a nahrávky: 2. Kazakov (Sajustov), 38. Brulé – 17. Latta (Mertl, Viklund), 51. Bartulis (Yip), 52. Fontain (Mertl), 60. Latta

HC Sibir Novosibirsk: D. Taylor (Krasikov) – Loginov, K. Alexejev (C), Piganovič (A), Naumov, D. Lukin, Vorobej, Demidov, Morozov – Brulé, Caron, J. Peltola (A) – Sajustov, Kazakov, Šarov – Zyrjanov, Pervušin, Romancev – J. Bodrov, A. Jakovlev, Michajlov.

Red Star Kunlun: Brust (C. Sun) – Järvinen, Vitásek, V. Lajunen, Viklund, Bartulis, Bartley – Fontain, Lundh, Mertl – Wolski, Sundström, Beck (A) – Yip (C), Latta, Kane – Jaw, Lockhart, Squires.

Rozhodčí: Gofman, Olenin – Berseňov, Judin.

Diváci: 4 650

01:04 SIB 1:0 Kazakov (Sajustov)
03:09 KUN 2 Bartulis, hákování
14:31 SIB 2 Romancev, držení
16:22 KUN 1:1 Latta (Mertl, Viklund)