3:2
po prodl. (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
14.11.2018, 17:30 • Ledový palác Bolšoj • Karel Jedlička
Tipsport: 2.75 4.0 2.22 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.75 - 4.0 - 2.22
HK Soči – Lokomotiv Jaroslavl
3:2
po prodl. (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 24. Polunin (O'Dell, J. Alexandrov), 60. Bočarov (R. Rosén, Jokipakka), 64. Bočarov (R. Rosén, O'Dell) – 5. Nakládal (Kajumov), 25. Apalkov (Averin)
Karty:
Neproměněná penalta:
HK Soči:
Barulin (Šikin) – K. Vorobjov, Ščitov, J. Alexandrov, Jokipakka, Rykov, D. Alexandrov, Zborovskij, D. Musin – Rachimullin, R. Rosén, O'Dell – Kaletnik, Šmeljov, Polunin – Altybarmakjan, Točickij, Bočarov – Chlopotov, Tomilin, Beljajev.
Náhradníci:
Trenér:
Lokomotiv Jaroslavl:
Konovalov (Salák) – Nakládal, Rafikov, Kronwall, Jelesin, Čerepanov, M. Osipov, Averin – Loktionov, Kontiola, Kozun – Averin, Iljenko, Sannikov – Alexejev, Jurtajkin, Kartajev – Denisenko, Ivanov, Kajumov – Apalkov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Naumov, Rogačov – Šišlov, Šalagin
Diváci: 3686
1. třetina | ||||
4:53 | JAR | 0:1 | Nakládal (Kajumov) | |
7:20 | SOC | 2 | Jokipakka, vysoká hůl | |
10:21 | JAR | 2+10 | M. Osipov, vražení na hrazení+zásah do hlavy nebo krku | |
12:18 | JAR | 2 | Kartajev, zdržování hry / posunutá branka | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:16 | SOC | 2 | Bočarov, hákování | |
23:10 | SOC | 1:1 | Polunin (O'Dell, J. Alexandrov) | |
23:33 | SOC | 2 | Zborovskij, hození hole nebo předmětu | |
24:30 | JAR | 1:2 | Apalkov (Averin) | |
35:25 | JAR | 2 | Denisenko, hození hole nebo předmětu | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
54:42 | JAR | 5+OK | Denisenko, vražení na hrazení | |
58:24 | JAR | 2 | Loktionov, hození hole nebo předmětu | |
59:05 | SOC | 2:2 | Bočarov (R. Rosén, Jokipakka) | |
59:05 | JAR | 2 | Jelesin, hákování | |
59:45 | SOC | 2 | O'Dell, sekání | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
62:35 | JAR | 2 | Jelesin, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
63:47 | SOC | 3:2 | Bočarov (R. Rosén, O'Dell) | |
po prodl. |
Novosibirsk – Kunlun 13:30 2:4
Barys – Chabarovsk 14:30 5:6
Minsk – Magnitogorsk 17:30 0:2
Jokerit – Čerepovec 17:30 4:0
Petrohrad – Vladivostok 17:30 8:2
Soči – Jaroslavl • po prodl. 17:30 3:2
Spartak Moskva – Jekatěrinburg • po prodl. 17:30 4:3
Viťaz – Čeljabinsk • po prodl. 17:30 3:4
Omsk – Dynamo Moskva 17:30 0:4
62:35
59:45
59:05
58:24
54:42
35:25
23:33
22:16
12:18
10:21
7:20