8:2
konec (0:1, 3:0, 5:1)
14.11.2018, 17:30 • Ice Palace • Jan Volf
Tipsport: 1.17 8.0 11.9 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.17 - 8.0 - 11.9
SKA Petrohrad – Admiral Vladivostok
8:2
konec (0:1, 3:0, 5:1)
Branky a nahrávky: 27. Rundblad (Prochorkin, N. Gusev), 31. Prochorkin (Tokranov), 39. Koskiranta, 41. Kablukov (Rukavišnikov), 44. Karpov (Prochorkin, N. Gusev), 50. Prochorkin (N. Gusev, Karpov), 59. Prochorkin (Karpov, Gavrikov), 60. Kuzmenko (Byvalcev) – 8. Glazačev (Serebrjakov, A. Strelcov), 43. Glazačev (Tatalin, K. Voronin)
Karty:
Neproměněná penalta:
SKA Petrohrad:
Hellberg (Lysenkov) – Rundblad, Gavrikov, A. Bělov, Tokranov, Chafizullin, Rukavišnikov, Zemčonok – Prochorkin, Karpov, N. Gusev – Byvalcev, Barabanov, Kuzmenko – Koskiranta, S. Plotnikov, Jakupov – Kablukov, Kručinin, Morozov – O. Li.
Náhradníci:
Trenér:
Admiral Vladivostok:
Serebrjakov (44. Krasotkin) – Miščenko, Antropov, Taratunin, Kubát, Kozlovskij, Ugolnikov, Karmaškov, Tatalin – Vicharev, V. Butuzov, Koňkov – Hovorka, V. Polák, Zajcev – Černikov, A. Strelcov, V. Strelcov – Glazačev, Mereskin, K. Voronin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bondar, Gamalej – Kuprijanov, Parikov
Diváci:
1. třetina | ||||
04:06 | VLD | 2 | Ugolnikov, hákování | |
07:48 | VLD | 0:1 | Glazačev (Serebrjakov, A. Strelcov) | |
19:38 | VLD | 2 | Vicharev, hákování | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
25:46 | VLD | 2 | Tatalin, sekání | |
26:50 | PET | 1:1 | Rundblad (Prochorkin, N. Gusev) | |
30:31 | PET | 2:1 | Prochorkin (Tokranov) | |
33:36 | PET | 2 | Jakupov, sekání | |
38:04 | PET | 2 | Kablukov, vysoká hůl | |
38:59 | PET | 3:1 | Koskiranta | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:38 | PET | 4:1 | Kablukov (Rukavišnikov) | |
42:37 | VLD | 4:2 | Glazačev (Tatalin, K. Voronin) | |
42:51 | VLD | 2 | Vicharev, vysoká hůl | |
43:46 | PET | 5:2 | Karpov (Prochorkin, N. Gusev) | |
43:46 | VLD | -Krasotkin +Serebrjakov (Střídání) | ||
49:02 | VLD | 2 | Taratunin, faul kolenem | |
49:18 | PET | 6:2 | Prochorkin (N. Gusev, Karpov) | |
58:18 | PET | 7:2 | Prochorkin (Karpov, Gavrikov) | |
59:42 | PET | 8:2 | Kuzmenko (Byvalcev) | |
Konec |
Novosibirsk – Kunlun 13:30 2:4
Barys – Chabarovsk 14:30 5:6
Minsk – Magnitogorsk 17:30 0:2
Jokerit – Čerepovec 17:30 4:0
Petrohrad – Vladivostok 17:30 8:2
Soči – Jaroslavl • po prodl. 17:30 3:2
Spartak Moskva – Jekatěrinburg • po prodl. 17:30 4:3
Viťaz – Čeljabinsk • po prodl. 17:30 3:4
Omsk – Dynamo Moskva 17:30 0:4
49:02
42:51
38:04
33:36
25:46
19:38
04:06