Portugalská Primeira Liga

Sporting Lisabon – GD Chaves

2:1

konec (1:0)

11.11.2018, 21:00 • Estádio José Alvalade, Lisabon (kapacita: 50.466 diváků) • 10. kolo • Jan Přikryl (@PrikrylJ)

Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 8:0. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 11:10.
Máme tu konec dnešního zápasu. Domácí si nakonec připisují "povinné" tři body i když se jejich výhra rozhodně nerodila lehce. Po prvním poločase vedli zásluhou BASE DOSTA. Ve druhém poločase přišel klíčový moment v 71. minutě, když byl hodně přísně vyloučen hostující BRUNO GALLO. V 81. minutě domácí stadion "zmrazil" nádhernou vyrovnávající brankou NILTINHO. Netrvalo ani dvě minuty a William si pomohl ve vápně faulem proti Dostovi a domácí dostali výhodu pokutového kopu se kterým naložil mazácky faulovaný BAS DOST. Zbytek zápasu se již poté dohrával. když měli po většinu míč na kopačkách domácí.

90+6

90+5

Střela Montera z levé strany protáhla Ricarda, následuje rohový kop.

90+4

Žlutou kartu dostává Paulinho (GD Chaves).

90+3

Na centr Gaspara si naskočil Fernandes, ten si ovšem pomohl faulem a hosté se mohou hnát dopředu.

90+2

Rohový kop po zákroku Marcaa.

90+1

Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Nani, přichází Josip Mišić.

90+1

Rozhodčí nastaví 5 minut.

90

Velká škoda pro Chaves. Na centr Paulinha nedosáhl nikdo z hostů.

89

Bruno Fernandes byl poslán k zemi, rozhodčí pískat nebude.

88

Hosté se snaží ještě něco vymyslet, ale o jednoho hráče míň se jim vyrovnání podaří těžko.

86

Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Bas Dost, přichází Fredy Montero.

86

86. Bas DOST - 2:1

86

Sporting Lisabon právě vstřelil branku!
Domácí si berou vedení zpět. Ricardo se snažil BASE DOSTA rozhodit ten se nenechal a uklidil míč na opačnou stranu než skákal Ricardo.