04.11.2018, 15:00 • Stadio Luigi Ferraris, Janov • 11. kolo • Michal Břuchanský

Tipsport: 2.94 3.18 2.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

84

Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Tomás Rincón, přichází Roberto Soriano.

82

Andrea Belotti na hattrick nedosáhne. Na posledních deset minut hry ho na trávníku nahrazuje jiný útočník Simone Zaza.

78

Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Gianluca Caprari, přichází Dawid Kownacki.

77

77. Armando IZZO - 1:4

77

FC Turín právě vstřelil branku!
Další zakončení už je gólové a o výhře Turína odteď není žádný pochyb! Berenguer si dal na čas s rozehrávkou rohového kopu. Centrovaný míč se v malém vápně poodrážel od několika hráčů a propadl až k ARMANDU IZZOVI, který jej zblízka uklidil do sítě.

71

71. Andrea Belotti (TUI)

71

Aina zachytil křižnou přihrávku a vyrazil do protiútoku. Zleva skvěle odcentroval na Belottiho, který pěkně vypálil rovnou z voleje, jenže zákrok Audera mu znemožnil radovat se z hattricku.

69

Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Iago Falqué, přichází Álex Berenguer.

65

65. Fabio QUAGLIARELLA - 1:3

65

Sampdoria právě vstřelila branku!
Domácí jsou zpátky ve hře! Salvatore Sirigu tragicky kopnutou penaltu vyrazil. Zakončovatel FABIO QUAGLIARELLA však rychle zareagoval a z dorážky se už nemýlil.

65

Fabio Quagliarella (UC Sampdoria) neproměňuje pokutový kop.

63

Bereszyński přihrával na pravý kraj velkého vápna Praetovi, kterého nedovoleně postrčil vedle něj běžící Baselli a je z toho pokutový kop pro Sampdorii!

56

56. Iago FALQUÉ - 0:3

56

Deset minut po začátku druhého poločasu už je asi rozhodnuto! Na začátku celé akce byl De Silvestriho centr, po kterém Aina nestřílel, ale hlavou posunul míč na lépe postaveného IAGA FALQUÉHO, jenž byl ve velmi dobré pozici a z penaltové značky propálil brankáře Audera.

53

Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Riccardo Saponara, přichází Grégoire Defrel.

50

Karol Linetty postupoval s míčem až těsně před šestnáctku. Nepovedené zakončení bylo ovlivněno faulem Meïtého, takže následuje žlutá karta a nadějný přímý kop.

43

43. Andrea BELOTTI - 0:2

43

Míč si na penaltový bod postavil sám faulovaný ANDREA BELOTTI, jenž nasměroval míč do levé strany a jelikož Audero tipl špatnou stranu, tak nemohl gólu na 0:2 nijak zabránit.

41

Belotti si svým náběhem mezi stopery řekl o nákop za obranu. Ten výborně zpracoval a ve vápně přepadl přes vybíhajícího brankáře Audera, který zavinil pokutový kop!

40

Taktický faul Albina Ekdala byl ohodnocen žlutou kartou. To opět vyvolalo v nervózním hledišti hodně nevole.

32

Rozhodčí Rocchi tasí žlutou kartu a ukazuje ji Tomási Rincónovi, který nechtěl být obehrán na kraji hřiště a jednoznačně fauloval Praeta.

15

Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Édgar Barreto, přichází Karol Linetty.

12

12. Andrea BELOTTI - 0:1

12

Hosté jsou v úvodu zápasu aktivnější a od dvanácté minuty vedou 1:0! Lorenzo De Silvestri měl znovu hodně času na centr a po přihrávce od Meïtého posadil míč na hlavu ANDREY BELOTTIHO, jenž ve výskoku zamířil ze svého pohledu k pravé tyči a Audero byl zcela bez šance.

11

Dennis Praet se snažil ve skluzu získat míč z kopaček rozběhnutého Izza. Dopustil se ale faulu a dokonce se to neobešlo bez žluté karty.

1:4

konec (0:2)

Branky: 65. Quagliarella – 12. Belotti (De Silvestri), 43. Belotti (pen.), 56. Falqué (Aina), 77. Izzo (Belotti)

Karty:   11. Praet (SMD), 40. Ekdal (SMD) – 32. Rincón (TUI), 50. Meïté (TUI)

Neproměněná penalta: 65. Quagliarella (SMD), brankář Sirigu zneškodnil

Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 6:7. Rohy: 0:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:24.

UC Sampdoria: Audero – Bereszyński, Tonelli, J. Andersen, Murru – Praet, Ekdal, É. Barreto (15. Linetty) – Saponara (53. Defrel) – Caprari (78. Kownacki), Quagliarella (C).
Náhradníci: Belec, Rafael Cabral – Colley, Defrel, A. Ferrari, Jankto, Kownacki, Linetty, G. Ramírez, Sala, J. Tavares, Vieira.

Turín FC: Sirigu – Izzo, N'Koulou, Djidji – De Silvestri, Meïté, Rincón (84. R. Soriano), Baselli, Aina – Falqué (69. Berenguer), Belotti (C) (82. Zaza).
Náhradníci: Ichazo, Rosati – Ansaldi, Berenguer, Bremer, Edera, Lukić, Moretti, Parigini, Lyanco, R. Soriano, Zaza.