04.11.2018, 15:00 • Stade de la Beaujoire, Nantes • 12. kolo • Michal Raška

Tipsport: 1.74 3.57 5.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (16:52:05)
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 10:0. Střely mimo: 3:3. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 10:13.
Je konec. Nantes dnes naprosto jednoznačně debaklem smetlo Guingamp 5:0.
První polovina zápasu nám toho moc nenabídla, ovšem ve 40. minutě se hostující obránce Traoré provinil faulem ve svém vápně. K pokutovému kopu se postavil právě faulovaný hráč Emiliano Sala, který potvrdil, že je skvělý střelec a zakončil pravé tyči a v tabulce střelců se posunul na druhé místo.
Ve druhé půli už to mělo celé v režii domácí mužstvo. V 63. minutě využil zmatku ve vápně Rongier a vypálil přesně k levé tyči. O sedm minut později se prezentoval krásným gólem zpoza vápna Touré. V 78. minutě to byla rovněž výstavní trefa, tentokráte z nohy Girotta. A nakonec v 84. minutě se podruhé prosadil a podesáté v letošní sezóně Sala, kterému míči doslova přistál na kolenou.

90

89

Domácí kontrolují závěr zápasu a mohou slavit.

87

Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Marcus Coco, přichází Matthias Phaeton.

85

Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Emiliano Sala, přichází Kalifa Coulibaly.

84

84. Emiliano SALA - 5:0

84

Nantes právě vstřelili branku!
Jsou to bůra a tento gól jde na triko brankáře Johnssona, který už toho má dost. Lucas Lima se dostal do vápna a nejprve proti němu hostující gólman vyběhl, poté se zastavil a couvl, a tak jej chtěl domácí hráč přelobovat, což se mu nepovedlo, jelikož brankář Johnsson dokázal vyrazil balón, ale to pouze do kolene EMILIANA SALY, který si tak připisuje desátou trefu v sezóně!

83

Opět je Nantes natlačené u šestnáctky soupeře a dál drží soupeře pod tlakem.

81

Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Andrei Girotto, přichází René Krhin.

79

Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Gabriel Boschilia, přichází Majeed Waris.

78

78. Andrei GIROTTO - 4:0

78

Tak to je fantastická trefa ANDREIE GIROTTA a tohle je na ručník pro Guingamp! Domácí hráč se dostal do zakončení pár metrů před vápnem a vypálil přesně k levé tyči! Asistence: Boschilia.

76

Guingamp se sice snaží něco vymyslet, ale je to marná snaha.

75

Hostující hráč to zkoušel po pravé straně, ale neprošel přes koncentrovanou obranu Nantes.

74

Posléze tak Guingamp získal rohový kop, po kterém přišel pokus Étienne Didota, který byl hodně špatný a na Stade de la Beaujoire nyní probíhá velké mexická vlna a domácí fanoušci jsou samozřejmě spokojeni s výkonem miláčků.

73

K exekuci přímého kopu se postavil Nicolas Benezet, který ale nastřelil jen postavenou zeď z domácích hráčů.

72

Nyní se ovšem domácí hráč provinil rukou a hosté získali přímý kop z dobré pozice.

71

Guingamp stále nevystřelil ani na bránu a celkově si připsal za sedmdesát minut dvě střely.

70

70. Abdoulaye TOURÉ - 3:0

70

Tak a je hotovo, jelikož domácí jdou do tříbrankového vedení! Opět nedokázala obrana Guingampu odkopnout míč, čehož využil ABDOULAYE TOURÉ, který se k němu dostal na hranici vápna a posléze na sílu prostřelil brankáře Johnssona, který si sice na balón sáhl, ale nevyrazil jej.

69

Domácí poslali skvělý centr z pravé strany, ale na zadní tyči nebyl nikdo, kdo by zakončoval.

68

Ciprian Tătăruşanu si pohlídal odskok míče po centru hostujícího hráče.

66

Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Guessouma Fofana, přichází Nathaël Julan.

65

Nyní byl zfaulován Diego Carlos a hra je opět přerušena.

63

63. Valentin RONGIER - 2:0

63

Domácí jdou zaslouženě do dvoubrankového vedení po parádní trefě! Vše začalo u toho, když se Sala snažil dostat míč do vápna z pravé strany, ovšem posléze ho hostující obránce odkopl velice špatně a všech zmatků uvnitř šestnáctky využil VALENTIN RONGIER, který vystřelil krásně do levé šibenice.

62

Nyní už se opět hraje a uvidíme co nám přinese posledních třicet minut zápasu.

60

Nyní se srazili dva hráči a na hrací ploše jsou lékaři.

59

Jordan Ikoko se skvěle dostal dopředu po levé straně, ale míč do vápna neprostrčil.

57

Gabriel Boschilia to zkoušel zpoza vápna, ovšem s jeho pokusem si věděl rady Karl-Johan Johnsson.

56

Posléze se ale dopředu dostali opět domácí, ale centr z levé strany jen prosvištěl vápnem na druhou stranu.

55

Domácí gólman Ciprian Tătăruşanu dost podcenil situaci a nebýt obránce Nantes, tak by se Guingamp dostalo do velké šance.

54

Ovšem posléze se domácí hráč Diego Carlos provinil útočným faulem.

53

Emiliano Sala se dostal do vápna a zkoušel odcentrovat, ovšem jeho pokus byl zblokován a následuje rohový kop pro Guingamp.

52

Emiliano Sala a Anthony Limbombe šli opět k zemi, kteří v první půli padali až nadmíru a tentokrát jim na to sudí neskočil.

51

Nantes získalo rohový kop z pravé strany, po kterém to zkoušel patičkou domácí hráč, ale gólman Karl-Johan Johnsson byl připraven.

50

Posléze přišel faul z domácí strany a následně získal Guingamp autové vhazování na polovině soupeře.

48

Nantes drží míč ve středu hrací plochy a snaží se něco vymyslet.

46

Druhý poločas začne přibližně v 16:03.
První poločas je u konce a Nantes zatím vede zaslouženě 1:0. První polovin zápasu nám toho moc nenabídla, ovšem ve 40. minutě se hostující obránce Traoré provinil faulem ve svém vápně. K pokutovému kopu se postavil právě faulovaný hráč Emiliano Sala, který potvrdil, že je skvělý střelec a zakončil pravé tyči a v tabulce střelců se posunul na druhé místo.

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+3

45+3

Místo centru přišla skvělá přihrávka na Gabriela Boschiliu, ale ten přestřelil.

45+2

Anthony Limbombe svým pádem získal volný kop pro Nantes a uvidíme, jestli domácí vstřelí druhou branku do šatny.

45+1

Guingamp nyní získal rohový kop, po kterém to zkoušel hostující hráč nůžkami, ale ty šly nad bránu.

45

Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.

43

43. Emiliano SALA - 1:0

43

Domácí jdou do vedení! K pokutovému kopu se postavil EMILIANO SALA, který zakončil bezpečně k pravé tyči, zatímco brankář Johnsson šel na druhou stranu. Nantes tak jdou před přestávkou do vedení!

41

Hosté sice reklamují tuto penaltu a diskutují s rozhodčím Jérôme Brisardem.

41

Žlutou kartu dostává Cheik Traoré (EA Guingamp).

40

40. Penaltový faul Traorého.

40

Byla nařízena penalta pro Nantes.

38

Posléze hosté odkopli míč do bezpečí a nebezpečí z domácí strany tak nepřišlo.

37

37. Limbombe vypálil vedle brány.

37

Limbombe měl na kopačce úvodní branku, ale jeho pokus uvnitř vápna skončila sražen těsně vedle brány, ovšem Nantes získalo rohový kop.

36

Ojojoj, domácí gólman Ciprian Tătăruşanu hodně zavařil svému týmu, když mu míč vypadl z rukou po jednoduchém centru, ale hostující útočník byl málo důrazný.

35

Domácí hráč zariskoval a dopředu se tak dostal Guingamp, ovšem následná střela byla zblokována a je to tak rohový kop.

34

Už to vypadalo na dobrou akci hostujícího mužstva, ale Nicolasu Benezetovi se nepodařilo odcentrovat z pravé strany podle představ.

33

Ovšem následný volný kop rovněž nic vážnějšího nepřinesl a u balónu tak bude hostující tým.

32

Nyní Ludovic Blas přišlápl kotník protihráči a uviděl žlutou kartu.

32

Následně přišel faul z hostující strany a u míče bude opět Nantes.

31

Nyní se chtěl prodrat dopředu domácí útočník, ale pomohl si rukou, což hlavní sudí moc dobře viděl.

30

Jak se očekávalo, tak branky zatím moc nepadají a stav je stále bezbrankový.

29

Nyní spadl Emiliano Sala, ovšem rozhodčí ho pouze varoval, že by příště mohl dostat žlutou kartu za simulování.

27

Ovšem ani tento centr nepřinesl nic zajímavého a u balónu tak budou hosté.

26

Guessouma Fofana poslal k zemi Limbombeho a Nantes získalo volný kop.

24

Abdoulaye Touré byl zfaulován a netváří se nyní dvakrát dobře, jelikož prožívá bolest, když mu přistály kolíky na kotníku.

23

Domácí hráč ještě získal míč na své polovině a snaží se něco vymyslet.

22

Nantes se dostalo do rychlého brejku, ale následný centr už byl zblokován.

21

Opět hostující tým získal rohový kop, ovšem produktivita Guingampu není zrovna dobrá a i proto se nachází na posledním místě tabulky.

20

Ovšem ani tato standardní situace Guingampu nic vážnějšího nepřinesla a u míče tak bude domácí mužstvo.

19

Posléze byl centr odvrácen domácími hráči a následuje tak rohový kop pro Guingamp.

18

Nyní přišel faul z domácí strany a Guingamp získal volný kop z levé strany.

16

Po centru z rohu se sice dostal domácí hráč do zakončení, ale minul soupeřovu svatyni.

15

Posléze vyslal domácí Anthony Limbombe krásný centr z levé strany, ale ten zachytila hostující obrana a následuje rohový kop pro Nantes.

14

Hosté se pokoušeli něco vymyslet na pravé straně, ale nic vážnějšího z toho ani tentokrát nebylo.

13

Nyní Guingamp získal autové vhazování na polovině soupeře, ale zatím utkání nemá žádné větší tempo.

11

Guingamp sice získal volný kop, ale nic vážnějšího z toho nebylo, jelikož si domácí tým poradil s tímto míčem.

10

A nakonec skončil míč jen vedle hostující brány a bude to tak odkop od brány Johnssona.

9

Posléze ale přišla chyby v rozehrávce hostů a dopředu mohli jít domácí, ale tam byla rovněž nepřesná přihrávka.

7

Zatím není k vidění nějaké velké tempo a u míče je spíše Guingamp.

5

Posléze skončil balón jen za hostující svatyní a Johnsson tak má odkop od své brány.

4

Centr Nantes z levé strany byl nebezpečný, ale nakonec skončil pouze u obrany Guingampu.

2

Nákop hostů skončil pouze u domácího brankáře.

1

FC Nantes: Tătăruşanu – Kwateng, Pallois, Diego Carlos, Lucas Lima – A. Touré, Girotto, Rongier (C) – Boschilia, Sala, Limbombe.
Náhradníci: Dupé – K. Coulibaly, Evangelista, Mbodji, Krhin, Fábio, Waris.

EA Guingamp: Johnsson – Sorbon, Kerbrat (C), Eboa Eboa, Traoré, Ikoko – Blas, Fofana, Didot, Benezet – Coco.
Náhradníci: Caillard – Julan, Ngbakoto, Phaeton, Phiri, Rebocho, Tabanou.

Rozhodčí: Jérôme Brisard – François Boudikian, Benjamin Pages.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

EA Guingamp:

Pro Guingamp se tato sezóna zatím nevyvíjí moc dobře, jelikož je momentálně na poslední dvacáté příčce se sedmi body a skóre 7:19. Velice zajímavé ovšem je, že Guingamp neprohrál v posledních pěti zápasech, protože hned prvních šest kol nezískal ani bod a možná to tak vypadá na lepší časy. V posledním utkání přivítal před 13 643 diváky Štrasburk a hned v 6. minutě rozveselil diváky Benezet. V 77. minutě mohli hosté srovnat, ale Lala neproměnil penaltu. Hosté se ale nakonec dočkali až v 89. minutě, když se trefil Zohi a utkání skončilo remízou 1:1. Nejlepšími střelci jsou se třemi góly Benezet a Thuram. Hlavním trenérem je Antoine Kombouaré.
FC Nantes:

Nantes je momentálně na patnáctém místě s dvanácti body a skóre 14:17. V posledním zápase zavítalo na půdu Amiens, kde se před 11 384 diváky prosadil v 15. minutě Boschilia a hosté šli do vedení. V 71. minutě zvýšil vedení Sala. V 81. minutě sice vstřelili gól domácí, ale následně už branka nepadla a Nantes si připsalo výhru 2:1 a prodloužilo vítěznou šňůru na dvě výhry. Nejlepším střelcem je s osmi góly Sala. Hlavním trenérem je Vahid Halilhodžić.
Ve 12. kole francouzské Ligue 1 se proti sobě utkají týmy FC Nantes a EA Guingamp. V posledním vzájemném zápase se proti sobě tato mužstva utkala minulou sezónu na půdě Guingampu, kde ovšem Nantes vyhrálo jasně 3:0. Dnes se bude hrát na Stade de la Beaujoire v Nantes. Tento stadion nabídne kapacitu pro 37 473 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Jérôme Brisard a jeho asistenti François Boudikian a Benjamin Pages. Úvodní výkop je naplánován na 15:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

5:0

konec (1:0)

Branky: 43. Sala (pen.), 63. Rongier, 70. A. Touré, 78. Girotto (Boschilia), 84. Sala

Karty:   32. Blas (GUG), 41. Traoré (GUG)

FC Nantes: Tătăruşanu – Kwateng, Pallois, Diego Carlos, Lucas Lima – A. Touré, Girotto (81. Krhin), Rongier (C) – Boschilia (79. Waris), Sala (85. K. Coulibaly), Limbombe.

EA Guingamp: Johnsson – Sorbon, Kerbrat (C), Eboa Eboa, Traoré, Ikoko – Blas, Fofana (66. Julan), Didot, Benezet – Coco (87. Phaeton).

Rozhodčí: Jérôme Brisard – François Boudikian, Benjamin Pages