Juniorská liga – Čechy

FC Hradec Králové – FK Mladá Boleslav

1:1

konec (0:0)

04.11.2018, 11:00 • hřiště SA Slavia, Hradec Králové • 14. kolo • Karel Jedlička

Tipsport: 2.55 4.1 1.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 8:2. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 15:18. (12:51:21)
Mladoboleslavští junioři potvrdili v zápase, který směřoval 75 minut k bezbrankové remíze, ale nakonec přinesl dramatický závěr, neporazitelnost na venkovních hřištích. V tabulce však klesli na třetí místo o skóre za Slovan Liberec. Domácí budou bod jistě brát, i když v předposlední minutě je jen centimetry dělily od vítězství.

90

90

Střelce vyrovnávací branky Dominika Bičiště nahrazuje Daniel Kocour.

89

Pobyt domácích poblíž boleslavské šestnáctky obrana Středočechů nakonec přerušila a získává míč do držení.

88

Mladá Boleslav poprvé střídá, místo Davida Nováka nastupuje David Krčmář.

88

Vzápětí mohli hosté inkasovat podruhé, Mikulce zachránila nastřelená tyč!

87

Hradec Králové právě vstřelil branku!
Tři minuty před koncem se domácím podařilo vyrovnat a jsou blízko zisku bodů proti favorizované Boleslavi. Šťastným střelcem je DOMINIK BIČIŠTĚ.

83

Závěr zápasu má spád, v téže minutě se vrhli dopředu domácí a také Mikulec musel předvést své umění.

83

Do otevřené obrany Mladé Boleslavi vyhovuje útočit, na Macha mířila další střela.

82

Hned po výkopu následoval bleskový útok domácích a nebezpečná střela, letící těsně vedle boleslavské branky.

82

Hosté mohli z brejku zvýšit, Mach však v tomto případě zasahuje a střelu chytá.

81

Domácí se zahnali nepřesným nákopem do zámezí, Mikulec nespěchá s rozehrávkou.

80

Hradeckou akci přerušují hosté odkopem do zámezí.

79

Domácí se zatím nemohou dostat k odpovědi, Boleslav dobře brání nejtěsnější náskok a nepouští je na dostřel.

77

Hradec Králové mění krajánky, místo Davida Gjinollariho přichází na plac Gazar Dermedjan.

75

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Tak přece jen čtvrt hodiny před koncem začíná potvrzovat celek z města automobilů pověst nejlepšího mužstva juniorské ligy na venkovních hřištích a jde do vedení. Autorem gólu je nejzkušenější hráč na trávníku JIŘÍ VALENTA.

74

Odkopává se od Machovy brány, zápas směřuje k bezbrankové remíze. Uvidíme, zda někdo ze soupeřů dokáže osud ještě zlomit.

72

Trestný kop však končí na hradecké zdi a domácí okamžitě míří do rychlého kontru, který je zakončen nepřesnou ranou.

71

Teď je tu naopak standardka 30 metrů od brány pro FK Mladá Boleslav.

70

Na žluté karty je vyrovnáno a i z mladoboleslavské strany přichází trest za útočný faul pro Jiřího Valentu.

68

Boleslavi se nepovedlo dotáhnout následný útok a o míč přišla.

67

Rozhodčí Slabý poprvé sahá do kapsičky a ukazuje Janu Vobejdovi (FC Hradec Králové) žlutou kartu za faul na útočné polovině hřiště.

64

Boj o střed hřiště pokračuje ve stylu faul – nepřesná přihrávka – aut – faul.

62

Východočeši se postupnou kombinací dostali ke střele, která však postrádala přesnost a tak následuje jen odkop brankáře Mikulce.

60

Místo Josefa Lockera nastupuje v dresu FC Hradec Králové do hry Václav Střelec.

58

Hra je rozkouskovaná častými fauly. Ani jedno z mužstev zatím nedokáže nabídnuté standardky v tomto chudém zápase využít ke gólové šanci.

56

Domácí se ubránili standardní situaci a zakopávají míč do autu.

55

Hosté převzali iniciativu a jejich sražený centr končí rohovým kopem.

53

Černobílí však ztratili míč a ještě faulovali.

52

Jemně tečovaná střela jednoho z hráčů Hradce Králové letí vedle boleslavské brány a tak se domácí dočkají druhého rohu.

50

Hradecká defenzíva zastavila střelecký pokus hostů.

49

Dnešní utkání sleduje 54 diváků.

48

Boleslavská obrana odolala, Hradec však zůstává u míče a kombinuje na půlce.

48

Přímý kop zhruba 30 metrů od brány pro domácí fotbalisty.

46

Úvodních 45 minut na stadiónu královéhradecké Slavie nepřineslo žádnou branku a i málo nebezpečných momentů. Boleslav je na venkovních hřištích letos neporažená a zatím drží čisté konto i zde.
Statistiky:
Držení míče 49% – 51%, střely na bránu 1:1, střely mimo 4:1, rohy 1:1, fauly 7:12, ofsajdy 2:0.

45+1

45

V závěru poločasu je aktivnější hostující mužstvo, nyní však Boleslav zakopává míč do zámezí kvůli dalšímu ošetřování zraněného hráče.

44

Ještě před přestávkou nuceně střídá FC Hradec Králové: zraněného Tomáše Hynka nahrazuje Jakub Petřík.

43

Stejně jako v případě domácích, ani Boleslavským se z rohu nepodařilo ohrozit soupeřovu bránu. Votroci odkopávají do zámezí poblíž půlící čáry.

42

A domácí museli nebezpečnou útočnou akci přerušit za cenu rohového kopu.

41

Hra pokračuje, Boleslav postupnou rozehrávkou přímého kopu míří dopředu.

40

Rozhodčí Slabý přerušuje hru, jeden z fotbalistů Mladé Boleslavi je ošetřován přímo na hřišti.

36

Střela z dálky letí mimo mladoboleslavskou branku.

35

Brejk středočeského celku však končí útočným faulem.

34

Boleslavští se snadno ubránili a domácí byli rádi, že jejich rodící se protiútok odvrátili do zámezí.

34

První roh v zápase si kopnou hráči Hradce Králové.

32

V rychlém sledu druhé postavení mimo hru černobílých barev.

31

Votroci teď zatápějí boleslavské obraně, jenže si nepohlídali ofsajd a musejí spěchat zpátky na vlastní polovinu.

28

Centr však k ničemu nevedl, do protiútoku míří naopak fotbalisté Hradce a podařilo se jim zakončit. Na čáře úspěšně zasáhl Petr Mikulec.

28

Volný přímý kop budou zahrávat ze strany fotbalisté z města automobilů.

25

Hradečtí zaútočili, první střelecký pokus hostující obrana zablokovala, dorážka pak mířila vedle Mikulcovy svatyně.

24

První ostrý zákrok proti střele mezi tyče si připisuje královéhradecký gólman.

21

Míč si na malé vápno k odkopu od brány staví Ondřej Mach.

19

Jeden z hostujících fotbalistů napřáhl ke střele, která byla zblokovaná a tak před Macha neprošla. Boleslav získává pouze vhazování.

16

Ani Boleslavským se nepodařilo dovést svou akci do zakončení.

14

Kombinace Hradce k cíli nevedla, hosté zakopávají do autu. Zatím stále ani jeden z brankářů nemusel zasahovat.

10

Útočný faul Hradce, následován o pár vteřin později dalším a přímý kop Boleslavi se posouvá blíže domácí brance.

8

První střelecký pokus Votroků letí mimo Mikulcovu bránu.

6

Zatím se hraje bez šancí mezi šestnáctkami.

3

Hra je záhy přerušena kvůli ošetřování jednoho z hráčů, po chvíli se bude pokračovat.

2

První útok Hradce končí jen odkopem od mladoboleslavské brány.

1

FC Hradec Králové: Mach – Miker, Gjinollari, Kundrt, Bičiště, Soukeník, Hynek, Vobejda, Locker, Finěk, Voroběv
Náhradníci: Šeba – Petřík, Dermedjan, Střelec, Kocour, Šedivý

FK Mladá Boleslav: Mikulec – Zabilanský, Toml, Král, Rudzan – Dib, Komárek – Novák, Valenta, Kopa – Šimon
Náhradníci: Truksa – Krčmář, Komma, Vrána

Rozhodčí: Slabý – Horák, Lakomý.
Domácím fotbalistům FC Hradec Králové patří v tabulce Juniorské ligy deváté místo se 14 body a skóre 29:28. Nejlepším střelcem je s 6 góly Jiří Miker.
Favoritem střetnutí bude hostující Mladá Boleslav, která má 26 bodů a skóre 26:18. Po 13. kole se nacházela hned za vedoucí Spartou, včerejší výhrou v Plzni ji na druhém místě prozatím vystřídal Slovan Liberec. Z boleslavského kádru nastřílel nejvíce – pět gólů Daniel Novák.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

1:1

konec (0:0)

Branky: 87. Bičiště – 75. Valenta

Karty:   67. Vobejda (HKR) – 70. Valenta (MBL)

Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 8:2. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 15:18.

FC Hradec Králové: Mach – Finěk, Kundrt, Locker (60. Střelec), Gjinollari (77. Dermedjan) – Miker, Vobejda, Soukeník, Hynek (44. Petřík) – Bičiště (90. Kocour), Voroběv
Náhradníci: Šeba

FK Mladá Boleslav: Mikulec – Zabilanský, Toml, Král, Rudzan – Dib, Komárek – Novák (88. Krčmář), Valenta, Kopa – Šimon
Náhradníci: Truksa – Komma, Vrána

Rozhodčí: Slabý – Horák, Lakomý