FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

SK Dynamo Č. Budějovice – FC Vysočina Jihlava

2:0

konec (0:0)

04.11.2018, 17:00 • Fotbalový stadion Střelecký ostrov, České Budějovice • 14. kolo • Pavel Kortus ml. (@KortusPavel)

Tipsport: 2.21 3.4 3.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+1

Dynamo právě vstřelilo branku!
Byť nastavení bude trvat ještě osm minut, tak je blízko rozhodnutí! Mršič nacentroval na hranici vápna na Javorka, jeho skákavou ránu sledoval RÓBERT KOVAĽ, který po pár vteřinách na hřišti usměrnil míč do sítě!

49

Třetí roh během jediné minuty přenesl první gól dnešního šlágru! Domácí rozehráli na krátko, Havelkův centr našel na penaltě ukázkově naskočeného DAVIDA LEDECKÉHO a českobudějovický kanonýr a nejlepší střelec soutěže přidává svůj desátý zásah v sezoně!