po penal. (3:2) (0:0)

31.10.2018, 21:05 • Stade de Roudourou, Guingamp • Osmifinále • Jakub Kopřiva

Tipsport: 2.93 2.97 2.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, hezký večer či dobrou noc. (23:07:54)
Je rozhodnuto. V základní hrací době branka nepadla a protože v penaltové loterii byl úspěšnější domácí celek, tak postupuje do další fáze francouzského poháru. Angers, které bylo favoritem tohoto duelu, naopak v poháru končí.

Střílení penalt začíná.
Utkání mezi Guingampem a Angers branku nakonec nenabídlo, duel tedy skončil 0:0 a protože někdo dnes postoupit musí, tak o tom rozhodnou pokutové kopy. Penalty začnou za několik málo minut.

90+3

Druhý poločas skončil.

90+2

Z rohu ale nic nebylo a je konec, jdeme na penalty!

90+2

Tak ještě jeden rohový kop pro domácí.

90+1

Rozhodčí přidal dvě minuty. Pokud branka nepadne, tak o postupujícím rozhodnou pokutové kopy.

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88

Další akci domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

86

Ale ani tentokrát domácí neohrozili branku soupeře. Vypadá to, že v základní hrací době se branky nedočkáme.

85

Rohový kop pro domácí Guingamp.

83

Hosté se snaží a tlačí se neustále dopředu, ale nemohou se dostat do zakončení. Domácí obrana funguje na jedničku.

81

Deset minut mají oba celky na to, aby tento duel rozhodly.

79

Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Rebocho, přichází Blas.

77

Angers přidalo a nyní je jasně lepším týmem. Domácí se pouze brání, ale zatím úspěšně.

75

Hosté zahrávali další rohový kop, ale ani ten nic nepřinesl a od své branky bude rozehrávat Caillard.

73

Nakonec z toho byla jen další nepřesná přihrávka, která celou akci zastavila.

72

Hosté se usadili na polovině Guingampu a snaží se něco vymyslet, tak uvidíme, co z toho bude.

70

Je před námi posledních dvacet minut a myslím si, že pokud se dočkáme branky, tak bude postupová.

68

Domácí zahrávali už šestý rohový kop, ale Angers se znovu ubránilo a ani z tohoto rohu nic nebylo.

67

Je tu další rohový kop pro domácí celek.

65

Viděli jsme devět rohových kopů, ale ani z jednoho nic nebylo.

64

Domácí vybojovali rohový kop.

63

Ani z tohoto rohu hosté nic nevytěžili. Nyní jsou na tahu domácí, kteří se tlačí dopředu.

62

Rohový kop pro Angers, které přidalo směrem dopředu a je to znát.

60

Je před námi posledních zhruba třicet minutek a na první branku i nadále čekáme, takže je jasné, že konec utkání bude ještě hodně zajímavý.

58

Konečně sledujeme zajímavé útočné akce. Po dalším výpadu zakončoval hostující Mangani, ale i jeho ráně pár decimetrů chybělo.

56

Rohové kopy se ale ani jednomu celku nedaří. Angers se ubránilo, drží míč a nikam nepospíchá.

55

A po rychlé akci pálil Traoré, ale Bocuher byl připraven a míč vyrazil na rohový kop.

54

Nyní nedočkáme. Domácí se ubránili a pospíchají dopředu.

53

Je tu další rohový kop pro hosty. Dočkáme se úvodní branky?

52

Jen upřesním, že vítěz tohoto utkání postupuje do dalšího kola poháru, hraje se pouze na jeden zápas.

51

Ale ani hostující celek nic nevymyslel. Guingamp tak hraje s Angers stále bez branek.

50

Po bleskové akci je tu rohový kop, tentokrát ale pro Angers.

49

Tak nakonec se rohový kop nezahrával, protože domácí hráč se přiznal, že míč tečoval a od své branky tak rozehrával Boucher.

48

Rohový kop pro domácí.

47

Domácí vstoupili do druhého poločasu aktivně, tak uvidíme, zda něco kloudného vymyslí.

46

Druhý poločas začne přibližně v 22:06 hodin.
První poločas mezi Guingampem a Angers je za námi. Sledujeme velmi opatrný duel, který zatím nenabídl ani jednu střelu na branku a stav je tedy stále 0:0. Uvidíme, co nám hráči předvedou ve druhém dějství a zda se konečně dočkáme nějaké zajímavé příležitosti.

45+1

45

Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

42

Domácí kombinovali na polovině soupeře, ale nakonec se k ničemu nedostali. Oba týmy zatím velmi dobře brání.

40

První poločas se blíží ke svému konci a vypadá to, že na úvodní branku si budeme muset počkat do druhého dějství.

38

Po rohu se do zakončení dostal střídající Julan, ale on neuspěl. Rozehrávat tak bude Boucher.

37

Rohový kop pro Guingamp.

35

Stále se na trávníku nic zajímavého neděje. Ani jeden celek nechce udělat chybu a je to pořád velmi opatrné.

32

Své střelecké štěstí vyzkoušel i hostující Pavlovič, ale ani jeho projektil se neujal.

30

Ale ani ze svého druhého rohu domácí nic nevytěžili a stav utkání se tedy nemění.

29

27

Domácí to zkusili po pravé straně, ale byl z toho jen další nepřesný centr.

25

Do zakončení se dostal domácí Phiri, ale ani jeho rána se neujala. Těch nepřesností je zatím opravdu hodně.

23

Po rohu se jeden z hráčů prodral do zakončení, ale tomu scházela přesnost a rozehrávat od své branky tak bude Caillard.

22

Po delší době se dopředu vydali hosté a na sebe to vzal Andreu. Rána jeho byla zblokována a je tu rohový kop pro Angers.

20

Je za námi úvodních dvacet minut a moc jsme toho zatím neviděli. Konkrétně ani jednu šanci, dokonce ani jednu střelu na branku a stav je tedy stále 0:0.

18

Po zisku míče šli hosté do přečíslení, ale nevyřešili to dobře a k zakončení se žádný z hráčů nakonec vůbec nedostal.

16

Domácí to zkusili po pravé, pak i po levé straně, ale ani z jedné akce nic nebylo.

15

Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Rodelin, přichází Julan.

15

Guingamp přidal a nyní je jasně lepším týmem, tak uvidíme, zda z toho něco vytěží.

13

Po centru se do zakončení dostal domácí Rodelin, ale jeho rána přesná nebyla a Boucher zasahovat nemusel.

12

Domácí celek vybojoval první rohový kop v tomto utkání.

11

Tak zatím to žádná ofenzivní show tedy rozhodně není. Na první střelu na branku stále čekáme a vlastně čekáme i na první kloudnou útočnou akci.

9

Na straně hostů to vzal nyní na sebe záložník N'Doye, ale nezvládl přihrávku a poslal míč jen do zámezí.

7

O něco málo aktivnější jsou domácí fotbalisté, kteří se více tlačí dopředu, ale na dostřel hostující branky se zatím nedostali.

5

A stále je to velmi opatrné a vše podstatné se odehrává hlavně uprostřed hrací plochy. Na první šanci stále čekáme.

3

Ale ani hostům první akce nevyšly. Začátek utkání je velmi opatrný a myslím si, že dnes to žádná divočina nebude a moc branek nejspíše neuvidíme.

1

Jako první se dopředu vydali domácí, ale nic nevymysleli a na tahu je tak celek Angers.

1

EA Guingamp: Caillard – Traoré, Eboa, Koita, Pedro Rebocho, Tabanou – Rodelin, Fofana, Phiri, Coco – N'Gbakoto
Náhradníci: Johnsson, Blas, Ako, Phaeton, Julan, Sorbon, Boudjemaa

Angers SCO: Boucher – Manceau, Pavlović, Mouanga, Andreu – Fulgini, N'Doye, Santamaría, Mangani, Tait – Cristian López
Náhradníci: Mandrea, Bahoken, Capelle, Doré, Bertrand, Thomas, Kanga

Rozhodčí: Abed – Danos, Berchebru.
Utkání začíná ve 21:05 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte zápas ujít.
Pro oba celky je to vůbec první pohárové utkání v této sezoně. Když se podíváme na ligovou tabulku, protože oba celky hrají Ligue 1, tedy nejvyšší francouzskou ligu, tak zjistíme, že lépe je na tom Angers, které zatím získalo 12 bodů a je na dvanácté pozici. Domácí Guingamp se v lize hodně trápí. Po jedenácti kolech má pouze 7 bodů a je zcela poslední. Guingamp má problémy hlavně v útoku, protože zatím v lize dal pouze 7 branek a to je nejméně ze všech celků, tak uvidíme, jak si povedou týmy dnes.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Na programu je dnes také Francouzský pohár a my budeme sledovat duel mezi Guingampem a Angers. Mírným favoritem je domácí celek, ale tento duel může dopadnout opravdu jakkoliv.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.