po penal. (3:2) (0:0)

31.10.2018, 21:05 • Stade de Roudourou, Guingamp • Osmifinále • Jakub Kopřiva

Tipsport: 2.93 2.97 2.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, hezký večer či dobrou noc. (23:07:54)
Je rozhodnuto. V základní hrací době branka nepadla a protože v penaltové loterii byl úspěšnější domácí celek, tak postupuje do další fáze francouzského poháru. Angers, které bylo favoritem tohoto duelu, naopak v poháru končí.

Střílení penalt začíná.
Utkání mezi Guingampem a Angers branku nakonec nenabídlo, duel tedy skončil 0:0 a protože někdo dnes postoupit musí, tak o tom rozhodnou pokutové kopy. Penalty začnou za několik málo minut.

90+3

Druhý poločas skončil.

90+2

Z rohu ale nic nebylo a je konec, jdeme na penalty!

90+2

Tak ještě jeden rohový kop pro domácí.

90+1

Rozhodčí přidal dvě minuty. Pokud branka nepadne, tak o postupujícím rozhodnou pokutové kopy.