2:5

konec (0:2, 1:2, 1:1)

21.10.2018, 17:30 • 14. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 4.38 5.6 1.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hostují celek potvrdil roli favorita a vyhrává tento zápas 5:2, Zvolenu vyšla první a druhá třetina, po těchto částech hry vedl 4:1. Ve třetí třetině padly dva góly, po jednom na každé straně. Hostující celek se dostává na první místo v tabulce. (19:50:34)

59:31

Ještě jedno vhazování ve středním pásmu po ofsajdu domácího celku.

59:00

Za skandovaného potlesku se dostáváme do poslední minuty zápasu.

58:55

Tvrdá rána od modré čáry minula hostující branku.

58:40

58:25

Vyloučení v týmu HKM Zvolen (Michal Chovan – 2 min., podrážení).

58:21

Sledujeme poklidný závěr zápasu.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry v tomto zápase. Hosté hrají přesilovku, kombinují v útočném pásmu.

56:40

Vyloučení v týmu HC 07 Detva (Peter Valent – 2 min., nadměrná tvrdost).

56:00

Hostující brankář Tomek nadvakrát musel zasahovat proti šancím soupeře. Uspěl, a tak jeho tým vede o tři branky.

54:56

Zvolen právě vstřelil branku!
Bleskově odpovídá hostující celek. Vandas a Handovský se dostali do přečíslení. Vandas přenechal kotouč LUKÁŠI HANDLOVSKÉMU. Někdejší hráč Ústí nad Labem zvolil střelu po ledě, na kterou skákající brankář Petrík nedosáhl. Asistence: Michael Vandas.

54:16

Tým Detva právě vstřelil branku! Domácí celek se dokázal dostat do útočného pásma, a tak snižuje. MATÚŠ CHOVAN se po přihrávce Valenta opřel do kotouče a od modré čáry prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Peter Valent, Tibenský.

54:00

Chovan rozehrává od své branky, mnoho času už na zdramatizování zápasu jeho spoluhráči nemají.

53:26

V poklidném tempu se zápas dohrává, hostující celek vede o tři branky, a tak míří poměrně snadno za výhrou v tomto zápase.

52:30

Petrík nyní předvedl dva velmi dobré zákroky, Poyhonen pálil z mezikruží. Jeho tvrdá rána byla zastavená brankářem.

50:46

Petrik byl pozorný, zasahovat ale nemusel, rána hostujícího hráče byla zblokovaná.

50:23

Zvolen hraje přesilovku, ale nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma.

2:5

Branky a nahrávky: 35. Murček (Puliš, Chovan), 55. Chovan (Valent, Tibenský) – 6. Lušňák (Vandane, Špirko), 10. Vandas (Halama), 25. Chovan (Handovský, Vandane), 34. Kytnár (Chovan, Zuzin), 55. Handlovský (Vandas)

HK Detva: Petrík (Riečický) – Mart. Chovan, Kuklev, Gachulinec, P. Hraško, F. Fekiač, Sládok, Hedera, Šimon – Puliš, Matúš Chovan, Yakutsenya – Král, Murček, Ščurko – J. Žilka, V. Fekiač, Mart. Ďaloga – M. Surový, P. Valent, Tibenský

HKM Zvolen: Tomek (Skapski ) – Vandane, Ulrych, Zeleňák, D. Ružička, Drgoň, Poyhonen, Dubina – Handlovský, Špirko, Vandas – Šišovský, M. Halama, Lušňák – P. Zuzin, Kytnár, Mich. Chovan – P. Halama, S. Petráš, Andrisík

Rozhodčí: Stano, Jonák – Šefčík, Kacej – Čavojský

04:24 DTV 2 Gachulinec, držení
05:52 ZVO 0:1 Lušňák (Vandane, Špirko)
07:11 ZVO 2 Zuzin, sekání
09:20 ZVO 0:2 Vandas (Halama)
10:15 ZVO 2 Zuzin, hákování