6:4

konec (0:0, 2:1, 4:3)

21.10.2018, 17:00 • Ostravar aréna • 12. kolo • Monika Baloghová

Tipsport: 2.45 4.2 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pokud jste fanoušky Vítkovic, užijte si vítězný večer, ostatním přeji pěkný zbytek neděle a u dalších onlajnů se budu na Vás těšit – na počtenou. (19:48:26)
Je dobojováno. Vítkovičtí po čtyřech prohrách okusili pocit vítězství, navíc proti rozjetému Liberci. K údivu fanoušků dokonce dokázali několikrát využít přesilovku a vstřelili poměrně vysoký počet gólů. Gólově nejzajímavější třetina byla až ta poslední, kdy se hráči obou týmů utrhli a vstřelili v ní hned sedm branek. Liberečtí v této poslední třetině mohutně zabrali, hlavně v její druhé polovině a v přesilovkách, prakticky se neodlepili od Bartošákovy klece, ale ten měl společně se svými spoluhráči jasný cíl, a tím byla výhra. Kdyby liberečtí zabrali podstatně dříve, mohli se teď z bodů těšit oni. Na kdyby se však nehraje , a tak tři body zůstávají zcela zaslouženě v Ostravě.

59:50

Domácí posílají puk na opuštěnou klec, ale mimo. Will se vrací zpět na své pozici.

59:50

Bartošák ukryl puk ve své výstroji, hra je přerušena.

59:40

Dnešní utkání sleduje 4 539 diváků.

59:28

Obrovský závar před domácí brankou, Bartošák však silou vůle brání svou klec.

59:07

Ševcova střela od modré Bartošáka nepřekvapila.

58:45

Will je na střídačce, hosté hrají přesilovku 6 na 4.

58:38

Tygři v pásmu, stahují se těsně k brance.

58:18

Vítkovičtí vyhazují puk do bezpečí.

57:55

Liberec hraje ještě klasickou přesilovku 5 na 4.

57:55

57:55 Petr JELÍNEK - 6:4

57:55

Liberec právě vstřelil branku!
První dobré šanci ještě Výtisk zabránil, ale po přihrávce Hudáčka skóroval PETR JELÍNEK tváří v tvář Bartošákovi – 6:4. Asistence: Libor Hudáček, Marek Kvapil.

57:50

Ševc od modré zdatně rozděluje puky.

57:41

Domácí budou hrát ve třech, za podrážení je potrestán Zdráhal.

6:4

Branky a nahrávky: 26. D. Květoň (Š. Stránský, Šidlík), 33. Hrbas (O. Roman), 42. O. Roman (Lev), 42. P. Zdráhal (Š. Stránský, D. Květoň), 49. Tybor (O. Roman, Schleiss), 52. Š. Stránský (P. Zdráhal) – 38. L. Hudáček (M. Kvapil), 51. P. Jelínek (L. Hudáček, M. Kvapil), 52. Havlín (Lakatoš), 58. P. Jelínek (L. Hudáček, M. Kvapil)

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – Výtisk (C), D. Krenželok, Hrbas, Baranka, Šidlík, de la Rose, Černý – Dej, Lev (A), Schleiss – D. Květoň, O. Roman, Tybor – Kucsera, Š. Stránský, P. Zdráhal – Szturc (A), Pytlík, Baláž.

Bílí Tygři Liberec: Will (Schwarz) – Šmíd (A), Doherty, Derner, Kolmann, Ševc, Havlín – Lakatoš, Redenbach, Valský – M. Kvapil, L. Hudáček, Lenc – L. Krenželok, P. Jelínek (C), Ordoš – M. Zachar, Najman, D. Špaček – Chrtek.

Rozhodčí: Mrkva, Kika – Gebauer, Hanzlík

Diváci: 4 539

09:48 LIB 2 P. Jelínek, hákování
14:17 LIB 2 Ševc, hákování
25:54 VIT 1:0 D. Květoň (Š. Stránský, Šidlík)
31:45 VIT 2 Schleiss, hrubost